Jump to content


Fotografije

Mnooogo tesko....


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
46 odgovora na ovu temu

#21 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 April 2020 - 02:33 PM

Prodavac je obrisao oglas, najverovatnije je prodat.

Nema potrebe da budes drzak, jer ljudi pomazu dobrom voljom i niko nije duzan da pomogne, a opet pomazu i vise nego sto treba.

Tako da malo postovanja nije na odmet.


  • 1

"Лажима је све почело"


#22 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 06:23 PM

Generale,da nisi ti malo pobrko loncice.


  • 0

#23 Cvija

Cvija
  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts

Postavljeno 26 April 2020 - 04:57 PM

https://www.kupujemp.../oglas/94240111  Nije se proodala,ali je rezervisana,sto mu dodje isto........Inace kupovina bicikla je jedna veooomaaa.....zaguljena stvar.


  • 0

#24 Cvija

Cvija
  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts

Postavljeno 28 April 2020 - 11:55 AM

https://www.polovnia...ale-970-10x3   

Bio jutros da je pogledam.Nije mi daleko,pa reko,ajde de se pokrenem a uz to grizem muda sto nemam biciklu+borim se sa impulsom kupovine ''odmah i sad'' u kojoj mi je pregled ovog scott-a prilicno otvorio oci.Vlasnik je iz Bukovika,i taj kraj je poznat po bajkerima.U razgovoru mi se javila slika kako se spusta niz Bukulju,medjutim to sam pripisao paranoji i mracnom pogledu na svet.

Spoznaja je zajebana stvar.Odavno nisam vozio dobar bicikl,pa makar bio on sa ulaganjem ipak kvalitet se prepoznaje i oseca.Kao kroz puter il kod dobrih tjunera onaj,kako da ga nazovem ''pretrazivac stanica'' koji je tezak a kad ga pokrenes  jace i zaletis onaj deo koji pokazuje na kojoj si stanici ide i ide i ide......fluidno pa mu treba vremena da se zaustavi....Eto tako rade saltaci na tom scottu. iako ne cuju komandu posebno na sitnijim zupcanicima pa treba 2-3 puta da se klikne ipak se oseca da taj sklop sasvim drugacije radi od ulaznih modela,,bicikl ne vuce  kad se puste ruke,ali se oseca kao neko lelujanje,jel do guma ili bandasi treba da se centriraju...ne radi mu zakljucavanje sa volana,do duse izneo mi je novi lock koji samo treba da se namontira...inace ovako viljuska ne moze da se zakljuca,sumnjam da ce moci i kada se namesti novi lock.Viljuska ostavlja trag na stapovima,sirok korman mislim da nije za mene...Setim se da je u  oglsu napisao da je moguca zamena,stoga ga upitah stamu je na umu...Kad mi je rekao da bi menao za kros uz njegovu doplatu,rekoh mu da bicikl ipak nije motor na sta se on nasmejao.Sta znam.....bicikl nema nekih preteranih tragova upotrebe,siguran sam da nije video servis od kad je kupljen,ali nikako nisam mogao da se otmem utisku da je u stanju.....ono kao kad te panduri izubijaju ali biju te tako da ne mozes da ih tuzis,ne vide se masnice i opovrede..Inace 29-ka mi se svidja,izmedju ostalog juce vidim biciklistu kako vozi i bez onog jurenja potrebnog ugla najahivanja,skoro  u hodu penje se iz kolovozne trake na trotoar....nema klizanja,nema stajanja na pedalama i odizanja prednjeg dela...znate na sta mislim.Sto se tice klasa i kvaliteta,a ne nalazenjem za shodno svega toga kao potrebe....mozda je tako,ali za onoga ko nema spoznaju svega toga.Mozda meni to ne treba,ali jebi ga volim komoditet,lepe stvari,da to radi kako treba...pa jos kad se vodi racuna...


  • 0

#25 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 April 2020 - 04:47 PM

Pazi uradjen mu je servis haha,boze sacuvaj,takvi kazu ma to malo skinuta boja na stapovima ne utice na rad a ono za kantu kad to radi
  • 0

#26 Cvija

Cvija
  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts

Postavljeno 28 April 2020 - 06:16 PM

...Sretnem se sa poznanikom kuopio BMC aco2....dobar jebote....zadnja viljuska moze da primi siru gumu a to je ono sto mi je falilo kod capriolo speedstera,napred drumski poogon a pozadi mtb racna..Vrh brate!!!Potrazim ga po oglasima,nema ga....Kako dodje tako se proda,taj je fazon sa tim biciklom od prilike.Cena mu je takodje spram izgleda i moje fascinacije.Razmisljam nesto zatvorene su granice i ono sto je u ponudi se obrce....Mislite li da ce ukoliko se otvore granice da se spuste cene?


  • 0

#27 Cvija

Cvija
  • Members
  • PipPipPip
  • 100 posts

Postavljeno 30 April 2020 - 02:43 PM

Zali Boze goriva i protracenog vremena.....Batajnica izvesni Pero Pavlovic i njegov white ss coomp ff.Jos osecam pod prstima silikonsko mleko,znaci ugajtanio ga kao u ciganskoj auto perionici.Probao sam bicikl,koji je sada skinut sa oglasa i ne mogu da postavim link.Ali evo ga isti  https://www.google.c...QFUMlVmEIa8mvJf U odredjenim stepenima prenosa ne reaguje na promenu brzine pretezno srednji zupcanik na pogonu,kad se salta u najmanje opterecenje obavezno spadne lanac izmedju racne i zbica....ima konstantan zvuk iz dela zadnjeg menjaca,na moje sugestije on je zavrnuo zvezdastu maticu na saltacu,medjutim problem nije resio,pa mi je rekao da mu treba finije stelovanje.....cenu nece da spusti,kaze to je to...Vidim kod njega crescenta koji se pojavio u oglasima juce,ali se nije vlasnik javljao na tel.Ukapiram da ga je ovaj odmah ubrao...pitam ga jel ovo onaj od 160e i koja mu je sada cena,dobijam odgovor ''bice 200 kad se opere''.

OK placam 280e za bicikl koji mi namiguje ali,ocekujem da trepavice ostanu na kapcima iako su vestacke...Moguce je da momak ima bicikle koje pored sjajnog izgleda imaju upotrebnu funkciju,medjutim nije nam se pogodio momenat.Odem do Vidikovca u MegaBike popricam sa covekom probam Polar mirage urban....Koliko god da je nov toliko je isprazan i bezdusan u odnosu na White ss comp a tek na Scott scale 970...Slazem se da je problem u meni,ali mislim da nisam jedini koji ga ima i dali je to uopste problem?Molim za pomoc jer nema smisla da pucam za gorivo tragajuci za biciklom od 300-tinak evra po celoj Srbiji.dajte mi preporuku za postenog preprodavca bicikala ne ove jajare sto dovoze iz inostranstva i samo prodaju....ili mi dajte link teme,oglasne stranice prodavca poloovnih bicikala koji je za preporuku,koji kupi kamion bicikli doovede ih u upotrebno stanje koje ima neko trajanje,shvatam je da je to polovan masinski sklop i ne trazim nikakvu garanciju...Ali mora da postoji neko ko posteno radi taj posao.


  • 0

#28 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 30 April 2020 - 03:15 PM

Ma brate ja sam djoleta iz sapca pitao jel sve u redu s bajkom,kaze jeste,kazem mu molim te pregledaj lepo da nema ulubljenja posto znam te ramove imao sam ih mekani su,ma pregledo je on ali da dodjem i pogledam bez obaveza,znaci odem bez obaveza 200km i nadjem ulubljenje,za koje je znao ali je isao na taliju da necu provaliti,a kako je znao,pa tako sto je odmah rekao da to limari ispravljaju,ali se kod njih zakazuje mesec dana,nije ponudio nizu cenu kao ni pare za troskove puta,bajs je uvalio nekom drugom,da sam bio lose raspolozen olupao bi mu ga o glavu,tako da niko ne moze niti treba da garantuje za drugog,mozda se provuce falinka iako je ok prodavac,gledaj oglase ,trazi dodatne slike,nek proveri sve sto mu kazes pre odlaska ,opet potenciram na boljim grupama da ne krpis u startu neke krseve
  • 0

#29 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 30 April 2020 - 04:03 PM

dajte mi preporuku za postenog preprodavca bicikala ne ove jajare sto dovoze iz inostranstva i samo prodaju...

Takav na postoji,jer u Srbiji nema trgovine vec ko koga kako zahebe. Nego usresredi se ti na ram,da ne bude napuknut ili sl. sve ostalo moze da se popravi. Vidi, ,polovne automobile iz Nemacke sto ovi nasi doteravaju,sigurno su najlosiji   jer logicno da primat drze Rusi,poljaci Bugari Turci a ovim nasim sta preostane,tako i sa biciklima. Svi ti bicikli se tamo kupuju na kilo.


  • 0

#30 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8882 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 30 April 2020 - 05:10 PM

Goran Fahrad prodavac iz Novog Sada - oglašava se ovde na berzi.
Preporuka.
  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#31 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 April 2020 - 06:17 PM

Damir iz Pančeva.. čvrste su mu cene ali su bicikli u top stanju.
  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#32 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 30 April 2020 - 06:50 PM

Будимир из Врања, поуздан сто посто, нема га пуно у огласима, више ради без оглашавања
  • 0

#33 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 30 April 2020 - 10:28 PM

Будимир из Врања, поуздан сто посто, нема га пуно у огласима, више ради без оглашавања

Apsolutno potvrdjujem ovo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#34 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 01 May 2020 - 03:56 AM

Daa!     Cujem da su svi ovi izjavili da su tolike postenjacine da je za njih i majka Tereza prevarant. O:)  :mrgreen:


  • 0

#35 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8882 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 01 May 2020 - 05:09 AM

Daa!     Cujem da su svi ovi izjavili da su tolike postenjacine da je za njih i majka Tereza prevarant. O:)  :mrgreen:

 

To ne znam. Znam da za Gorana fahhrad-a, koga god da sam uputio na njega, povratne informacije su bile samo pohvalne.

U smislu da ne pokušava sakriti mane bicikala koje se mogu utvrditi, da su mu bicikli uglavnom dobri (ili barem odlični spram cene), da je normalan, korektan, ljubazan - iskreno se divim svakom ko radi s ljudima, a uspeva imati ovakav, 100% pozitiivan odnos sa praktično svakim.

 

Pri tom čoveka uživo još video nisam! :)  Čuo se samo par puta telefonom u vezi bicikala za klijente i prijatelje. Jedino sam na osnovu iskustava i priča drugih biciklista po gradu davao preporuke - u početku: "čuo sam da je korektan", a posle nekoliko godina, u formi kao što sam ovde napisao - zaista ne znam nikoga da je imao problem sa njim, tj. da nije bio prezadovoljan/na. Ništa više, ni manje od toga.

 

Mislim da ljude koji tako rade treba hvaliti i podržati. Kamo sreće da su barem većina prodavaca takvi. Opet - na osnovu tuđih iskustava koja dobijam "iz prve ruke".


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#36 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 01 May 2020 - 07:56 AM

Apsolutno nije u redu da se svi prodavci stavljaju i klasifikuju u isti kos kao prevaranti.

Ima ljudi kojima je to jedini posao i ostvaruju egzistenciju kroz prodaju bicikli.

A garantujem da svesno nece preci preko uocene greske, i da ruse svoju stecenu reputaciju.

Naime to je polovna roba i ko hoce novo i garanciju pravac radnja...

Bas me zanima gde se to polovne  bicikle kupuju na kilogram???


  • 0

#37 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 01 May 2020 - 08:02 AM

https://www.polovnia...ale-970-10x3   

Vlasnik je iz Bukovika,i taj kraj je poznat po bajkerima.

 

Mislis poznat po svercerima koji sve i svasta dovlace iz inostranstva. 


  • 0
.

#38 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 01 May 2020 - 08:21 AM

Apsolutno nije u redu da se svi prodavci stavljaju i klasifikuju u isti kos kao prevaranti.
Ima ljudi kojima je to jedini posao i ostvaruju egzistenciju kroz prodaju bicikli.
A garantujem da svesno nece preci preko uocene greske, i da ruse svoju stecenu reputaciju.
Naime to je polovna roba i ko hoce novo i garanciju pravac radnja...
Bas me zanima gde se to polovne bicikle kupuju na kilogram???

Eee pa ne moze svako da dodje do tih na kg :D
Oni koji kupuju na veliko nista ne pregledaju ni povrsnu ispravnost a kamoli nesto sto se vidi tek rasklapanjem,ne bih se ljutio ako prihvati reklamaciju a ako pocne da razvlaci onda s takvim nema dalje trgovine i preporuke
Mada sam ja pre za gledanje robe a ne prodavca jer se vecina ne razume u to sta prodaje
  • 0

#39 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8882 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 01 May 2020 - 08:45 AM

Koliko sam shvatio, neki prodavci ipak pregledaju to što (pre)prodaju. Čak i ako ne mogu to uraditi prilikom kupovine.

Lično nisam kupovao bajseve preko prodavaca, ali laptop računare jesam i čovek od kojeg uzimam otvara i stavlja svoj natpis sa datumom kad je otvorio i pregledao (kako bi znao jesu li eventualne reklamacije osnovane). Ne prodaje na malo, samo na gomilu, ali radi profesionalno - barem je takvo moje iskustvo. Tako da ima izuzetaka. Ovo navodim samo kao primer, ne kao reklamu.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#40 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 01 May 2020 - 09:18 AM

Znas koliko puta sam pitao da mi kazu koje su nable na bajku jer se ne vidi sa slika,ne znaju sta su nable,na kp je tek smejurija,treba ispratiti sve sta izlazi a ovi iz ruke u ruku se ne udubljuju preterano
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika