Jump to content


Fotografije

Sta kuputi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
35 odgovora na ovu temu

#1 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 23 April 2020 - 06:41 PM

Zdravo svima,

Budzet za kupovinu do nekih 200e gore/dole

Voznja bi bila asfalt/makadam i to ne tako cesto do prodavnice bazena i neka kraca rekreativna voznja.

Tip koji mi najvise odgovara je MTB. 

Pa me zanima koji bi ti bajs bio best buy, i uzeo bih polovan jer za te pare ne verujem da moze nov da se uzme a da bude pristojan.

Visina 184cm tezina 85kg...

 

 

 

 


  • 0

#2 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 05:38 PM

Pojavi se povremeno sa full xt grupom do 300€,greota je uzeti nesto za 200€ samo sa xt zadnjim menjacem, takvih prilika je vise krajem sezone,ako primetim nesto prosledicu link
  • 1

#3 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 05:44 PM

Nije problem ni do 300.. Ako neko ima neku preporuku slobodno neka posalje.. Hvala


  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 06:04 PM

Greota da mu ukradu full xt pored bazena ili prodavnice.


  • 3

#5 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 April 2020 - 11:51 PM

Pa hajde da svi vozimo krševe onda, pošto već unapred pretpostavljamo da će nam ukrasti.

U stvari najbolje da ne vozimo uopšte, i krševi ipak nešto koštaju.


  • 3

#6 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 25 April 2020 - 05:25 AM

Nije mtb ali je cela grupa xt i deluje nepotroseno,270€ ima tu mnogo toga da vredi vise
https://www.2bike.rs...-1#.XqPJL8B8LFo

https://www.2bike.rs...on#.XqPKZMB8LFo
  • 2

#7 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 25 April 2020 - 11:17 AM

Iskreno za moje potrebe najvise mi odgovara MTB jer put do tih plaza na reci nije idealan.. A i zivim u brdovitom delu Srbije tako da ima puno sumskih puteva koji su zanimljivi za voznju. Tako da ovakav tip ne bi bio bas idelna kupovina. Hvala na predlogu

Nesto ovako bi mi dogovaralo:

 https://www.2bike.rs...-5#.XqQb8iNR2Uk

A sad tu je problem sto je meni ovo lepo "na oko" a totalni sam lajk sto se tice opreme, kvaliteta itd  n2:Dizzy


  • 0

#8 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 25 April 2020 - 11:22 AM

Ili ovako nesto

https://www.2bike.rs...vo#.XqQdQiNR2Uk

Isto mi izgleda dobro n2:party-021


  • 0

#9 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1363 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 April 2020 - 02:00 PM

Cube mi izgleda super, ali je moguće da je premalen, a ni ovaj drugi nije loš. Možeš li da ih probaš?
  • 0
The sea, the sea

#10 tomtrag

tomtrag
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 263 posts

Postavljeno 25 April 2020 - 06:27 PM

Cube bi mogao doci u obzir...al kad si bio 3. razred osnovne skole... Mali je to ram za tvoju visinu
  • 0

#11 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 25 April 2020 - 07:17 PM

Cube bi mogao doci u obzir...al kad si bio 3. razred osnovne skole... Mali je to ram za tvoju visinu

n2:hahaha

A iskocice vec neka fina ponuda


  • 0

#12 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 06:14 AM

Iskreno za moje potrebe najvise mi odgovara MTB jer put do tih plaza na reci nije idealan.. A i zivim u brdovitom delu Srbije tako da ima puno sumskih puteva koji su zanimljivi za voznju. Tako da ovakav tip ne bi bio bas idelna kupovina. Hvala na predlogu
Nesto ovako bi mi dogovaralo:
https://www.2bike.rs...-5#.XqQb8iNR2Uk
A sad tu je problem sto je meni ovo lepo "na oko" a totalni sam lajk sto se tice opreme, kvaliteta itd n2:Dizzy

Preslabo za te pare
https://www.2bike.rs...an#.XqUl3sB8LFo

https://www.2bike.rs...na#.XqUnA8B8LFo

Moja je poenta da ram ,vila i tockovi kostaju kao komplet xt grupa,pa treba vise obratiti paznju na to nego na boju rama,iako je mali to je najmanja stavka koja se moze zameniti
  • 0

#13 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1363 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 April 2020 - 06:38 AM

Moja je poenta da ram ,vila i tockovi kostaju kao komplet xt grupa,pa treba vise obratiti paznju na to nego na boju rama,iako je mali to je najmanja stavka koja se moze zameniti


Izvini, ali moglo bi da se zaključi da je sasvim pametno uložiti u dobru priliku svinjskih butkica, akcija nafte ili u par odličnih dečijih čizama? Ispada da je bitno da se isplati, a lako je posle zameniti za nešto što ti stvarno treba ili odgovara?

Mislim da je prioritet da neko ko je neiskusan nauči kako da proceni veličinu i tip bicikla koji mu je potreban, kao i stanje u kom se nalazi, a vrednost delova u odnosu na ram će svakako biti određen budžetom. Ne kupuju ljudi bicikl da bi imali šta da dobro posle prodaju, već da bi imali šta da voze, a to je valjda poenta biciklizma...
  • 7
The sea, the sea

#14 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 08:36 AM

Izvini, ali moglo bi da se zaključi da je sasvim pametno uložiti u dobru priliku svinjskih butkica, akcija nafte ili u par odličnih dečijih čizama? Ispada da je bitno da se isplati, a lako je posle zameniti za nešto što ti stvarno treba ili odgovara?
Mislim da je prioritet da neko ko je neiskusan nauči kako da proceni veličinu i tip bicikla koji mu je potreban, kao i stanje u kom se nalazi, a vrednost delova u odnosu na ram će svakako biti određen budžetom. Ne kupuju ljudi bicikl da bi imali šta da dobro posle prodaju, već da bi imali šta da voze, a to je valjda poenta biciklizma...



Ocigledno nije. Izgleda da neki gledaju na bicikl kao na neku dugorocnu investiciju koja treba da se isplati umesto kao na sredstvo rekreacije, sto bi zapravo i trebalo da bude....
  • 2

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#15 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 09:21 AM

Upravo to kupujem bajs koji necu menjati duzi period jer vozim rekreativno. Oba ova predloga mi se dopadaju pogotovu cube, isao bih da pogledam ali zbog ove situacije nemam bas vremena a vikendom kada imam ne smem nigde...Pa jedino resenje brza posta

Sta vi mislite da kupujem ovaj cube?


  • 0

#16 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1363 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 April 2020 - 09:51 AM

Upravo to kupujem bajs koji necu menjati duzi period jer vozim rekreativno. Oba ova predloga mi se dopadaju pogotovu cube, isao bih da pogledam ali zbog ove situacije nemam bas vremena a vikendom kada imam ne smem nigde...Pa jedino resenje brza posta
Sta vi mislite da kupujem ovaj cube?


Ne bih bez probanja, lep je bajs, ali verovatno mali za tebe.
  • 0
The sea, the sea

#17 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 10:35 AM

Izvini, ali moglo bi da se zaključi da je sasvim pametno uložiti u dobru priliku svinjskih butkica, akcija nafte ili u par odličnih dečijih čizama? Ispada da je bitno da se isplati, a lako je posle zameniti za nešto što ti stvarno treba ili odgovara?
Mislim da je prioritet da neko ko je neiskusan nauči kako da proceni veličinu i tip bicikla koji mu je potreban, kao i stanje u kom se nalazi, a vrednost delova u odnosu na ram će svakako biti određen budžetom. Ne kupuju ljudi bicikl da bi imali šta da dobro posle prodaju, već da bi imali šta da voze, a to je valjda poenta biciklizma...

S kim pricas ti?
  • 0

#18 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 10:38 AM

Upravo to kupujem bajs koji necu menjati duzi period jer vozim rekreativno. Oba ova predloga mi se dopadaju pogotovu cube, isao bih da pogledam ali zbog ove situacije nemam bas vremena a vikendom kada imam ne smem nigde...Pa jedino resenje brza posta
Sta vi mislite da kupujem ovaj cube?

Bas zato sto ga neces menjati duzi vremenski period treba da uzmes nesto sa boljom grupom delova,a xt se moze naci do onoliko koliko planiras da das,nemoj ko zena da gledas boju bajsa
  • 0

#19 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 10:40 AM

Ocigledno nije. Izgleda da neki gledaju na bicikl kao na neku dugorocnu investiciju koja treba da se isplati umesto kao na sredstvo rekreacije, sto bi zapravo i trebalo da bude....


Kvalitetno sredstvo rekreacije je bolje ako ima 3kg manje i bolju opremu za iste pare,pa kad mu se svidi mozda predje na xtr od 1000€,ja bih svakog ka tome inspirisao a ne ka losijem jeftinijem
  • 1

#20 lazotozla

lazotozla
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 10:45 AM

Pa izgleda onda dok ne prodju prvomajski praznici nista od gledanja...

Koja je velicina rama odgovara mojoj visina? Da znam sta da gledam..

Posto sam mislio da onaj cube odokativno odgovara...


  • 0




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika