Jump to content


Fotografije
- - - - -

CIKLOTURA - 3


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
38 odgovora na ovu temu

#1 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 05 November 2008 - 01:14 PM

Evo ljudi mozda ce sledeci vikend biti poslednja sansa da se okupimo,jer posle je vreme uzas. Mozemo opet u nedelju,a usput mozemo da se dogovorimo dokle bi isli. Ako budem uspeo, ponecu kameru da napravimo duzi neki snimak. Sto se tice vremena, moze opet da se od nekud krene u 11:00. PA sad ko moze,hoce..nek se prijavi. POzz :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#2 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 November 2008 - 07:08 PM

ja cu u subotu u Kosutnjak ako ne bude kise, a u nedelju verovatno ka avali...ovaj put varijanta teren, ne asvalt
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#3 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 06 November 2008 - 08:45 PM

ja cu u subotu u Kosutnjak ako ne bude kise, a u nedelju verovatno ka avali...


Mislim da u subotu nece biti vreme za voznju. Ali u nedelju oce,pa ako si za voznju sa nekim, prikljucio bi ti se.. :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#4 markoni6

markoni6
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 248 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 07 November 2008 - 06:02 PM

Izgleda da nece kisa sutra?? 8)
  • 0

#5 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 November 2008 - 06:16 PM

Sto se mene tice - sutra - vetar mi nece nauditi donde, a u sumi je zavetrina solidna...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#6 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 07 November 2008 - 06:49 PM

Pa mozemo da se opet nadjemo u 11 kod milosevog konaka. Ako bude ikakva kisa ja necu ipak ici,ali ako je suvo...super.Vetar... :) :) pa kome jos smeta brzi vazduh :) :) POzz Miso ,napisi kako i sta milsis i da li si za drustvo.Mada smatram da mogu da ispratim tvoj tempo.Pozz :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#7 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 November 2008 - 07:02 PM

Sto se mene tice - ja cu biti u sumi, mozete recimo da me "navatate" tamo oko 11-11i30 kod Hajducke cesme gore na pocetku staze...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#8 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 03:02 PM

bilo bi lepo da imate neke klipove ili nesto tako sa tih trka koje organizujete
stalno na avali pa da mi mladji mozemo da gledamo a mozda i nesto da naucimo :wink:
veliki pozdrav svima koji voze brzo
  • 0
Postavljena slika

#9 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 03:23 PM

@Pile
Ono nema veze,ali pre nego sto nesto pitas, koristi pretragu foruma ili nadji sam jer je postavljan klip sa prvog cikloday-a kad smo isli na avalu. To je u temi smalltalk. Evo ti klip

[youtube_embed][/youtube_embed]

Inace sve imas ovde,samo malo pronjuskas. Inace na tim turama nije brzina u prvom planu, vec okupljanje,druzenje,upoznavanje ljudi i samog terena. A brzina se prilagodjava sporijima u grupi tj. oni si napred da se niko ne bi mucio. Pozz :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#10 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 03:28 PM

dobra jurnjava sadsam gledo bas picite sigurno preko 40-50,a mada ima i dosta niz brda,
ali dobro.gari ako si ti ovaj prvi na klipu sa rancem,zasto ga nosis mislim staceti na
bajsu jos i raanac kao da nije dovoljno tesko i ovako voziti samo bez njega???
  • 0
Postavljena slika

#11 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 08 November 2008 - 03:37 PM

40-50km/h, ubacivanje federa .... ti nas zezas?? [-X
  • 0

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 03:59 PM

dobra jurnjava sadsam gledo bas picite sigurno preko 40-50,a mada ima i dosta niz brda,
ali dobro.gari ako si ti ovaj prvi na klipu sa rancem,zasto ga nosis mislim staceti na
bajsu jos i raanac kao da nije dovoljno tesko i ovako voziti samo bez njega???


:lol: :lol:

Joj brate, vidi ovako. Prvo ko sto rekoh nije tu bitna brzina. 40,50 [-X [-X Oko 25 je tu bilo. Nebitno...
Ovako u rancu nosim rezervnui majicu,ponekad jos neke glposti. Ostalo staje u torbicu kod rama i ispod sica.Drugo,ali na to ne racunam, ranac moze da ti u nekim slucajevima ublazi pad na ledja i trece ,iskren da budem, lakse mi sa rancem.Tu nema ni 500g tu na ledjima. A sto kazes "zar nije i sam bajs dovoljno tezak.." Meni bajs nije tezak,jer je od boljeg aluminijuma i ako ti nesto znaci mogu da napisem kilazu.Tesko da vozim ?? Sirok pojam. Jbg tesko ce svakom biti posle ,recimo,200 km. Nekome je tesko pola kruga oko ade.NEkome idu laske usponi od nizbrdica... Ja vozim dosta dnevno bajs pa mi kondicija nije problem.Pogotovu sad kad cekam sljaku,pa svaki dan mi isti.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 04:25 PM

da brate to sam i hteo da te pitam jer sam nabavio neke torbice a iimam od pre jos
2 koje se kace na ram.sta u njih da stavim osim pumpe?pumpu mislim u onaj trougao
sto ide na rajfeslus,a imam tako malu pumpu koja ladno staje u tu torbicu znaci ne
verujem da iko ima toliku pupmu brate bas je mala.imam i flekice za leplenje gume
to me je odavno jos naucio drug kako se popravlja kad pukne.sta se jos nosi ne znam
pa moram da pitam???
  • 0
Postavljena slika

#14 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 04:30 PM

Koje si godiste ? Jbt pa stavi u torbicu sta oces. Ja znam da te male pumpe,ciji sam vlasnik, idu na drzac pa se nose pored bidona,a drzac se srafi na rupe od drzaca bidona.o.k. ja tu pare,kljuceve,nozic,licnu kartu,mob., a ispod sica rezervnu gumu,montirace i neke flourescentne trake koje su o.k. ako si na putu a mrkli je mrak.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#15 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 04:44 PM

1993 godiste sam, pa sta???znam da sam mladji i da ne znam kao neki ovde,ali naucicu.
a jel te trake sto si pomeno te florescetne zelene,to mora uvece da se ima mislim kao
i svetlo sto bi trebalo da murija nebi nam pravila probleme ili ti to ovako nosis stobi se
reko za svoju dusu brate???mene smara cela guma da nosim rezervnu pa samo fleke stavim
u dzep i vozim poozdrav =D>
  • 0
Postavljena slika

#16 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 04:46 PM

Ja sma te trake nasao napolju, jer ovde nisam video da ima. Ma to ja nikad nisam stavio,stavio bi da se vracam po nekom magistralnom putu i sl. To je za moju dusu, jer dovoljno je imati prednje i zadnje svetlo. Guma nije velikih dimenzija,jer je stavljas umotanu i torbica je bas za to.Flekice su isto dobre. :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#17 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 05:10 PM

fleke su zakon,poneses,namazes to je to.drzi kao ludo posle.iskreno guma mi je prevelika
i preteska da je nosam stalno sasobom u dzepu.ovako lepo fleke stavim,i sad cu tu pumpu
da nosim da mogu sam da duvam a ne na pumpi ionako im svuda ona crevca za vazduh iskidaju
kao divljaci i nemozes gde da naduvas gumu!!!e sad,,,zadnje svetlo imam mislim da je ceteye,
ali trebam li ip rednje nabaviti obavezno?pozzz =D>
  • 0
Postavljena slika

#18 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 05:16 PM

Procitaj imas sve, pre nego sto postavis uopsteno pitanje tj. pitanje oko nekih osnovnih stvari ,kao na primer : Lanac,gume,svetla,ramovi,odeca,obuca...sve imas i ljudi su dosa pisali svoja iskustva. Da ti sad ne bi opet ja pisao, prociataj na temi Oprema ili Od igle do lokomotive komentare za prednje svetlo. Ja sam bas napisao kako mi je prednje svetlo spasilo zivot ,ali imas post tamo. :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#19 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 08 November 2008 - 05:17 PM

bas spaslo zivot???au brate treba da ga skines i uramis majke mi ako je tako i kupis
novo neko da okacis na volan dok vozis =D> =D> =D> =D> =D>
kako zivot spasilo gde da nadjem da citam to sad me bas zanima!!! =D>
  • 0
Postavljena slika

#20 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 08 November 2008 - 05:21 PM

viewtopic.php?f=14&t=1158&start=15
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika