Jump to content


Fotografije

Sadrzaj oglasa


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 Makarije

Makarije
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 256 posts
  • LocationNovi Sad (obronci Detelinare)

Postavljeno 06 April 2019 - 01:10 PM

Imao sam ko zna koje po redu negativno iskustvo gde kupac nije zeleo da preuzme predmet koji je porucio.Kao jedino resenje vidim uplatu duple postarine pre slanja.

Da bih opravdao taj moj "uslov",i dao neki vid garancije da cu predmet poslati nakon uplate,zeleo sam da upoznam potencijalne kupce da na drugim sajtovima imam jako dobru reputaciju.

Upravo sam utvrdio da u oglasima nije moguce navesti (postaviti) linkove.

Da li postoji bilo kakva mogucnost da probleme prilikom kupoprodaje svedemo na minimum? 


  • 0

#2 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 06 April 2019 - 05:47 PM

Mene je lik sa odličnom reputacijom na kupujem-prodajem pokušao zavrnuti. U Srbiji svako svakog pokušava da prevari.

 

Traži uplatu od 100-200 din. na račun pre slanja. Kome je to rizično, taj nema minimum poverenja i teško je trgovati bez toga. Ko uplati, verovatno neće posle toga da se grbavi za preuzimanje pošiljke i ne podigne je - pa da se džaba cimao i još mu propalo to što je platio.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#3 Dstamenkovic90

Dstamenkovic90
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts

Postavljeno 07 April 2019 - 11:02 AM

Mene je lik koji ima mnogo dobrih ocena i komentara na KP donekle zavrnuo ali donekle i nije jer je pisalo da je bajs za sređivanje. Medjutim slike bajsa nisu bile baš iz blizine ali opet se nije ništa videlo od toga što sam zatekao kad je stigao bajs.

Stajalo je da je bajs u dobrom stanju i da može odmah da se vozi, čak ne mora da se otvara i sredi jer je kao vozen do tada i da ga je on osposobio za sebe. Medjutim, mene je zatekao zapeknut lanac kao da je bajs stajao poslednih 15godina, kaseta još gora, menjaci zapekli isto nisu reagovali, sediste puno rupa, ne izgreban nego na vise stepen izgrebanosti, zardjao.

Nije da sam očekivao novi bajs ali opet lik je izgleda u snovima vozio taj bajs.

Tako da, ni ocene ne znače ništa posebno, samo uživo ili ako je prodavac nadaleko poznat po postenoci.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 1

#4 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 07 April 2019 - 03:33 PM

Kaži ko je taj, da i mi znamo. Jedno je bajs za sređivanje, a drugo takav krš o kome govoriš ... 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika