Jump to content


Fotografije
* * * * * 1 glasovi

MTB voznje, akcije, druzenja, planovi...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
21 odgovora na ovu temu

#1 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 04:42 PM

Pozdrav ekipo,

odavno sam osmisljavao i planirao temu poput ove, evo ga momenat da pokusamo ostvariti.

Ja cu je na neki nacin zapoceti, ako bude interesovanja i zelje, realizovacemo je.

Naime, svi smo zeljno ocekivali pocetak sezone, mada nije nam sve islo po planiranom toku.

Polako se ostvaruju mogucnosti, da se na neki nacin nadoknadi propusteno u prethodna 2 meseca...

Ja bih ove godine imao nekih planova, ciljeva, koje bih da ostavrim a verujem i vecina vas.

Moj neki cilj je da kroz ovu temu pravimo neke zajednicke voznje, nove staze, mesta, planine, upoznavanje...

Ovde bi se dogovarali, davali predloge,sugestije, trazili i nalazili domacine-vodje, svasta nesto sto ima veze sa MTB.

Licno ja bih obisao, upoznao, neka nova mesta na kojima nisam bio, kao sto su Jastrebac, Homolje...itd..itd.

Takodje bih rado proveo kolege kroz Centralnu-Zapadnu Srbiju.

Da ne duzim puno, svoje vikend akcije cu obljavljivati ovde, ko bude zeleo moze isto...

 

Moj prvi predlog i akcija za ovaj vikend je:Zlatibor-Mokra Gora(70km i oko 2000 elevacije)

Po nekom planu idu ekipe Kraljevo, Cacak, Gornji Milanovac...

 

Pozdrav...

 

 


  • 1

#2 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 04:50 PM

Podrzavam ideju! Treba da sredim stari MTB i prikljucivao bih se u pocetku samo za neke krace voznje dok ne vidim kako ce mi kicma reagovati, jer znajuci sebe ako zajasem prvi dan MTB sa 50+ km eto mene opet u krevetu :) Ovaj vikend vec imam planiranu neku (malo duzu) drumsku voznju, ali za neku naredni put sto da ne.


  • 0

#3 nikola_brankovic88

nikola_brankovic88
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 05:23 PM

Ideja je sjajna ! Vrlo rado bih ti se pridruzio.
  • 0

#4 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 07:28 PM

Pozdrav ekipo,
odavno sam osmisljavao i planirao temu poput ove, evo ga momenat da pokusamo ostvariti.
Ja cu je na neki nacin zapoceti, ako bude interesovanja i zelje, realizovacemo je.
Naime, svi smo zeljno ocekivali pocetak sezone, mada nije nam sve islo po planiranom toku.
Polako se ostvaruju mogucnosti, da se na neki nacin nadoknadi propusteno u prethodna 2 meseca...
Ja bih ove godine imao nekih planova, ciljeva, koje bih da ostavrim a verujem i vecina vas.
Moj neki cilj je da kroz ovu temu pravimo neke zajednicke voznje, nove staze, mesta, planine, upoznavanje...
Ovde bi se dogovarali, davali predloge,sugestije, trazili i nalazili domacine-vodje, svasta nesto sto ima veze sa MTB.
Licno ja bih obisao, upoznao, neka nova mesta na kojima nisam bio, kao sto su Jastrebac, Homolje...itd..itd.
Takodje bih rado proveo kolege kroz Centralnu-Zapadnu Srbiju.
Da ne duzim puno, svoje vikend akcije cu obljavljivati ovde, ko bude zeleo moze isto...

Moj prvi predlog i akcija za ovaj vikend je:Zlatibor-Mokra Gora(70km i oko 2000 elevacije)
Po nekom planu idu ekipe Kraljevo, Cacak, Gornji Milanovac...

Pozdrav...

U lepa kilometeaza a bogami i elevacija!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#5 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 07:50 PM

Podrzavam ideju! Treba da sredim stari MTB i prikljucivao bih se u pocetku samo za neke krace voznje dok ne vidim kako ce mi kicma reagovati, jer znajuci sebe ako zajasem prvi dan MTB sa 50+ km eto mene opet u krevetu :) Ovaj vikend vec imam planiranu neku (malo duzu) drumsku voznju, ali za neku naredni put sto da ne.

 

Strava kaze drugacije  n2:Heristical Polako Dule, ima dana za megdana...

Ideja je sjajna ! Vrlo rado bih ti se pridruzio.

 

Godina je pred nama...

U lepa kilometeaza a bogami i elevacija!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Bogme po Stravi i neka stotka vise uspona, mada mislim da je ova realnija...


  • 0

#6 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 08:15 PM

Strava belezi samo rekumbent za sada, nema on jos uvek sta da trazi po mtb stazama :) Svakako, tu sam i pratim pa kad se ukaze prilika eto me.


  • 0

#7 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 07 May 2020 - 07:49 AM

Strava belezi samo rekumbent za sada, nema on jos uvek sta da trazi po mtb stazama :) Svakako, tu sam i pratim pa kad se ukaze prilika eto me.

Mislio sam na tvoju fizicku pripremu, lepe kilometre gazis :)
Naravno zdravlje na prvom mestu.
  • 0

#8 Urmil

Urmil
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 07 May 2020 - 01:40 PM

Jel moze da se priključi? Odakle se kreće?
  • 0

#9 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 07 May 2020 - 06:11 PM

Poziv je otovren za sve, jedini uslov je punoletno lice, adekvatan bicikl, kodiciona snaga da se izvese dati trek.

Krece se sa Zlatibora, naselje koliko vidim je Obudojevica, nekih 1km od centra.

Jos uvek vecamo koji je dan vikenda, vrlo moguce u subotu zbog potencijalne guzve koja je mnogo veca u nedelju.


  • 0

#10 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 21 May 2020 - 02:01 PM

Da li mozda neko od kolega ima dobar trek staze za planinu Jastrebac kod Krusevca?

U nekom skorijem terminu imali bi nameru da izvozimo to.

Ili neko od kolega ko bi mozda bio vodja...


  • 0

#11 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 05 June 2020 - 07:02 PM

Sutrasnja voznja Od Usca-Studenice na Radocelo i okolne visove.

Sledeci vikend ako vremenski uslovi dozvolle bice "Nacionalni park Sutjeska"  ako nekoga zanima moze slobodno da se prikljuci...


  • 0

#12 Urmil

Urmil
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 06 June 2020 - 10:03 PM

Sutrasnja voznja Od Usca-Studenice na Radocelo i okolne visove.

Sledeci vikend ako vremenski uslovi dozvolle bice "Nacionalni park Sutjeska"  ako nekoga zanima moze slobodno da se prikljuci...


Ja bih se možda priključio za vožnju po sutjesci. Jel ima neki plan trek ili slično, koliko je jak tempo?
  • 0

#13 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 08 June 2020 - 10:00 AM

Detaljne informacije imamo u sredu, cekemo vremensku prognozu, ujedno moracemo i da rezervisemo smestaj preko Booking-a.

Generalno shodno vremenu planiramo voznje, plan je da se vozi dva dana vikenda.

Tempo nije jak, mada mislim da je neka okvirna ukupna kilometraza za dva dana 90km sa 3000 metara uspona.

I mi cemo morati brzo da reagujemo oko organizacije i svega ostalog, a malo i zbog smestaja koji je trenutno vrlo trazen...


  • 0

#14 danen

danen
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 20 June 2020 - 11:20 AM

Ja planiram jednu offroad turu ove godine od 7-8 il malo vise dana. Ovako okvirno, hteo bih da se spustim iz Subotice uz tisu i preko zrenjanina posle da dodjem do deliblatske pescare. Zatim skelom preko dunava pa do lepenskog vira nakon cega bih usao u kanjon boljetinske reke, pa onda dole do rtnja i nisa da proverim bar deo niske transverzale.

Cilj mi je da idem xc stazama, makadamom, i zemljanim putevima a da izbacim asfalt kolko je moguce. Kampovao bih i kuvao, pa racunam da cu onda verovatno kupovati za bar dva dana sto mi treba od hrane a izmedju toga isao u neku divljinu. 

Jel ima neko da preporuci neke krace mtb rute u ovom kraju izmedju djerdapa i lepenskog vira od kojih bih mogao da sastavim visednevnu turu?


  • 0

#15 danen

danen
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 20 June 2020 - 03:08 PM

Izmedju Djerdapa i Niša ****


  • 0

#16 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 11 July 2020 - 10:48 AM

Sutra nam je plan planina Jastrebac kod Krusevca.

Okvirno 50-tak kilometara.
 


  • 1

#17 dr_kolew

dr_kolew
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 11 July 2020 - 01:23 PM

Sutra ko želi iz bg idem ja pa moze da se pridruzi polazak je oko 6 izjutra.
0606539876.viber...
  • 2

#18 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 13 July 2020 - 08:30 PM

Tara
Plan za vikend, ako dozvole vremenski uslovi.
Duzinu staze, trek, isplaniracu u narednim danima.
  • 0

#19 Leopard

Leopard
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts

Postavljeno 15 July 2020 - 09:27 AM

kako je bilo na Jastrepcu?
  • 0

#20 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 16 July 2020 - 07:17 AM

Jastrebac je lep na svoj nacin, moja licna preporuka da se vidi, obidje.

Mi smo prvi put tamo, ipak i za taj prvi put mislim da smo se lepo snasli, mada verujem da mnogo toga i nismo videli.

Vec sa sledeci put imamo smernice sta jos treba obici, popeti.

Svakako ko god ode verujem da nece pogresiti, mi se vracamo opet...sto znaci  n2:party-021


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika