Jump to content


Fotografije

Biciklisticke sprinterice

cipele sprinterice

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
7 odgovora na ovu temu

#1 sluka

sluka
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 05 March 2019 - 05:49 PM

Pozdrav,

Zeleo bih da kupim drumske sprinterice (SPD-SL). Da li postoji neka jeftinija varijanta od Planetbike i slicnih prodavnica? Video sam na objavama od pre nekoliko godina da su neki clanovi preporucili kupovinu opreme u BK Partizan i jos nekim mestima? Kakva je situacija trenutno? Sta preporucujete? Da li u BK Partizan prodaju novu ili polovnu opremu? Naravno pre svega me zanimaju sprinterice, a nije lose ako naletim i na nesto od odece, sa dobrim odnosom cene i kvaliteta. :) Naravno i ovde pratim oglase, ali bih voleo da znam ako ima neko mesto gde ima vise modela da se pogleda i proba, jer do sada nisam imao sprinterice.


  • 0

#2 skylab

skylab
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 601 posts

Postavljeno 06 March 2019 - 08:55 AM

Imaš sprinterice marke Force u Sportoffice radnji na Čukarici u Radničkoj ulici. Neki ih hvale drugi ih kude, po meni je ok odnos cena kvalitet.
Druga opcija ti je Šuki odnosno Nortwave sprinterice i oprema.
  • 0

#3 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 March 2019 - 04:39 PM

U PB-u je veliki raspon cena, sta je jeftinija varijanta za tebe?

Pored Force u SO i NW kod Sukija pogledaj DMT Cyclomaniji, Spiuk u Pro Bike-u, Giant u Markoniju, Specialized u Beosportu.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#4 djurap

djurap
  • Members
  • Pip
  • 10 posts

Postavljeno 06 March 2019 - 08:06 PM

Pozdrav,

Zeleo bih da kupim drumske sprinterice (SPD-SL). Da li postoji neka jeftinija varijanta od Planetbike i slicnih prodavnica? Video sam na objavama od pre nekoliko godina da su neki clanovi preporucili kupovinu opreme u BK Partizan i jos nekim mestima? Kakva je situacija trenutno? Sta preporucujete? Da li u BK Partizan prodaju novu ili polovnu opremu? Naravno pre svega me zanimaju sprinterice, a nije lose ako naletim i na nesto od odece, sa dobrim odnosom cene i kvaliteta. :) Naravno i ovde pratim oglase, ali bih voleo da znam ako ima neko mesto gde ima vise modela da se pogleda i proba, jer do sada nisam imao sprinterice.

koji ti treba broj?

poz


  • 0

#5 sluka

sluka
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 06 March 2019 - 08:28 PM

Pa recimo da je budzet nekih 70,80 evra. U Planet bike-u su se u tu cenu jedino uklapale Shimanove sprinterice sa oznakom RP2 ako se ne varam, imali su na stanju samo jednu velicinu koja meni nije odgovarala. Svakako obicicu sve sto ste predlozili da vidim i probam uzivo. Jel imao neko iskustva sa gore pomenutim Spiuk sprintericama? :) 
Samo jos jedno pitanje, jel moze negde online da pogleda sta ima u ponudi kod Sukija ? Ako sam dobro razumeo iz neke druge teme na forumu radi se o prodavnici Matriolimp?


  • 0

#6 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 March 2019 - 09:54 AM

Suki je Matriolimp....Sajt(ako i dalje postoji) nije bas merodavan, najbolje je da ga kontaktiras pre dolaska.

RP 2/3 pogledaj u Sportofisu i Sportzoni.

Srecno i uzivaj u novoj obuci



Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#7 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 March 2019 - 05:31 AM

Ako ti Beosport nije usput, prvo ih pozovi pre nego odeš, mislim da su sav biciklistički program sklonili, fokus je (bio?) na ski opremi.
  • 0

#8 sluka

sluka
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 09 March 2019 - 08:34 PM

Za broj ne znam, jer nisam imao prilike da probam vise modela, osim tih jednih shimano. 

Hvala svima na korisnim savetima, cim uhvatim malo vremena idem u obilazak radnji i verujem da cu naci nesto odgovarajuce.
Do tada ako jos neko ima neki predlog ili iskustvo sa konkretnim modelom jeftinijih sprinterica neka napise. :)

Pozdrav


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika