Jump to content


Fotografije
- - - - -

Mi i psi

Psi i biciklisti

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
225 odgovora na ovu temu

#221 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14520 posts

Postavljeno 16 February 2023 - 08:37 PM

(link)


  • 0

#222 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 16 February 2023 - 08:55 PM

O ovome treba razmisliti svaka cast Dule
  • 0

#223 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14520 posts

Postavljeno 16 February 2023 - 09:16 PM

Verovatno mislite da trolujem ali lakse je izvaditi odatle motornu testeru ako vas napadne medved ili pas nego iz ranca. (link)


  • 0

#224 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 468 posts

Postavljeno 16 February 2023 - 09:49 PM

Ima i ova igracka ja je nemam tkz.engejac 6 mm plasljivac veoma malih dimenzija 6 mm korisi corke odlicna stvarcica zbog malih dimenzija ,dosta bolji od plasljivaca sa burencetom,jedina mana je cena mislim da se prodaju samo polovni mislim da se ne proizvode idu do 50 eura

Svi ti startni pistolji i plasljivci su zabranjeni zakonom. Vodite racuna o tome pre nego sto nekome preporucite.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
  • 1

#225 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 16 February 2023 - 10:10 PM

Zato vam rekoh na početku da su psima data veća prava nego ljudima i od strane samih ljudi.
Za ljude koji nisu upućeni na primer, čitajući prethodni post mislili bi da u stvari biciklisti napadaju nedužne pse i jure ih po ulicama.
  • 0

#226 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 23 March 2023 - 02:22 PM

Jedna anegdota:
Vozio sam juče (u Gr sredom popodne prodavnice ne rade, pa ne radim ni ja :) ) i vraćam se uveče, već je bio mrak...
Odjednom istrči odnekud otpozadi neki džukac, zalaja i poče da me juri. Okrenem se, vidim samo nešto ogromno crno i oči koje mu svetle u tami...
Tu je bila ravnica i brzo sam vozio, tako da nije uspevao da me stigne. Ali ni ja da mu odmaknem, i on bio brz. I ne odustaje. Trči i ćuti, ne laje. Posle 5-6 sekundi, okrenem se ponovo, vidim to nešto veliko crno je i dalje tamo desetak metara iza...
Pokušam da dam gas, nagazim jače pedale...
Posle 10-12 sekundi sprinta, okrenem se da proverim da li sam mu odmakao. Ali ne! Još trči. I sad više nije nešto crno što me juri, nego je belo...

Uplašio sam se i pomislio:
"Leleeee... sad sam gotov, sa' će da me stigne... skinuo se u majicu...!!!"

××××××××××××××××××××××××××

:D :D :D
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika