Jump to content


Photo
- - - - -

Планови за 2020-у!

planovi 2020. ture

  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Posted 01 January 2020 - 08:14 PM

Ранијих година постојале су овакве теме, мислим да су лепа „прилика“ за зимску доколицу кад већ нисмо на тренажеру! :) Мислим да је занимљиво чути какви су нам планови за нове туре, вожње, амбиције и сл.

 

Нажалост, ја немам времена колико већина да у току године савладам велику километражу, па се надам да у наредној години бар одржим неки просек од 3.500km које сам савладавао у претходних неколико година. То се своди да у сезони лепшег времена бар једном недељно одвозам нешто, по могућству стотинак км, а да за лето опет извезем неку вишедневну туру попут прошлогодишње две туре (једна низ Ђердап, друга до Охрида). Још увек меркам где бих за ово лето... дал у Босну или у Црну Гору, можда опет Македонија и Бугарска приде... видећу још.

 


  • 4

#2 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 01 January 2020 - 10:32 PM

Ciklo Norway.. odlažem iz godine u godinu zbog kockica koje se ne mogu složiti tek tako.
Ako izuzmem to imam u planu nekoiko ciklotura.. biće nešto od toga verovatno. Ostalo.. jednodnevno ili 2dnevno mlataranje po Srbiji, standardno breveti 200 i 300, možda probam 400 (hebe me spavanje, tj nespavanje).
  • 3
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#3 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Posted 02 January 2020 - 06:54 AM

Alpi, preko Beča ili Crno more, pa na Istanbul. To mi je na vrhu liste za 2020.

 

Što se tiče Srbije, manje ili više sve sam prošao, ali ću sigurno otići na neko kraće putovanje, recimo krug Rtanj, Tupižnica, Deli Jovan, Borski Stol.


  • 1

#4 rekreativac20

rekreativac20
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 02 January 2020 - 10:04 AM

Najverovatnije Ohrid ili neki deo Grcke nadam se da cu to ostvariti..


  • 2

#5 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Posted 02 January 2020 - 05:02 PM

Imam dve zelje za ovu godinu sto se bicikliranja tice:
1. Da napravim svoju prvu cikloturu. Nesto lokalno po Srbiji, deo biciklom deo bicikla na krovu auta/vagonu voza, nisam jos sve smislio. Bice neka manja tura, da znam da li mi to odgovara ili ne. Mislim da hoce, volim da putujem, volim da razgledam krajolike, volim da vozim bajs. Samo ostaju jos 2 stvari da se uklope, koje mi prilicno manjkaju u zadnje vreme - zdravlje (koje me i ranije sprecavalo za ovo) i slobodno vreme.
2. Brevet 200km
Najvise u danu mi je bilo 160km, ove godine 120km, prilicno malo s obzirom na prosek ovde, ali eto to mi je zelja, da li ce se uspesno ostvariti videcemo kad dodje vreme :)
  • 2

#6 zemun73

zemun73
  • Members
  • Pip
  • 15 posts

Posted 03 January 2020 - 02:56 PM

Ulazak u svet biciklizma i ulazak u kondiciju. Nadam se nekoj vecoj turi 2021. Bajk je spreman, a i ja. :)

Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
  • 1

#7 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Posted 03 January 2020 - 03:20 PM

Plan je da se izveze 4-5 hiljada, da malo više vozim po brdima, popnem Avalu, možda i Kosmaj...
  • 2

#8 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Posted 03 January 2020 - 05:30 PM

Купио сам свој први брдски, значи брда по околини има да падну ... а мoжда отворим и рент-а-бајс са једним пријатељем :)


  • 3

#9 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 03 January 2020 - 06:12 PM

Купио сам свој први брдски, значи брда по околини има да падну ... а мoжда отворим и рент-а-бајс са једним пријатељем :)

Sva brda u okolini su ti, koliko znam, dostupna asfaltom, mogla su pasti i do sada :) al za preduzetnički poduhvat, puna podrška :)


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#10 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Posted 03 January 2020 - 06:24 PM

n2:thumbsup  Та асфалтна су већ одавно пала, а сад ће да падну мало и ван асфалта ... ваља искористити ове зимске дане без снега, кад је блато у чврстом агрегатном стању ;)


  • 0

#11 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Posted 03 January 2020 - 07:17 PM

Да оживим (и можда остварим) планове за вишедневне туре; смањим број бициклова; научим више о поправци истих; размишљао као колега сајкотик о изнајмљивању бициклова и о бици курирској фирми, али одустао, па је можда ова година право време да се идеја поново размотри;
  • 3

#12 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Posted 03 January 2020 - 08:45 PM

Ciklo Norway.. odlažem iz godine u godinu zbog kockica koje se ne mogu složiti tek tako.
Ako izuzmem to imam u planu nekoiko ciklotura.. biće nešto od toga verovatno. Ostalo.. jednodnevno ili 2dnevno mlataranje po Srbiji, standardno breveti 200 i 300, možda probam 400 (hebe me spavanje, tj nespavanje).

 

Vauuu... Norveška odlično zvuči! Pazi da ne voziš samo pravo kao Alex... krivudaj, malo levo, malo desno! Verujem da ima svašta da se vidi. :)

 

Najverovatnije Ohrid ili neki deo Grcke nadam se da cu to ostvariti..

 

Preporučujem Ohrid i Makedoniju... jako lepih predela ima za obilazak, ljudi su veoma srdačni, sve je prilično jeftino. Vozio sam sa bratom letos iz Niša do Ohrida i mogu da ti dam po koji savet ako se odlučiš.    


  • 0

#13 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 03 January 2020 - 09:31 PM

Vauuu... Norveška odlično zvuči! Pazi da ne voziš samo pravo kao Alex... krivudaj, malo levo, malo desno! Verujem da ima svašta da se vidi. :



Ima itekako.. plan manje-više već postoji ali kockice još nisu na broju.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#14 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Posted 04 January 2020 - 01:11 PM

Cilj mi je da umjesto sadasnjih 6 km pocnem da vozim 7 km dnevno.
  • 7

#15 lucky_13

lucky_13
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 342 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 04 January 2020 - 03:57 PM

Je si li to odlučio da promeniš posao :D 


  • 1

#16 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Posted 04 January 2020 - 04:17 PM

Ne,ici cu zaobilaznim putem.
  • 6

#17 rekreativac20

rekreativac20
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Posted 04 January 2020 - 04:27 PM

Vauuu... Norveška odlično zvuči! Pazi da ne voziš samo pravo kao Alex... krivudaj, malo levo, malo desno! Verujem da ima svašta da se vidi. :)
 

 
Preporučujem Ohrid i Makedoniju... jako lepih predela ima za obilazak, ljudi su veoma srdačni, sve je prilično jeftino. Vozio sam sa bratom letos iz Niša do Ohrida i mogu da ti dam po koji savet ako se odlučiš.

Isao sam pre 2 godine ali autom na Ohrid i zaljubio sam se u to mesto tako da tezim da to ostvarim, cene su sasvim pristupacne za turisticko mesto, cak i smestaj moze da se nadje za nekih 20 e cak i manje sve zavisi, hvala na ponudi cim odlucim cim se spremim pisem ti obavezno
  • 1

#18 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Posted 04 January 2020 - 10:31 PM

Krug oko Madagaskara.

 

Bilo u planu za ovu, pa se "usložilo"

 

Bože zdravlja...


  • 1

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#19 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Posted 04 January 2020 - 10:33 PM

 Pazi da ne voziš samo pravo kao Alex... krivudaj, malo levo, malo desno! Verujem da ima svašta da se vidi.
 

 

Čekaj bre! Pa 'sam skren'o iz Poljske desno u Belorusiju kroz prašumu??? :D


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#20 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1395 posts
  • LocationBeograd

Posted 05 January 2020 - 08:55 AM

Krug oko Madagaskara.
 
...

Ma jeste, kvadrat oko Jupitera :D
  • 1





Also tagged with one or more of these keywords: planovi, 2020., ture

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users