Jump to content


Fotografije

Drzac za nozicu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 BlackDriver

BlackDriver
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts

Postavljeno 17 December 2018 - 10:58 AM

Zdravo ljudi, malopre sam oslonio bajs na nozicu i on poceo da pada ja sam ga zadrzao rukom, i kad sam video odvarila se ona plocica sto je zavarena na ramu tj. drzac za nozicu, ne znam kako da vam objasnim evo i slike: 20181217_114831.jpg 20181217_114848.jpg

 

Jel moze ovo da se zavari?


  • 0

#2 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 17 December 2018 - 11:35 AM

Bolje ne, rekao bih da je celicni ram u pitanju, varenjem bi mogao oslabiti strukturu rama, bolje nadji neki sistem koji se drugacije kaci....


  • 0

#3 BlackDriver

BlackDriver
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts

Postavljeno 17 December 2018 - 03:01 PM

Da celican je ram, misleo sam da zavarim jer je najsigurnije, sto mislis da bi oslabio strukturu rama?


  • 0

#4 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14593 posts

Postavljeno 17 December 2018 - 05:08 PM

Napravis dve metalne plocice, donja ravna, gornja bi trebalo da ima takav oblik ili profil koji sprecava pomeranje, mozes umesto gornje profilne da na gornjoj ravnoj plocici napravis nekoliko "tacki" sa aparatom za varenje (na plocici ne na viljusci bicikla) da nalegnu sa unutrasnje strane zadnje donje viljuske bicikla da se ne pomeraju kad ih stegnes srafom. Evo kako treba da izgleda.

IMG_0015.JPG

 

Ne bi trebalo da varis na ram jer su cevi tanke moze da se iskrivi viljuska.


  • 0

#5 BlackDriver

BlackDriver
  • Members
  • PipPipPip
  • 91 posts

Postavljeno 17 December 2018 - 07:02 PM

Videcu ovih dana,nesto da improvizujem ili cu to sto si mi ti predlozio sa 2 plocice pa da usrafim, ili probacu plasticnim vezicama da pricvrstim ovu moju plocicu ako je moguce.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika