Jump to content


Fotografije

Matovic (borivoje)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
9 odgovora na ovu temu

#1 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 09 February 2018 - 11:00 PM

Nisam pronašao temu o ovom sa pravom cu reći trgovcu. Izuzetno korektan i komunikativan čovek, izašao mi je u susret maksimalno. U pitanju je bila kupovina Deore 615 kočnica, za koje je tvrdio da su nove. Uvek sam bio skeptičan po pitanju "novih" stvari na cikloberzi, međutim bilo je upravo tako, kočnice nisu imale tačku jednu na sebi, niti su se videli tragovi prvobitne montaže. Prezadovoljan sam, dogovor je tekao lako i brzo, na kraju su i u servisu drugari poverovali kada sam se našalio i rekao da sam ih kupio nove u planet bikeu :)  

Zanima me jel još neko imao ovako pozitivno iskustvo sa ovim prodavcem, jer ako jeste, mislim da vredi da se to spomene ovde.


  • 0

#2 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 February 2018 - 07:24 AM

Vidjam povremeno njegovu robu. Nekad cene znaju biti za nijansu jace ali na fotografijama se vidi da su predmeti uvek u odlicnom stanju. Po meni vredi dati i neku paru vise ako je deo u perfektnom stanju.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#3 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 10 February 2018 - 07:39 AM

Isto sam bio skeptican prema "novim" stvarima dok mi covek nije poslao zadnji menjac ko iz prodavnice. Jedino kutiju nije imao. Cena je bila i vise nego odlicna u odnosu na to sta se prodavalo u tom trenutku i u kakvom stanju je bilo.
  • 0

#4 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 10 February 2018 - 10:09 AM

Da, cene jesu jacu u odnosu na konkurenciju, al se vidi da covek pazljivo bira sta stavlja u oglas, i po meni je to u redu. Cudno da ga jos niko nije spomenuo ovde.


  • 0

#5 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 10 February 2018 - 10:20 AM

Ima puno prodavaca koji nisu spomenuti, a rade krajnje korektno. I to je normalno. Ljudska priroda. :) Kad sve prođe OK, da ne kažem baš i više nego OK u korist kupca, ćuti, i ne talasa, već zadovoljno trlja ruke ... A kad se desi obratno, larma na sav glas, kao da mu se srušio svet zbog par cenera evara :D


  • 5

#6 kicakica

kicakica
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 16 January 2020 - 01:23 PM

Njega pratim duže vreme.Privukli su me bicikli koje on prodaje.Pre svega cena za dva modela Cube bicikala.Ovako izgleda sve ok,ali evo već dugo vremena nema kupca,što je meni čudno.Jer po mom mišljenju ti bicikli vrede više,i to dosta više.I drugi modeli su mu isto povoljni.Ili ja grešim.Ne znam o čemu se tu radi.


  • 0

#7 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 January 2020 - 02:43 PM

Ne znam o čemu se tu radi.

Ne reklamira se dovoljno :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#8 kicakica

kicakica
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 16 January 2020 - 04:15 PM

Ne reklamira se dovoljno :)

Nešto sumnjam da je to u pitanju.Meni kao laiku sve to izgleda vrhunski.Mozda nekom ko se razume ima mnogo sumnjivih stvari.Ja čak planiram i da zapucam do Kraljeva,pa da kupim jedan.Pa šta bude.


  • 0

#9 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 February 2020 - 07:07 PM

Njega pratim duže vreme.Privukli su me bicikli koje on prodaje.Pre svega cena za dva modela Cube bicikala.Ovako izgleda sve ok,ali evo već dugo vremena nema kupca,što je meni čudno.Jer po mom mišljenju ti bicikli vrede više,i to dosta više.I drugi modeli su mu isto povoljni.Ili ja grešim.Ne znam o čemu se tu radi.

Cena je problem,vecinu tih bajseva je uzeo na berzi,canyon i scott genius skoro bas,pa ako sad znas da su bili 30% jeftiniji jasno ti je zasto stoje,mislim nista lose samo treba uporediti cene


  • 0

#10 kicakica

kicakica
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 04 February 2020 - 09:51 AM

Cena je problem,vecinu tih bajseva je uzeo na berzi,canyon i scott genius skoro bas,pa ako sad znas da su bili 30% jeftiniji jasno ti je zasto stoje,mislim nista lose samo treba uporediti cene

Ok ako je preprodavac.Bavi se tim poslom.Ja stvarno nemam vremena za tako nesto.Da idem po celoj Srbiji i trazim bicikle.Ili da zovem i dogovaram.Mogu u neke gradove koji su mi blizu.Na berzi sam nasao nekoliko njih koji imaju veci izbor bicikala i pratim ih.Bez obzira na ovo sto ti kazes,po meni su cene i dalje korektne.Uporedjivao sam ih na vise mesta i ok je to.Ja sam sumnjao da covek ne radi kako treba,da prodaje losu robu,neispravnu,zamaskiranu....Ali ako je sve to ok,onda nema problema.Pa malo i veca cena,boze moj.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika