Jump to content


Fotografije

Zelim da napustim AP Vojvodinu


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
1 odgovora na ovu temu

#1 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 10 May 2020 - 05:39 PM

Pozdrav ljudi. Trebaju mi sugestije, saveti, pozeljno putem PM. Kao sto naslov kaze zelim da napustim AP Vojvodinu i odem juznije. Treba mi savet, posto nemam iskustva sa centralnom Srbijom. Da li postoji neki industrijski grad ? Ne biram radno mesto - stim sto nemam vozacku dozvolu i nisam trgovac. Da budem krajnje iskren. Zelim da uzmem novac sa racuna i da se na slepo povucem iz ove raspale Vojvodine. Raspadnuto - moje vidjenje. Zelim da vidim ostatak Srbije, zelim obican posao koji ce mi platiti kiriju i to malo racuna. Zanima me da li je neko uradio ovo ? Nezavisno od teme nasumicno cu svakako ici juzno od Vojvodine. Volio bih zapadno, ali nisam u EU. Zelim da ostatak mog novca potrosim bar na pokusaj. Sever je dotakao dno. Ne znam kako je "dole". No def idem juznije, pa bi mi pomogli saveti gde otici i koje je mesto indutrijalizovano. Cenio bih to.


Ovako glupu temu, pravim zato sto je ovde apsolutno nepodnosljivo. Tako da nigde necu se ja obogatiti, ali bi mi znacile kompanije i mesta, u koje vredi doci. Ja sam VKV, ali radi teme zelim da budem NKV. Bitno je samo izaci iz Vojvodine i naci posao u centralnoj Srbiji nasumicno u kojoj nikad nisam ni bio. Hvala. Pozeljna je industrija, fabrike, zelene povrsine bla bla, sve sto nema veze sa trgovinom.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#2 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 10 May 2020 - 06:05 PM

Zatvoricu ovu temu posto mislim da ce otici u nezeljenom pravcu. Ko ima konstruktivne savete za Avangarda neka mu posalje privatnu poruku.


  • 7




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika