Jump to content


Fotografije

Kabanica


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Guglisha

Guglisha
  • Members
  • Pip
  • 17 posts

Postavljeno 22 April 2019 - 09:25 AM

Pre nekolika dana sam skroz pokisao na bajsu pri povratku sa posla.

 

Mislio sam da kupim kabanicu, ali mi se to cini kao bacanje para, posto su mi bile skroz mokre cipele i pantalone, jer prska odozdo uprkos blatobranima.

 

Da li postoji neko resenje doci biciklom suv na posao po kisi? Ima li svrhu kupovati onu kabanicu kao poncho sa Aliexpresa?


  • 0

#2 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 22 April 2019 - 10:04 AM

Opširnije:

 

https://www.bikegrem...bicikliranje/#3

 

Ukratko: kabanica koja ide i preko kormana, dobre cipele/čizme i dobri blatobrani (da ne prska preko članaka od dole).


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#3 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 22 April 2019 - 11:47 AM

Pre nekolika dana sam skroz pokisao na bajsu pri povratku sa posla.

 

Mislio sam da kupim kabanicu, ali mi se to cini kao bacanje para, posto su mi bile skroz mokre cipele i pantalone, jer prska odozdo uprkos blatobranima.

 

Da li postoji neko resenje doci biciklom suv na posao po kisi? Ima li svrhu kupovati onu kabanicu kao poncho sa Aliexpresa?

Postoji resenje bar za kratke relacije, ali kabanica sigurno nije resenje,ukoliko ne odlucis da ides peske na posao.

 

E sada,zamislite samo situaciju- nema vetra, pada  kisa,nemas ni barica na putu,sto je jelda nemoguce ali hajde da zamislimo situaciju. Prednji deo ponca je preko volana,nakupi se voda u krilu i toliko oteza da povuce ono sto ide preko volana i oblije te vodom, Sada neznalice ce reci ,pa obavezno udarati od dole rukom i ne dozvoliti da se nakupi voda i tako razne nebuloze.Mogao bih celu stranicu ispisati i navesti negativnu stranu ponca.

 

Jakna i pantalone od goreteksa ili bar od polyamida resavaju kisne probleme(varene ili lepljene na savovima bar jakna)

i naravno cizme,ali pantalone da budu dole sire da bi se mogle navuci preko cizama.


  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14611 posts

Postavljeno 22 April 2019 - 01:03 PM

Da bi prednji blatobran stitio od kise mora da bude dovoljno dugacak i pozeljno je da ima gumenu "zavesicu". Ljudi obicno stave zadnji blatobran na prednji tocak.

294744d1398462026-post-up-your-disc-brak


  • 0

#5 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 22 April 2019 - 02:51 PM

Ovaj je ko stvoren za vlažno vreme :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika