Jump to content


Fotografije

MTB za male pare 😂


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
10 odgovora na ovu temu

#1 Milos_KG98

Milos_KG98
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 14 July 2018 - 08:35 PM

Pozdrav drugari, neću da dužim mnogo. Svi ste vi mnogo vise na forumu i oglasima od mene, pa predpostavljam da cete mi dati dobar predlog. Burazeru zelim da kupim MTB do 200eura (moglo bi jos 20-30 gore max) visok je oko 170cm i tezak oko 67kg, sa tim da jos raste. Nekih posebnih uslova nema. Vozio bi se iskljucivo po asfaltu, doduse na dosta delova losem i uz blage uzbrdice. Valjalo bi da je alu ram i da ima prednji amort posto mu je moj drumas neudoban i krut. Mehanika i ostalo, sta znam. Uglavnom znam da ne moze da te pare nesto Bog zna sta i svestan sam toga, ali ako imate neki predlog pametan, voleo bih da cujem. Mi smo iz Kragujevca i nije problem za preuzimanje bajsa. Pozdrav!
  • 0

#2 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1416 posts

Postavljeno 14 July 2018 - 08:50 PM

Pozdrav,

ja sam nekako uvek pristrasan za preporuku MTB bicikle, ali nisam siguran da je to potrebno u ovom slucaju.

Mislim da ce ti neko od kolega preporuciti nesto adekvatnije od MTB bicikla, licno nemam iskustva kakav i koje vrste bicikl, tako da ce se neko javiti sa pravom preporukom...


  • 0

#3 Tamoinazad

Tamoinazad
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 213 posts

Postavljeno 14 July 2018 - 09:37 PM

https://www.2bike.rs...-1#.W0ps33O4TZF
Mozda bi prodavac malo korigovao cenu.
To je nesto sto bi odgovaralo i sto je misljenja sam takvog,dobra kupovina.
  • 0

#4 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 15 July 2018 - 04:42 PM

Ako je loš asfalt (pri čemo ne mislim samo na rupe), preporučio bih MTB jer će debele gume upijati mnogo đubreta. Amort za asfalt ne treba + za te pare možeš da dobiješ samo đubre koje dodatno povećava težinu bajsa.

 

Kad vam neki bajs zapadne za oko, proverite da li pristojno menja brzine i lepo koči (i da mu točkovi nisu van svih centara). Ostalo je za te pare tu gde je.


  • 0

#5 ulicna_sve_tiljka

ulicna_sve_tiljka
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 13 February 2019 - 09:44 PM

Pozdrav!

Ne bih da otvaram novu temu, slična me stvar muči...

 

Hteo bih da kupim MTB s tim što mi je budžet prilično uzan, do nekih 150 evra, ako postoji i jeftinije išao bih na to. Student sam pa ne bih da iziskujem dodatni trošak roditeljima...

 

Da li uzeti nov ili polovan za taj novac? Služio bi mi za do faksa i verovatno malo nešto van grada (Novi Sad).

 

 

Hvala u napred!


  • 0

#6 FaitNes

FaitNes
  • Members
  • Pip
  • 26 posts

Postavljeno 02 March 2019 - 10:45 PM

# mene zanima da li i dalje na buvljaku u Pancevu nedeljom ima bicikala po povoljnoj ceni...? otac me ubedjuje ali nikako da odemo...


  • 0

#7 FaitNes

FaitNes
  • Members
  • Pip
  • 26 posts

Postavljeno 02 March 2019 - 10:45 PM

# mene zanima da li i dalje na buvljaku u Pancevu nedeljom ima bicikala po povoljnoj ceni...? otac me ubedjuje ali nikako da odemo...


  • 0

#8 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14625 posts

Postavljeno 02 March 2019 - 11:09 PM

Poslusaj oca.


  • 1

#9 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14625 posts

Postavljeno 02 March 2019 - 11:09 PM

Poslusaj oca.


  • 1

#10 FaitNes

FaitNes
  • Members
  • Pip
  • 26 posts

Postavljeno 03 March 2019 - 12:14 AM

:) Jesi 100% siguran? ima li sta ok za nekih plafon plafona 8000 din?


  • 0

#11 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14625 posts

Postavljeno 03 March 2019 - 01:33 AM

Ako tvoj otac zeli da ide sa tobom i da ti od para koje verovatno nije lako zaradio kupi bicikl najmanje sto mozes da uradis je da ustanes rano i odes sa njime u malu avanturu.


  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika