
Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Postavljeno 05 November 2021 - 11:26 AM
https://www.kupujemp...r_id=1512603579
Kolege, kako vam se cini ova alatka?
Za povremenu upotrebu, par puta godisnje.
Mada bih radije uzeo neki koji ima zatezanje od 2-3nm...
Postavljeno 05 November 2021 - 01:47 PM
Force ima odlične alate, ali nemam pojma kakav im je kilo ključ, mada sam ga odavno zapratio na KP i planiram da ga pazarim.https://www.kupujemp...r_id=1512603579
Kolege, kako vam se cini ova alatka?
Za povremenu upotrebu, par puta godisnje.
Mada bih radije uzeo neki koji ima zatezanje od 2-3nm...
Postavljeno 05 November 2021 - 03:19 PM
Cena je više nego odlicna.Force ima odlične alate, ali nemam pojma kakav im je kilo ključ, mada sam ga odavno zapratio na KP i planiram da ga pazarim.
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Postavljeno 07 November 2021 - 08:06 PM
ako ti treba nabavka iz Nemačke možeš posetiti moju stranicu na fb ![]()
Cannondale Trail 6 2020, 1x11 XT M8000 + Deore M5100 11-51, DT Swiss 240s napred i nazad sa WTB i29 30mm, Deore M6100 kočnice sa 180mm
xt napred i nazad, Onza Porcupine White, Ergon GA2 Fat
Norco Fluid HT1 2022 1x12 XT M8100 full, XT M8120 + 203mm napred i nazad, DT Swiss 350 + DT Swiss e532 + Onca Porcupine White 2.4, CrankBrothers 170mm Highline 3, Spank Vibrocore + ODI waffle grips
Norco Fluid FS3 2021 1x12 M6100 + XT M8120 + 203/180mm, DT swiss X1900 25mm, Maxxis Mionin DHF + DHR, Crankbrothers 150mm Highline 3
Merida Cross MD20 2016, 3x8, MT200 kočnice, Ergon GA3, Schwalbe Tour GT 40mm
Merida Cross 20, 2010, 2x9 Alivio
Scott Contesa JR 20, Schwalbe Smart Sam Plus, Shimano MT400, customed točkovi, xt 772, 11-36 9s kaseta
Scott Ransom 600 2022
Postavljeno 19 November 2021 - 11:23 PM
Kakvi su to troškovi banke od 7% ?!
u zavisnosti od sajta do sajta, odnosno banke koju oni koriste, negde mi se skine 2%, negde 4%, negde ništa, a negde i do 8% više nego što je račun
Kao što piše tamo, uvek postoji opcija da vi sami platite
Cannondale Trail 6 2020, 1x11 XT M8000 + Deore M5100 11-51, DT Swiss 240s napred i nazad sa WTB i29 30mm, Deore M6100 kočnice sa 180mm
xt napred i nazad, Onza Porcupine White, Ergon GA2 Fat
Norco Fluid HT1 2022 1x12 XT M8100 full, XT M8120 + 203mm napred i nazad, DT Swiss 350 + DT Swiss e532 + Onca Porcupine White 2.4, CrankBrothers 170mm Highline 3, Spank Vibrocore + ODI waffle grips
Norco Fluid FS3 2021 1x12 M6100 + XT M8120 + 203/180mm, DT swiss X1900 25mm, Maxxis Mionin DHF + DHR, Crankbrothers 150mm Highline 3
Merida Cross MD20 2016, 3x8, MT200 kočnice, Ergon GA3, Schwalbe Tour GT 40mm
Merida Cross 20, 2010, 2x9 Alivio
Scott Contesa JR 20, Schwalbe Smart Sam Plus, Shimano MT400, customed točkovi, xt 772, 11-36 9s kaseta
Scott Ransom 600 2022
Postavljeno 20 November 2021 - 06:38 AM
u zavisnosti od sajta do sajta, odnosno banke koju oni koriste, negde mi se skine 2%, negde 4%, negde ništa, a negde i do 8% više nego što je račun
Kao što piše tamo, uvek postoji opcija da vi sami platite
Primer kako može izaći dosta skuplje - konverzije valuta.
Postavljeno 20 November 2021 - 09:30 AM
Da li "zaobilaziš" carinu I PDV prilikom dolaska robe u Srbiju?
Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Naravno, vi plaćate Nemačku cenu plus meni dostavu, sve piše na stranici na facebook-u ![]()
Cannondale Trail 6 2020, 1x11 XT M8000 + Deore M5100 11-51, DT Swiss 240s napred i nazad sa WTB i29 30mm, Deore M6100 kočnice sa 180mm
xt napred i nazad, Onza Porcupine White, Ergon GA2 Fat
Norco Fluid HT1 2022 1x12 XT M8100 full, XT M8120 + 203mm napred i nazad, DT Swiss 350 + DT Swiss e532 + Onca Porcupine White 2.4, CrankBrothers 170mm Highline 3, Spank Vibrocore + ODI waffle grips
Norco Fluid FS3 2021 1x12 M6100 + XT M8120 + 203/180mm, DT swiss X1900 25mm, Maxxis Mionin DHF + DHR, Crankbrothers 150mm Highline 3
Merida Cross MD20 2016, 3x8, MT200 kočnice, Ergon GA3, Schwalbe Tour GT 40mm
Merida Cross 20, 2010, 2x9 Alivio
Scott Contesa JR 20, Schwalbe Smart Sam Plus, Shimano MT400, customed točkovi, xt 772, 11-36 9s kaseta
Scott Ransom 600 2022
Postavljeno 20 November 2021 - 09:31 AM
Primer kako može izaći dosta skuplje - konverzije valuta.
Što je najgore i ako plaćam preko paypal-a (imam $ na računu) opet me izađe više jer onda paypal vrši konverziju koja opet nije "povoljna" tj opet izađe skuplje ![]()
A čak i da sam napisao 10% moji troškovi, ako neko nema način kako da plati, ja zarobim svoja sredstva, pa je logično da i ja zaradim na tome ![]()
Da se ne lažemo, nigde nema ništa za dž
pa čak ni kod babe ![]()
Cannondale Trail 6 2020, 1x11 XT M8000 + Deore M5100 11-51, DT Swiss 240s napred i nazad sa WTB i29 30mm, Deore M6100 kočnice sa 180mm
xt napred i nazad, Onza Porcupine White, Ergon GA2 Fat
Norco Fluid HT1 2022 1x12 XT M8100 full, XT M8120 + 203mm napred i nazad, DT Swiss 350 + DT Swiss e532 + Onca Porcupine White 2.4, CrankBrothers 170mm Highline 3, Spank Vibrocore + ODI waffle grips
Norco Fluid FS3 2021 1x12 M6100 + XT M8120 + 203/180mm, DT swiss X1900 25mm, Maxxis Mionin DHF + DHR, Crankbrothers 150mm Highline 3
Merida Cross MD20 2016, 3x8, MT200 kočnice, Ergon GA3, Schwalbe Tour GT 40mm
Merida Cross 20, 2010, 2x9 Alivio
Scott Contesa JR 20, Schwalbe Smart Sam Plus, Shimano MT400, customed točkovi, xt 772, 11-36 9s kaseta
Scott Ransom 600 2022
Postavljeno 20 November 2021 - 02:51 PM
Ako na deviznom racunu za koji je vezan pp imas eure i placas u eurima, sto bi vrsio konverziju?Što je najgore i ako plaćam preko paypal-a (imam $ na računu) opet me izađe više jer onda paypal vrši konverziju koja opet nije "povoljna" tj opet izađe skuplje
A čak i da sam napisao 10% moji troškovi, ako neko nema način kako da plati, ja zarobim svoja sredstva, pa je logično da i ja zaradim na tome
Da se ne lažemo, nigde nema ništa za džpa čak ni kod babe
0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika