Jump to content


Photo
- - - - -

Decathlon Srbija


  • Please log in to reply
520 replies to this topic

#381 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Posted 03 January 2020 - 07:27 PM

Ti se valjda zezas jel da?
 
Zadnje sam uzeo ridgerider trail 3.0, za 3900, pre toga neke slicne isto za 4000, takodje ima i astroride trail od gorotexa za 6000

Mislim ako si ti nasao kalenji za 6000...ne znam sta bi rekao
  • 0

#382 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 09 January 2020 - 02:43 PM

Друмаша за сада нема.Питао сам и рекли су ми да се још не зна да ли ће бити и да тренутно немају простора.

Hvala na odg.
Verovatno u prvoj turi robe i s obzirom da je januar mesec nije prioritet bio drumaš, ali verujem da će već u martu/aprilu da bude full ponuda, jer zašto ne bi bila?!
Još malo i biće tu robe za druski biciklizam koje ima na sajtovima u drugim državama.
  • 0

#383 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 15 January 2020 - 05:38 PM

Bio juče u Dechatlonu. Kvalitetom neke robe nisam oduševljen, ali mi se sviđa ovakav tip radnje koje nismo do sada imali. Možeš skinuti sa čiviluka šta god želiš, odeš probaš u kabinu, vratiš/kupiš. ili svaki deo bicikla, da uzemš u ruku i td...ne kao u dosadašnjim, vidiš na izlogu ili rafu iza prodavca. Sad jednu stvar možeš prostudirati i dva sata ako treba. Uzmeš u ruku i lanac i menjač i bilo šta osetiš težinu, materijal...a ne samo izgled...

 

Nema drumaša (i većine robe za bicikle sa sajta-valjda će popuniti), a oni sada izloženi Btwin bicikli su na nivou naših proizvođača.

 

OFF:Da sam neka vlast zabranio bi proizvođačima bicikala da za decu bicikle budu iznad 10kg, ili smo mi koji vozimo drumaše malo razmaženi po tom pitanju. Ali gledajući dečje bicikle pa i obične MTB-ove (što smo vozili ko deca do 13-14 godina), oni su izuzetno teški. Ja ne znam kako taj tuč ide po putu i koliki napor teba da se pokrene...i dati to detetu da se muči, ne znam. Ne može čovek da podigne sa poda one bicikle! OK, druga tema.

 

Ovaj adapter mi se baš dopao, samo što ovde na sajtu nisu lepo predstavili. U suštii, kome nije poznato, na gornjem delu (ka crevu pumpe) je ova plastična navrtka sa slike, e ispod nje je kao neka igla plastična a ta igla je u stvari cev. Odvrneš navrtku, odmah se vidi ta cev i nju nabiješ u crevo pumpe koje si predhodno isekao na vrhu (na ovom stranom linku se vidi navrtka i igla; recenzije nisu loše). Onda zavrneš navrtku i vrhunski. Dobiješ pumpu za prestu. Bukvalno ako imate neku staru pumpu nožnu ili drugu, mislim da ova stvar može da bude ok. Nisam siguran za prečnik one igle, ali nije nešto široka, taman za ta creva od standardnih pumpi.

 

https://www.decathlo...oznu-pumpu.html

https://www.decathlo...t=1440505987085

 

Jel ima neko da je kupio slično na Aliju, dosta je jeftinije:

https://www.aliexpre...le pump adapter

 

Ima mnogo onih guma unutrašnjih za 350 dinara dve upakovane u foliju. Kakve god da su, dobre su za rezervne, Jeftine su, možda su one koje se posle tri dana ispumpaju na manji pritisak, ali opet, za rezervnu, odlično. 

 

Ni ovo nije loše, ali malo cena da ide dole :)

https://www.decathlo..._promise_banner

 

Bio je ovaj sic juče, samo jdan ostao, sada ga nema on line, jel vozi neko slično? Da li vrede oni sicevi sa Alija za drumaša od cirka 20e? Mišljenja sam da vredi dati dobru kintu za sedlo, ali je problem ako se "promaši". Najbolje je kada bi neki drug imao takvo na bajsu, pa probaš, i ako odgovara kupiti...ali i tada drugov bajs  biti jedno 5-6 dana ili jedna duža vožnja kod tebe da bi to bilo ok...ne znam...?!

 

https://www.decathlo....html#/673-254-

 

Drugu robu van bajkova sam gledao brzo, jakne zimske nisu loše oko 6K, nešto slično što ima Hummel...one najjeftinije patike sa onim kao plastičnim đonovima, ne znam, ali deluje mi kao u Daichmanu, da je ono gruba neka plastika i da boli stopalo u njima. Jednom sam se zaj...u Daichmanu, reko neću da pokušavam u Dechatlonu...sve mi deluju ko da su iz domaće kineske radnje. Ali to je sve možda i očekivano da tako bude...


  • 0

#384 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Posted 16 January 2020 - 09:45 AM

Ja imam brdo tih guma za 350 kinti, i rade posao odlicno vec godinama, ja svakao duvam gume pred svaku voznju na drumasu, koje god gume da su....


  • 0

#385 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 16 January 2020 - 01:14 PM

Kod mene izdrže boga mi 20-tak dana sa dobrim pritiskom Kontinentalove, pa posle malo naduvavam. A znam da su Kendine morale da se naduvavaju već posle 7-8 dana, nekako popuste.


  • 0

#386 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Posted 20 January 2020 - 03:39 PM

Ne znam kako bih ovaj memorijski gel ocenio. Nakon 5km pogodio mi je svaki nerv, zivac, mišić na zadnjici i počeo da stvara bolove u vožnji. Kada sam ga skinuo sa sedišta i seo na moje tvrdo sedište preporodio sam se.
25be3ed3c46d4391489f4722155fc4e7.jpg
  • 0

"Лажима је све почело"


#387 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Posted 20 January 2020 - 04:44 PM

Takve su sve te mekane navlake za sedišta, udobne samo prvih nekoliko minuta.


  • 0

#388 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 posts
  • LocationBeograd

Posted 13 February 2020 - 02:23 AM

Evo par fotki od juče, ako nekoga zanima... Generalno nisam nešto oduševljen ponudom u odnosu na evropske decathlone, ali valjda tek treba da se razrade i dopune. Zavisno od kategorije, neki sportovi imaju mnogo punije rafove i očigledno se forsiraju sezonske discipline. Biciklizam je prilično mršav, ne računajući ponudu početničkih i dečijih bajseva. Očekivao sam bolju ponudu potrošne i prateće robe tipa guma, maziva, alata, odeće i sl. U poređenju sa evropom, sve je dosta redukovano, ali bar ima stvari u raznim nivoima kvaliteta, samo nema veličina. Na pitanje da li očekuju dopunu, odgovor je da prolazi sezona i da do proleća ne očekuju nove isporuke.

Najveće neprijatno iznenađenje - ne postoji parking za bicikle ni ispred ni u radnji. Šetao sam se sa bajsem i naslanjao ga okolo kao da sam na ulici.

Attached Thumbnails

  • IMG_20200212_134213591.jpg
  • IMG_20200212_134218387.jpg
  • IMG_20200212_134224182.jpg
  • IMG_20200212_134234140.jpg

  • 1
The sea, the sea

#389 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Posted 13 February 2020 - 06:40 PM

​Ponuda nije ista ni u svim zemljama napolju, nego šta kaže koje istraživanje tržišta.

​Što se tiče ponude prateće opreme - tamo napolju, retko koja spec. bici prodavnica je dobro/uopšte opremljena robom koja nije potrošna. Znaju da ćeš naručiti onlajn. O opštim prodavnicama da ne govorimo. Neće ni dekatlon biti drugačiji.


  • 2

#390 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 posts
  • LocationBeograd

Posted 13 February 2020 - 11:35 PM

​Ponuda nije ista ni u svim zemljama napolju, nego šta kaže koje istraživanje tržišta.

​Što se tiče ponude prateće opreme - tamo napolju, retko koja spec. bici prodavnica je dobro/uopšte opremljena robom koja nije potrošna. Znaju da ćeš naručiti onlajn. O opštim prodavnicama da ne govorimo. Neće ni dekatlon biti drugačiji.

Bio sam u mnogo bici prodavnica i decathlona po svetu i Evropi, čak i u nespecifičnim prodavnicama ima bolje ponude. Opet, ima istine da se istražuje tržište, a i da je ovaj naš sveže otvoren, ali poredim direktno sa dekatlonima u Španiji, Francuskoj, Italiji, Nemačkoj... Nije sve bazirano na onlajn prodaji, imaju mnoooogo stvari. Svaka sitnica je tu u raznim veličinama, klasama, proizvođačima i bojama. Samo se nadam da će naši da se razrade i bolje opreme, ali to verovatno zavisi i od potražnje i od platežne moći kupaca...
  • 0
The sea, the sea

#391 mmax001

mmax001
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 posts
  • LocationБеоград

Posted 14 February 2020 - 07:59 AM

Poenta je da kod nas ništa ne valja... jer u svetu je sve bolje, pa i Dekatlon! :)


  • 0

#392 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 February 2020 - 04:11 PM

Poenta je da kod nas ništa ne valja... jer u svetu je sve bolje, pa i Dekatlon! :)

Zapravo, poenta je da će tako i biti dokle god svaki komentar i kritika podrazumeva da je kod nas najgore. Zašto ne bismo poredili beogradski dekatlon sa nekim drugim? Zašto ne bi 'naš' bio na nivou bilo kog drugog? Ja nam to želim.


  • 1
The sea, the sea

#393 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3348 posts

Posted 14 February 2020 - 04:51 PM

Од десет ствари које сам покушао да наручим, имали су једну и то у неодговарајућој величини. Води се да имају онлајн наручивање, али уз једну ситницу- можеш да купиш само оно што ти не треба :)
  • 0

#394 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Posted 14 February 2020 - 05:54 PM

Roba u Beogradskom Dekatlonu identična je kao i roba u ostalim njihovim radnjama.
I naravno, tek 2 meseca je otvoren pa ima vremena da se napuni robom.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#395 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Posted 14 February 2020 - 06:50 PM

Mene je iznenadila politika vraćanja robe.

Može da se vrati do 30 dana samo nekoriscena roba.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 0

#396 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14604 posts

Posted 22 February 2020 - 02:12 AM


  • 0

#397 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Posted 22 February 2020 - 08:47 AM

3:04
Najuniverzalnije oruđe u sređivanju bicikla (i svega ostalog), čak ga i fabrika koristi :).


  • 0

#398 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Posted 22 February 2020 - 10:16 PM

Slaba ponuda bici majica u Decathlonu. Video sam samo jednu crnu majicu i deluje baš lošeg kvaliteta, a nema ni broja. Kada pogledam decathlon.co.uk shvatim da kod nas nema ni 5% odeće u odnosu na preko.
Baš se nisu uopšte potrudili, iako je više od dva i po meseca prošlo od otvaranja.
  • 0

"Лажима је све почело"


#399 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Posted 25 February 2020 - 09:19 PM

Da, definitivno ce morati malo vise da se potrude radnja im je i dalje suvise prazna.


  • 0

#400 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 27 February 2020 - 07:02 AM

Uslovi dostave nisu isto što i poštarina, pa povedite računa...lako mogu dovesti u zabludu...?!

https://www.decathlo...-uslovi-dostave


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users