Jump to content


Fotografije

Serious Valparola


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
4 odgovora na ovu temu

#1 Odzacar

Odzacar
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 28 September 2018 - 10:17 PM

Pozdrav, evo da predstavim moj bajs, kupljen zimus ovde na berzi,

 

U pitanju je drumas, Serious Valparola 3x8 Claris,

 

Samaraljke, shimano claris,

 

Pogon, shimano octalnik,

 

Prednji menjac, Shimano Claris,

 

Zadnji menjac, Shimano Sora, Nable Claris,

 

Kocnice Tektro, gume Schwalbe Impac-zamenjena prednja- CST Race CZAR,

 

Alu ram, karbonska vila...

 

To bi ukratko bilo to, znam da je to neka pocetna oprema za drumase, meni je bilo bitno da je sto mladji bajs(2015 godiste) i da je ocuvan, sve radi lepo, inace pre(imam ga i dalje, koristim ga za svaki dan)sam vozio Puch clubman paceline...

 

Sportski pozdrav!

 

 

 

DSC_0710.JPG DSC_0745.JPG DSC_0830.JPG DSC_1097.JPG


  • 3

#2 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 29 September 2018 - 08:08 AM

Dobro izgleda svaka cast ko je prozvodjac ove marke lep je na oko 


  • 1

#3 Odzacar

Odzacar
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 29 September 2018 - 06:42 PM

Dobro izgleda svaka cast ko je prozvodjac ove marke lep je na oko 

 

Hvala, ono sto ja znam je da je Serious Nemacka marka, e sad ko je proizvodjac ne znam, na netu nema puno informacija, ili ih ja barem nisam nasao, a i sajt im trenutno nije dostuoan, ako neko zna vise nek napise. Pozdrav.


  • 0

#4 tibip

tibip
  • Members
  • Pip
  • 18 posts

Postavljeno 30 September 2018 - 03:55 PM

Gde god da se proizvodi, dobro je sastavljen bajk. Imam isti model malo starijeg izdanja, na mom je jos aluminijumska prednja vila i fabricki je imao sora konfiguraciju koju sam za godinu dana zamenio na 105 mehaniku i mavic tockove, i poslednje sto je dobio je jagwire set kablova. Sad sve perfektno radi osim mojih nogu :)

 

_DSC6364.jpg


  • 1

#5 Odzacar

Odzacar
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 30 September 2018 - 07:47 PM

Gde god da se proizvodi, dobro je sastavljen bajk. Imam isti model malo starijeg izdanja, na mom je jos aluminijumska prednja vila i fabricki je imao sora konfiguraciju koju sam za godinu dana zamenio na 105 mehaniku i mavic tockove, i poslednje sto je dobio je jagwire set kablova. Sad sve perfektno radi osim mojih nogu :)

 

attachicon.gif_DSC6364.jpg

Sa Shimanom 105 i mavic tockovima je to sad ozbiljan bajs :) , za moje trenutne potrebe( rekreativna voznja od 50 do max 150km koliko obicno prelazim, Claris i Sora rade odlicno,U planu je nabavka drumskih sprinterica, i vracanje spd sl pedala, koje sam odma pri kupovini zamenio obicnim...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika