Jump to content


Fotografije
- - - - -

Loznica - Bajina Bašta, kraj jula, predlog za povoljno prenoćište...?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
13 odgovora na ovu temu

#1 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 July 2019 - 08:11 PM

Između 29. jula i 4. avgusta, prolaziću tim putem - tamo i nazad. Znate li gde bi se povoljno moglo prespavati? Imam informacije sa neta, ali bih voleo nešto iskustveno... :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#2 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Postavljeno 13 July 2019 - 09:45 PM

Ja nemam iskustven predlog, ali se sećam na ulasku u B. Baštu da ima na ponudi noćenja uz put. Za Loznicu bih predložio Banju Koviljaču... nadam se da će ti se javiti neko sa konkretnim predlogom.

Sent from my E5823 using Tapatalk
  • 1

#3 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 July 2019 - 10:08 AM

Proći ću tom deonicom krajem jula, pa se nedelju dana kasnije vraćam. Svejedno mi je gde bih spavao na tom potezu i znam da usput ima puno tabli sa ponudama za smeštaj, ali ne bih voleo da stignem pred kraj dana i da moram da dam 2-3 hiljade za krevet. Do 1000 bi bilo optimalno :)

 

Najjednostavnije bi bilo u šatoru i vreći, ali mi se ne isplati da to vuglim za dve noći, jer ostale imam pokrivene.


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#4 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 July 2019 - 01:54 PM

Proći ću tom deonicom krajem jula, pa se nedelju dana kasnije vraćam. Svejedno mi je gde bih spavao na tom potezu i znam da usput ima puno tabli sa ponudama za smeštaj, ali ne bih voleo da stignem pred kraj dana i da moram da dam 2-3 hiljade za krevet. Do 1000 bi bilo optimalno :)

 

Najjednostavnije bi bilo u šatoru i vreći, ali mi se ne isplati da to vuglim za dve noći, jer ostale imam pokrivene.

 

Ima nekih bun galova izmedju B.Bašte i Ljubovije ali ne znam koje su cene. Ne bi trbe lo da su nešto visoke.


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 16 July 2019 - 04:37 PM

Ali čekaj, ako ideš asfaltom uz Drinu, šta će ti 2 noćenja? Osim ako ne počinješ tu deonicu *iz* noćenja.

 

Za noćenje kod/oko Loznice, mislim da imaš prejeftin smeštaj u hotelu Podrinje, bio je tipa 700 dinara prošle godine. Samo ne znam gde bajs.


  • 0

#6 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 July 2019 - 07:50 PM

Ali čekaj, ako ideš asfaltom uz Drinu, šta će ti 2 noćenja?

Idem uzvodno, pa za nedelju dana nizvodno, svaki put po jednu noć :) Hvala, proveriću taj hotel.

 


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#7 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 17 July 2019 - 07:36 AM

Podrinje je u Koviljači, u parku. Ima po Banji pun q smeštaja, ali ne znam pošto je šta.

Da smo mi sad tamo, mogao bi kod nas :-/


  • 1

#8 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 July 2019 - 09:19 AM

Našao sam na kraju prenoćište u Vitezovom miru u Vrhpolju, za 10 evra. U etno selu u istom mestu tražili su mi 25 evra i nisu hteli da skinu cenu dvokrevetne sobe, bez obzira što sam sam. Za tuš i krevet!

 

Svi su tamo izgleda malo izgubili kompas, razmećući se po Trivazima i Bukinzima, i ceneći sobe 3, 4, 5 hiljada. Ako za 350 evra možeš da odeš na Krit, avionom, na 10 dana, stvarno ne znam ko im toliko plaća oko Drine...


  • 3
Homesick for a place you've never been...

#9 mel

mel
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts

Postavljeno 23 July 2019 - 11:10 AM

Planiram istu rutu, od Novog Sada do Užica, pa ću iskorstiti info za povoljan smeštaj. Hvala :) !

 

A slažem se za cene, malo su ih tu razmazile razne regate, blizina tare, banje, drina. Nisu jedini, kao i ostali pokušavaju da uhvate talas domaćeg turizma koji, istina, jeste u porastu.


  • 0

#10 RiderBC

RiderBC
  • Members
  • Pip
  • 18 posts

Postavljeno 23 July 2019 - 12:28 PM

Toplo preporucujem etno selo ,,Suncana Reka'' izmedju Banje Koviljace i M.Zvornika. Bungalov smjestaj je oko 15tak eura,mislim da mozes i kampovati a hrana je jeftina i odlicna.Ako nista preporucujem odmor na ovom mjestu.Ja takodjes cesto dodjem sa bicikl,autom iako je nekih 130 km od mene. http://suncanareka.rs/


  • 0

#11 Doutdes

Doutdes
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 470 posts

Postavljeno 23 July 2019 - 01:38 PM

Toplo preporucujem etno selo ,,Suncana Reka'' izmedju Banje Koviljace i M.Zvornika. Bungalov smjestaj je oko 15tak eura,mislim da mozes i kampovati a hrana je jeftina i odlicna.Ako nista preporucujem odmor na ovom mjestu.Ja takodjes cesto dodjem sa bicikl,autom iako je nekih 130 km od mene. http://suncanareka.rs/

Takodje preporučujem ovo etno selo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#12 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 July 2019 - 07:00 PM

pokušavaju da uhvate talas domaćeg turizma koji, istina, jeste u porastu.

Ako ih pre toga ne udavi talas neutemeljene alavosti :)


  • 2
Homesick for a place you've never been...

#13 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 July 2019 - 07:06 PM

Ako ih pre toga ne udavi talas neutemeljene alavosti :)



Srpska posla. Za razliku od zapadnog dela Srbije istočni deo je mnogo povoljniji a i mentaliter ljudi je bolji.
  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#14 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 04 August 2019 - 11:01 AM

Elem, kad se završilo...

 

Ogrešio sam se o Etno selo Vrhpolje, jer nisam naglasio da je mesto gde su mi tražili 25 evra zapravo drugo etno selo u selu :) , nazvano Bok. To izbegavajte. Kod ovih prvih prenoćište je 1200 dinara, i u njihovom ugostiteljskom objektu cene klope su skroz ok. Za njih, kao i za "Vitezov mir", gde sam prenoćio, najsrdačnije preporuke, kome god da zatreba.

 

20190728_191144.jpg

 

20190728_191314.jpg


  • 2
Homesick for a place you've never been...




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika