Jump to content


Fotografije

Preporuka za biciklisticku opremu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#61 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 18 December 2018 - 10:12 PM

To hocu svakako. Posle idem do Planet bika..

Jel moguce da ova giro kaciga bude jeftina ovako?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Moguće, oni imaju i vrhunske i bulja modele. KAcigu svaku stavi na glavu pritegni i sedi jedno 10min da osetiš kako ti leži oblik kalupa. Ja sam probao svojevremeno dosta kaciga i Scott ARX mi je legla kao dupe na nošu. Cannondale i Bell i Uvex su me žuljale i bolela me glava. Takođe kao što neko reče, masa je MNOGO bitna. Znači 20 grama je ogromna razlika nemoj da budeš u fazonu da ti nije ništa jer se itekako oseti na glavi. Ova moja je negde na sredini i meni je ok ali probao sam neku malo težu tada i nema šanse da bi to nosio.


  • 0

#62 Dstamenkovic90

Dstamenkovic90
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts

Postavljeno 26 December 2018 - 09:48 AM

Da li neko ima btwin helanke sa tregerima velicinu xxl, da mi kaze duzinz istih kako bih uporedio sa xl? Stezu me tregeri na xl dosta, pa da znam da li da ih zamenim. Hvala

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#63 fudimenti

fudimenti
  • Members
  • PipPip
  • 54 posts

Postavljeno 26 December 2018 - 09:04 PM

Ukupnu dužinu i dužinu unutrašnje nogavice predpostavljam da želiš. Imam, mogu tek sjutra popodne da ti pošaljem. Mada, ako ti što znači, ja sam 201 i 95 inseam i xxl mi je ok

Sent from my Le X820 using Tapatalk
  • 1

#64 Dstamenkovic90

Dstamenkovic90
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts

Postavljeno 26 December 2018 - 09:06 PM

Ukupnu dužinu i dužinu unutrašnje nogavice predpostavljam da želiš. Imam, mogu tek sjutra popodne da ti pošaljem. Mada, ako ti što znači, ja sam 201 i 95 inseam i xxl mi je ok

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Ja sam 180 i 90kg, sportske gradje

Ali me previse stezu nogavice,jedva ih navucem,a i tregeri hoce da me podele na 3 dela

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 0

#65 fudimenti

fudimenti
  • Members
  • PipPip
  • 54 posts

Postavljeno 26 December 2018 - 09:22 PM

To za nogavice ne znam. Nemam pretanke noge. Ja sam najmanje građen za biciklizam (120kg) i ovo je meni ok. Nije mi preusko, malo stisnu tregeri ali ok. Bojim se da ćeš morati da probaš. Model koji ja imam je b'twin 500 zimske


Sent from my Le X820 using Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika