Jump to content


Photo

Kabinet pod Kosmajem - pivska tura


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#21 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Posted 30 May 2019 - 12:11 PM

На вожњи претходне суботе окупило се петнаестак бициклиста. Већи део је организовао госн. Марјан који је овом приликом одржао поздравни говор и љубазно дао предлог нове руте са успоном до Космаја преко Рогаче. Његова група је одустала од посете пивари, тако да смо се ту поздравили, а нас осморо кренули на задату дестинацију. 

 

DSC_1143.JPG

 

DSC_1145.JPG

 

Путеви подно Космаја су јако лепи, већини нас одраније познати, али и захтевни на моменте са јаким успонима и низбрдицама. Сама пивара налази се са леве стране пута, није ничим упечатљива, нити означена, па ју је тешко запазити, осим ако се баш тамо наменски не долази. Објекат је минималистички дизајниран и делује помало недовршено (што и јесте). У плану је да се у њему отвори ресторан, а тренутно постоји простор за конзумацију са фантастичним погледом на лепу ливаду и панораму Космаја. 

 

DSC_1154.JPG

 

DSC_1158.JPG

 

Понудили су нам две врсте пива, али ми смо се определили само за једно са јечменим сладом у белгијском фазону. Не умем тачно да интерпертирам опис тог пива који смо добили од домаћина. Ја сам се уплашио да не донесу милкшејк пошто су у опису поменуте и банане, али срећом пиво је ипак било нормално и одлично. Дружили смо се ту нешто више од сат, а затим најлакшим путем кренули назад ка Београду (преко Сопота и Ђуринаца на авалски пут). 


  • 4

#22 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5452 posts

Posted 30 May 2019 - 05:42 PM

... пиво је ипак било нормално и одлично. Дружили смо се ту нешто више од сат... 

n2:drinks bravo!


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users