Jump to content


Fotografije

Sportzona - Iskustva


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
20 odgovora na ovu temu

#1 ydrea

ydrea
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 01 April 2020 - 06:18 PM

Video oglas za deo, cena je 1100 rsd. Pitam da proverim detalje oko modela, stize poruka Vajberom - ima. Samo je cena bez objašnjenja porasla, sad je 1500 rsd.

🤮


  • 0

#2 Sportzona

Sportzona
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 01 April 2020 - 07:50 PM

Negativan komentar nije na mestu, u pitanju su bile kuke menjača. U opisu artikla piše da se cene kuka kreću od 1100 din. do 2500 din., takodje piše dostupnost i cenu možete proveriti na sajtu. Pozdrav
  • 12

#3 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 04 April 2020 - 07:23 AM

Video oglas za deo, cena je 1100 rsd. Pitam da proverim detalje oko modela, stize poruka Vajberom - ima. Samo je cena bez objašnjenja porasla, sad je 1500 rsd.

Pa i beli luk je otiso na 750 dinara bez objasnjenja,mislim da poskupljenje ili razlicita cena nekog dela na vise mesta nije muljanje
  • 0

#4 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 05 April 2020 - 11:25 AM

Pre jedno 5 godina sam preko Sportzone kupovao dzubin za mene i suprugu. Nisam bio siguran koji model da odaberem i koju velicinu a nisam mogao da idem do njih da probam. Ljudi mi predlozili da mi posalju nekoliko jakni u raznim velicinama da ih zena i ja isprobamo, zadrzimo koja nam odgovara a ostale vratimo pa tek onda platimo. Tako je i bilo, igrali su na cisto poverenje iako me nikad u zivotu nisu videli.
Drugo iskustvo:
Prosle godine narucim od njih torbu za bajs ispod sica, nije bila ni jeftina, mislim oko 4500 rsd. Kad je stigla i kad sam je montirao shvatio sam da nije to to i ne moze lepo da se montira jer na ramu sticna nije visoko izvucen plus sticna nema offset i torba smeta svetlu. Posaljem mail i objasnim o cemu se radi. Njihovo pitanje je bilo hocete da vam vratimo sav novac ili biste narucili nesto drugo u toj ceni?

Od mene kapa dole i naklon do poda...
  • 11

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#5 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 05 April 2020 - 03:59 PM

P.S.

Mislim da ljudi iz Sportofisa ne zasluzuju da se nazivaju muljatorima zahvaljujuci pre svega jednom malom nesporazumu. Red bi bio da se tema preimenuje u "Sportzona - iskustva" ili nesto tome slicno...
  • 4

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#6 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 April 2020 - 04:08 PM

I ja imam samo pozitivna iskustva, i sa komunikacijom i trgovinom.

 

Šteta (i tužno) što i dalje nemamo toliko bitno ocenjivanje prodavaca (i kupaca) kao na kupujem prodajem. To bi jasno pokazalo sve, i razdvojilo žito od kukolja.


  • 2

#7 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 05 April 2020 - 05:35 PM

Svakako ovaj predlog za promenu naslova je u najmanju ruku korektan.
  • 2

#8 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 05 April 2020 - 08:27 PM

Sto se tize Sportzone / Sportofisa. Mladena i ekipu poznajem licno. Stvano uvek gledaju da maksimalno pomognu oko odabira opreme, da izadju u susret i uvek bi ih preporucio.

 

Slazem se sa predlogom izmene naslova u "Sportzona - Iskustva". Trebalo bi sve teme izmeniti koje imaju slicne naslove, a neka sam sadrzaj poruke bude opis iskustva kupoprodaje na osnovu koga ce svako za sebe doneti zakljucak da li se radi o negativnom ili pozitivnom iskustvu. (pozabavicu se ostalim naslovima cim uhvatim vremena).


  • 2

#9 sportofis

sportofis
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 06 April 2020 - 10:41 AM

Postovani,

Kolega iz Sportzone se cuo sa korisnikom Ydrea i nesporazum je resen. Inace Sportzona INTERNET PRODAVNICA i Sportofis su totalno dve razlicite firme-pravna lica i imaju dosta razlicitih cene i poslovne politike.

Zelim vam puno zdravlja i da se cuvate.

Mladen Mitrovic


  • 4

#10 shoshonex

shoshonex
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 265 posts

Postavljeno 06 April 2020 - 06:13 PM

Bese Sportofis kod Ade i ima veze sa nasim cuvenim biciklistom koji se pre 3,4 godine "penzionisao" ( pardon, ne secam mu se imena ) ?


  • 0

 

 

Ljudi lete na mesec,na sta bi licilo da mi ne znamo srediti kocnicu od neke ponike

 


#11 Boly

Boly
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 30 January 2021 - 10:34 PM

Odlicni su u svakom smislu, ja uzimama opemu i obavestavaju me o svemu novo,. poslednje da mogu preko njih da narucim sa debelm rabatom a cak ni avans nisu trazili....Svaka cast!!!


  • 1

#12 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 31 January 2021 - 07:31 AM

Pa nemaju skoro ništa na sajtu, gde naručujete?
Gledah opremu i odeću pa slabo ima ali u delovima i ima.
  • 0

#13 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 31 January 2021 - 09:23 PM

Kupovao sam par puta od Sportzone i imam samo pozitivna iskustva.


  • 0

#14 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 29 March 2021 - 02:48 PM

Nažalost, jedno malo loše iskustvo sa Sportzonom.

 

Na 2bike.rs pronađem njihov oglas da prodaju rukavice za bicikl Force 17 gel, piše da ima u L veličini. Zamolim ih da mi pošalju to poštom, ali stiže poruka da nemaju u L veličini, to jest imaju ali samo one drečavo zelene. Ništa, zahvalim se i kažem da ću kasnije pogledati još neke modele. Potom isto na 2bike.rs pronađem još neke rukavice koje mi se sviđaju, model Force Rival crno sive u L veličini. Pošaljem poruku i priupitam da li te rukavice imaju na stanju. Odgovaraju ovako: "Nažalost ne mogu vam proslediti sve dostupne modele u L veličiini ako želite".

Dva puta sam čitao  ovu poruku da pokušam da utvrdim da li sam ja tu nešto prevideo. Ne znam kako i na koji način sam ja to od njih tražio da mi proslede sve dostupne modele u L veličini, pitao sam samo za jedne rukavice za koje imaju aktivan oglas na 2bike.rs i piše da imaju u L veličini.

 

Ne razumem prodavce koji imaju aktivne oglase za stvari koje nemaju na stanju, pogotovo sada u ovo doba Korone kada je opšte poznato da im roba ne stiže ni redovno ni jednostavno. Može se desiti da mesecima, ili godinu dana neće imati određenu robu u određenoj veličini, ali oglas ipak stoji aktivan.Idealan način da se kreira nesporazum između kupca i prodavca, ako mene pitate....


  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#15 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 29 March 2021 - 02:59 PM

Mislim da je hteo da kaže:

Nažalost ne, mogu vam proslediti sve dostupne modele u L veličiini ako želite.

Ali je ispustio zarez. ( :

 

Meni su tako poslali slike svih držača bidona koje imaju na Viber jer nije bilo u boji koju sam hteo.


  • 0

#16 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 29 March 2021 - 03:01 PM

A stavio je ipak taj zarez, sad sam pogledao u poruci. Da je napisao nažalost nemamo, bilo bi manje konfuzno. Svakako moja greška u shvatanju. :)


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#17 stefank90

stefank90
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 29 March 2021 - 03:01 PM

"Nažalost ne, mogu vam proslediti sve dostupne modele u L veličiini ako želite".
Pretpostavljam da su ispustili zarez.
  • 0

#18 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2432 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 29 March 2021 - 03:11 PM

Pa dobro bre pogresi covek...
A i da nece, sva ta komunikacija je bolja telefonom sa zivim covekom nego putem poruka.


  • 0

#19 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 29 March 2021 - 03:23 PM

Tako je, samo to ipak ne menja činjenicu da na 2bike imaju oglase za stvari koje nemaju na stanju.
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#20 miroslavs

miroslavs
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 20 April 2021 - 07:42 AM

Poručio pedale preko Sportzone, gratis poštarina, jeftinije 15% nego u prodavnici u Bg-u.

Pozitivno iskustvo i sve preporuke.

 

Sportofis je lokal na Padini kod Ade, isto pozitivna iskustva, skroz korektni.

Radio sam i servis kod Markića (u sklopu Sportofisa), nemam nikakvih zamerki.

Kao i svi servisi u toku sezone, zatrpan je poslom, pa se mora malo sačekati, što je skroz razumljivo.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika