Jump to content


Fotografije

200e


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 njaktr

njaktr
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 10 February 2019 - 10:15 PM

pozdrav,treba mi pomoc dobrih ljudi koji se razumeju u bickle

odlucio sam da kupim bicikl,trazim MTB alu ram , veliki 29 ili 27.5 tockovi(ne znam zasto mozda zato sto sam lozana)

spreman sam da  dam oko 200 e,posto mi je ovo prvi bajs posle 15 godina,ne trazim nista profi nego jednostavno da vozim bajs kao neka dodatna fizicka aktivnost.

e sad nasao sam dva neka nova bajsa na internetu,zanima me vase misljenje koji je bolji i zasto?

 

 

1.

http://planetbike.rs...lack-red/51307/

2.

 https://crossbike.rs.../proizvod/2037/

 

gledao sam i cikloberzu ali posto ne znam nista o biciklima i o specifikaciji, lako moze da me prevari neko sa polovnom robom

 


  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14520 posts

Postavljeno 11 February 2019 - 12:56 PM

Bolji je Polar Mirage Urban, ima bolje rucice menjaca, cev sedista, nogicu za stajanje, mozda i osovinu prednjeg zupcanika.

 

Imas i ove (link) (link)


  • 0

#3 njaktr

njaktr
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 11 February 2019 - 02:07 PM

Hvala puno brat! Idem posle do bulevara arsenija carnojevica da vidim kako mi stoji i dali mi je velik ovaj polar mirage,posto imaju L i XL,visok sam 178cm ne bi trebalo...

usput cu videti i videti i ovaj level 9.0 capriolo,posto ima alu ram...to su mi ljudi naveli kao bitnu stvar da ne bi ginuo u voznji.

Ako ima jos neka preporuka rado cu saslusati ,hvala! 


  • 0

#4 Tw1XteR

Tw1XteR
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts
  • LocationDorćol

Postavljeno 05 April 2019 - 09:15 AM

Pozdrav, i ja planiram da kupim bajs. Prethodni koji sam imao je bio neki Delta MTB sa zadnjom suspenzijom. Ništa specijalno od opreme nije imao, ali je fino služio. Taj bajs mi je ukraden ispred stana, pre nekoliko godina i od tada sam bez bicikla. Nego da skratim priču, kao što rekoh, sad bih da opet kupim bajs, a budžet mi dozvoljava da gledam modele koji ne koštaju više od 200€.
I meni je zapao za oko Polar Mirage Urban (alu ram, 29", mehaničke disk kočnice, Shim. Tourney menjači), ali i ovaj Capriolo Lvl 9.0 mi deluje fino. Živim na Dorćolu, bajs bih najviše vozio po keju i Kališu, onako rekreativno, vikendom i možda ako stignem posle posla, nekih sat vremena.
Da li bi neki od ova dva modela bio OK izbor?
Unapred hvala na odgovoru.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika