Jump to content


Fotografije

Projekat: Rog Maraton u Ronin single speed


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
22 odgovora na ovu temu

#21 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 02 May 2020 - 06:39 PM

Hvala na odogovoru. Kada si ubacio osovinu na Seat stays jel bila ona koju si planirao i da voziš? Jer bitna je ta širina da posle ne bi širio bez razloga ili skupljao viljušku: Verovatno jesi. Hvala i izvini na ovim detaljima, jer planiram da uradim slično, otud sam toliko radoznao.


  • 0

#22 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 02 May 2020 - 08:18 PM

Meni ovo deluje kao veliko budzenje, prvo taj ram je treca liga, ako se ne varam.
Mislim da su samo profesional i ammater bili dobri ramovi na rog-u.
Mozda i gresim za sam ram, ali meni je ovo prevose invanzivno.

Gledao sam nekog tipa koji je standardan drop napunio varom, a onda ga samo prosekao sa druge strane da bi napravio drop za single.
Sam bajs je dobro napravljen kao projekat, ali da uzimas neki skupoceni drop bar, je over kill.

Mislim da je neki krsten ram neuporedivo bolji za voznju i kao osnova za ulaganje.
Mada neko bolji ram bi bilo steta ovako seckati.
  • 4

#23 petroviti80

petroviti80
  • Members
  • Pip
  • 16 posts

Postavljeno 03 May 2020 - 12:45 PM

Meni ovo deluje kao veliko budzenje, prvo taj ram je treca liga, ako se ne varam.
Mislim da su samo profesional i ammater bili dobri ramovi na rog-u.
Mozda i gresim za sam ram, ali meni je ovo prevose invanzivno.

Gledao sam nekog tipa koji je standardan drop napunio varom, a onda ga samo prosekao sa druge strane da bi napravio drop za single.
Sam bajs je dobro napravljen kao projekat, ali da uzimas neki skupoceni drop bar, je over kill.

Mislim da je neki krsten ram neuporedivo bolji za voznju i kao osnova za ulaganje.
Mada neko bolji ram bi bilo steta ovako seckati.

U pravu si.

Nego,spao mi je lanac,kako da ga namestim?

Imas li neki savet?

Hitno!!!


  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika