Jump to content


Fotografije
- - - - -

GAŽENJE BICIKLISTE UŽIVO ( mene,vas,nas)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
Nema odgovora na ovu temu

#1 cdragan

cdragan
  • Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • Locationfruska gora

Postavljeno 18 January 2020 - 08:22 AM

25 Jul 2019 godine...deo puta iz Sremske Kamenice ka Ledincima kod kamenoloma .Zgazi me kamion sa prikolicom pun balvana...pobeže ali morao se vratiti jer su ga sustigli kolima drugari ..Nisam te video,žurio sam ,..niti izvini ,žao mi je...samo :ej, ajde da se dogovorimo ..evo ti STO evra nemoj zvati miliciju...Ja slomljen,jedva živ,a on meni ..evo ti STO evra . Da mogu,predstavio bih ga Bogu ali nemogu...slomljena rebra,probusena pluca..došla milicija,ja u Urgentni centar,pa u Sremsku Kamenicu u Institut,5 dana na aparatima i kasnije 2 meseca bolovanja a on meni :evo ti STO evra,nemoj zvati miliciju.Nisam mogao disati,kijati,prdnuti,okrenuti se ,hodati smejati se ,pišati, u WC me žena skoro nosila..a on meni :evo ti STO evra.I koliko je vremena proslo :skoro sedmi mesec a ja nisam dobio poziv da se suočim sa tužiocem .Neko je napisao u nekom postu:krivica je obrnuto proporcionalna kolicini veza.Izgleda da su biciklisti odstrelna divljac za koje se ne odgovara..kao ono :ne odgovara se ako nekog ukokas u lovu. Dodajem ,ako hoces nekog da eliminises,pozovi ga na vožnju biciklom..šleper ugovori ranije..i gotov je.Hvala Bogu oporavio sam se ,izašao sam i iz ove nesrece još jači,uveliko i dalje vozim, ,vežbam i čini mi se da iz svake nesrece koju preživim ,postajem jos jaci ..samo dokle..koliko života i sreće sam iskoristio..a ovi koji voze mašincine ,šleperčine,oznojani,puni adrenalina jer voze grdosije sa stotinama konja ,ne odgovaraju za gaženja..neki bod im se skine,simboličnu novčanu kaznicu plate i ajmo dalje...Šta raditi !!!Osvetiti se?....,ako ostaneš živ...?Milicija i sudstvo su čini mi se na strani uznojanih šofera a protiv kako kažu pederčića u helankama koje treba gaziti...dobar advokat..pitanje je da li i njima verovati..jer vidimo pune su novine likvidiranih advokata ...razlozi ?Čini mi se da je nas život svakodnevni lutrija u našoj zemlji...kako koga izvuku ..namešteno sve,izblamirano..a tako i sa vožnjom bicikla..lutrija življenja.Da je bar pozvao šofer da pita kako sam ,kako je...ništa a nisam ni očekivao nakon onog :ej evo ti STO evra ,da se dogovorimo.Pošaljite mi vaša iskustva ,preživljenih ovakvih situacija jer sigurno da nas ima mnogo:kao sa sudstvom,kako sa nadoknadom štete,moga zdravlja,bicikla,opreme..kao da mu naplatim tih njegovih STO evra za dogovor da ne zovem miliciju a i od njih nikakve vajde jer kako su me ispitivali nakon nesreće ispao sam kao da sam ja biciklom onesposobio šoferčinu i njegov kamion .Ujedinimo se i neka ovo bude naša borba  koju ću ja da vodim u ime svih nas..javite predloge ,sugestije,savete za advokata ,tužioca,nadoknadu štete..sve što meni  a i drugima kojima sledi jednog dana ovo, da takve koje nude STO evra da se dogovorimo ,što više uzvratimo a bol koju smo doživeli i srecom preživeli sa sto manje posledica ,umanjimo i dokažemo da nismo divljač za odstrel ( gaženje) kao mače ,kerovi ,lisice koje se zgaze i ne odgovara  a još gore ono ..ma gazi te pederčiće u helankama...nedajmo se ŠALJITE SAVETE,PREDLOGE,...NEDAJMO SE. Na biciklu sam imao kameru koja je snimila gaženje ali zbog veličine file-a,nemogu da ubacim u ovo pisanje...pokušacu da iseckam file na manje delove i postavim ...ili može drukčije ...javite mi i to ...NEDAJMO SE...pozdrav


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika