Jump to content


Fotografije

Corona anyone...?


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2027 odgovora na ovu temu

#1681 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 03:16 PM

Mene nista, al ne mogu sam :)
Nikad ovako tuzno nije bilo, doduse slabije ima okupljanja, izlazaka, al opet, ima stare slave al neki je strah usao u ljude, da ne kazem u zene :)
Dzaba sam citavu godinu visio u teretami i na biciklu, investirao u sebe a sad nemogu da branim investiciju, tuga :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 2

#1682 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 05:33 PM

Mene nista, al ne mogu sam :)
Nikad ovako tuzno nije bilo, doduse slabije ima okupljanja, izlazaka, al opet, ima stare slave al neki je strah usao u ljude, da ne kazem u zene :)
Dzaba sam citavu godinu visio u teretami i na biciklu, investirao u sebe a sad nemogu da branim investiciju, tuga :)
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Дакле, и ова ти је добра :)
  • 0

#1683 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 07:40 PM

Tek povremeno ulazim na ovu temu i ne znam ko je na kojoj strani, što se tiče nošenja maski, držanja distance i pažljivijeg nego u predCorona vreme održavanja higijene, takođe još uvek su mi razni nick-ovi slični, u smislu da ne znam ko je ko i ko je šta pisao otkad sam ja na forumu (osim nekolicine sa kojima sam direktno komunicirao), tako da ne znam sad koga ću tačno da uvredim ako kažem...

... da bih se najradije posrao u maskama nezaštićena usta svim pobornicima raznih teorija zavere, od antivakcinaša i ravnozemljaša, pa sve do ovih najnovijih koji ne priznaju ni samo postojanje Corona virusa i onih smrdljivaca koji se sebično opiru upotrebi jedinog oružja koje trenutno imamo u borbi protiv Covida-19: maske, distanca, pojačana lična higijena...

Zbog njih i njima sličnih po celom svetu, Pandemija će potrajati duže, stradaće mnogo više ljudi, a oni kojima ne bude ništa provešće par govnjivih godina, sa smanjenim mogućnostima za rad, putovanja, izlaske, letovanje, zimovanje, uživanje...
  • 0

#1684 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 08:04 PM

Ц, ц, ц...

 

’Еси се ти то мало изнервир’о...?

 

Комплименти на софистицираној ерудицији и изражавању, очигледно су директној вези ;)


  • 1

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#1685 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 08:24 PM

@alx   Da li koristis duvanske proizvode?

 


  • 0

#1686 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 08:32 PM

Могу ли да претпоставим да си погледао снимак и да у томе што си видео не налазиш ништа што има везе са фашизмом? И да уместо да кажеш зашто мислиш да то није, ти добијеш напад смеха.

 

Ne pada mi na pamet da gubim vreme na sve i svasta. Nego vidim da su mnogi pogodjeni "fasizmom", ne mogu da idu u kafic u ponoc, ne mogu da slave rodjendan sa 200 ljudi. Zajebano je to  n2:hahaha .


  • 0
.

#1687 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 08:41 PM

@alx   Da li koristis duvanske proizvode?

 

 

А ти штапиће за уши?


  • 1

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#1688 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 08:44 PM

"Комплименти на софистицираној ерудицији и изражавању, очигледно су директној вези"

 

Hajde da pretpostavimo da koristis cigarete, da li si se (bi se) bunio kada su ih zabranjivali u javnim prostorijama?


  • 0

#1689 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 22 October 2020 - 10:29 PM

Ц, ц, ц...
 
’Еси се ти то мало изнервир’о...?


Takoe...
  • 0

#1690 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 12:48 AM

wearAmask.jpg


  • 0

#1691 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 03:09 AM

Pazi ovo. Nit ga vidis,nit znas da li je ziv ili ne,nema mozga,jednostavan,ali pravi pizdariju po svetu,zaposedne najdominantniju vrstu koja uzgred i za sebe kaze da je postala najveca stetocina od kako na zemlji se stvorio zivot,i razmnozava se na takav nacin da vara imuni sistem,sposoban da se menja. Pa evo i na forumu se zbog njega drze za vratove. Nekada smo se plasili  vatre, pa groma, potopa, ognja sa neba, pa onih cetiri jahaca apokalipse , nuklearnog rata,sada  virusi, Darvinistika na delu,u bilo kom obliku.


  • 0

#1692 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 07:03 AM

Ne pada mi na pamet da gubim vreme na sve i svasta. Nego vidim da su mnogi pogodjeni "fasizmom", ne mogu da idu u kafic u ponoc, ne mogu da slave rodjendan sa 200 ljudi. Zajebano je to n2:hahaha .


Ниси погледао видео јер не желиш да губиш време, али си ставио коментар као да знаш о чему се ради. Потпуно бесмислено. Нити је реч о кафићима, нити о рођенданима. А време си ионако изгубио улазећи у тему и коментаришући. Чудно.
  • 0

#1693 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 07:22 AM

A sta fali kaficima, rodjendanima, slavama, to sto se neko nije druzuo s rajom prije korone normalno da mu ne fali ni sad jbg logika cista

Btw, ni ja ne otvaram Dusanove linkove :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1694 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14590 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 11:50 AM

(link)


  • 0

#1695 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 23 October 2020 - 01:40 PM

Ниси погледао видео јер не желиш да губиш време, али си ставио коментар као да знаш о чему се ради. Потпуно бесмислено. Нити је реч о кафићима, нити о рођенданима. А време си ионако изгубио улазећи у тему и коментаришући. Чудно.

 

Dodjem da vidim iz ciste radoznalosti sta radite vi sto sve znate o svemu. Pa odmah izgubim volju da dodjem 4-5 dana. I neizmerno sam vam zahvalan zbog toga.


  • 1
.

#1696 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 24 October 2020 - 07:05 AM

Radoznalost je zaebana stvar- O:)


  • 0

#1697 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 24 October 2020 - 01:43 PM

Strah od nepoznatog i neuki narod je najbolji čuvar vlasti. Još dodate zaštitu dece i tako ode lična sloboda i niko se opire. Zašto bi, zar to nije za svačije dobro. Ima razloga zašto postoji 1. 2. i 3. amandman u američkom zakonu, radi lične slobode.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Mislim da nisi ni svestan kako si lupio, amendment 2 i 3 su iz 1791. da bi se novopridošli kolonista odbranio ako mu upadne Apač u dvorište po konja ili ženu....

Fašizam i disciplina nisu isto, za drugo imaš svest ko je ko i ko si ti, mala mrvica u okeanu peska a prvo je kad te neko stalno na silu podseća na to jer mu to više odgovara nego da imaš svesti o bilo čemu što bi vladara ugrozilo.... Kinezi brate, lockdown full mesec dana, uredno i svi i rešili se pandemije na nivou od cirka milijardu i po.. a lelemudi zapadni bi i jare i pare, uvek
  • 3

#1698 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 24 October 2020 - 03:07 PM

Misliš ti tumačiš zakon kako ti misliš da treba, zar ne? Nisam ništa lupio ti amadmani i dalje postoje i na istom su nivou kao i pre. Pokušavaju da uvedu raznim zakonima promene ali i dalje postoje.

Drži se Kineza i njihove slobode, u Kini ne bih živeo ni da me suvim zlatom plaćaju. Taj lelemudizam je sloboda izbora i nje se ne bih odrekao nikada. Ako ti treba neko drugi da kaže kako treba da živiš... odrekao si se svega, ideje, slobode, izbora.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 1

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#1699 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 October 2020 - 04:30 PM

kondom i maska.jpg


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#1700 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 24 October 2020 - 05:08 PM

Dodjem da vidim iz ciste radoznalosti sta radite vi sto sve znate o svemu. Pa odmah izgubim volju da dodjem 4-5 dana. I neizmerno sam vam zahvalan zbog toga.


Нико нема ништа против да долазиш по свом нахођењу и да коментариш, објављујеш или шта било. Међутим, за неког ко је неке друге означио свезналицама, прилично је неозбиљно да коментарише нешто што није ни погледао. И више него неозбиљно. А шта је Заре, ,,чиста радозналост” у твом случају? Ако ниси и сам свезналица, чему сада већ свакодневно читање и одговарање кад већ ионако немаш времена? Пусти онда ,,свезналице” да бораве и да се злопате на овој теми која теби није интересантна, али ето, мами те радозналост. :) И није баш лепо о колегама говорити са ниподаштавањем и подсмехом без разлога.
  • 0




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika