Jump to content


Fotografije

Nekorektan prodavac - Jaksa (bagzii)

Jaksa bagzii prodavac nekorektan

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 23 September 2019 - 09:53 AM

Preneću vam iskustvo sa ovim prodavcem, a ocenu i odluku o trgovanju s njim dajte sami.

 

Prodavca sam nasao na nekoj Facebook stranici za prodaju oglasa, a posle sam ga nasao i ovde na berzi. U pitanju je prednji tocak sa 20mm nablom. http://skr.rs/hfZ

Tada kada sam zvao video sam samo oglas i fotografije na Facebook-u (lošiji kvalitet nego ovde) i pozvao ga odmah radi dogovora. Pitao sam ga u kakvom je stanju nabla, koje je velicine (pošto nije pisalo da li je 15 ili 20) itd. Potvrdio mi je ispravnost i rekao da je nabla 110x20. To je bilo to, dogovorili smo se i on je točak poslao u utorak.

Točak je stigao u utorak, i kada sam otpakovao, video sam da je bez čepova i kao takav je neupotrebljiv. Čuo sam se sa njim, on mi je tada rekao da je takav točak kupio i da ga nije koristio (ne bi ni mogao bez čepova) i da nije problem da ga vratim.

Ovde nastaje poroblem. Točak sam po dogovoru poslao u sredu, i u četvrtak sam video da je odbio da preuzme paket. Čuo sam se njim uvece u četvrtak (posle više pokušaja zvanja) i rekao mi je da nije bio kod kuće i da će otići da ga pokupi u petak. Petak je prošao, on paket nije pokupio, niti se javlja (nedostupan je od vikenda).

 

Toliko od mene, pozdrav.


  • 1

#2 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 24 September 2019 - 08:09 AM

Razvoj događaja.

 

Preuzet je izgleda juče paket pošto mi je danas stigao otkup. Još uvek mi se nije javio niti da je preuzeo i da je sve ok, niti da očekujem kurira.

Sve u svemu, iskomplikovala se komunikacija, iako je na kraju sve ispalo (relativno) ok što se vraćanja tiče.


  • 0

#3 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 24 September 2019 - 08:24 AM

Lele bate udavi me jedan ... uzeo neki točak od men' pa mu ne valjao, poslao ga nazad, a ja nesam mogo da ga uznem jer sam bil po bučinu ... zvao me stoput, ćaše se pokršim po neki džbunovi, al se dogovorimo na kraj ...

 

al' **bi ga ja zaboravi u petak da ga saberem, pa posle isključi' broj da me ne davi pa za vikend po bučinu ...

 

sad vidim i temu imam na forum  n2:party-021


  • 5

#4 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3349 posts

Postavljeno 24 September 2019 - 11:29 AM

Lele bate udavi me jedan ... uzeo neki točak od men' pa mu ne valjao, poslao ga nazad, a ja nesam mogo da ga uznem jer sam bil po bučinu ... zvao me stoput, ćaše se pokršim po neki džbunovi, al se dogovorimo na kraj ...
 
al' **bi ga ja zaboravi u petak da ga saberem, pa posle isključi' broj da me ne davi pa za vikend po bučinu ...
 
sad vidim i temu imam na forum  n2:party-021

Шта је бучина? :)
  • 0

#5 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 24 September 2019 - 12:55 PM

Bukova šuma u osnovnom značenju a šire divljina, duboka i divlja šuma ... al' obavezno kratkosilazno u ;)

 

inače ne poznajem čoveka, al' vide' da je iz Niš, a po stanju amortizera iz njegovog oglasa rek'o bi' da ne izbiva iz bučinu ...  n2:party-021

 

Nadam se da mi neće zameriti on i pokretač teme za ovu malu šalu ...


  • 1

#6 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 24 September 2019 - 04:00 PM

Pokretač neće, za prodavca ne znam :).


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika