Jump to content


Fotografije

Pozdrav od novog clana


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 broker975fx

broker975fx
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 January 2018 - 01:20 PM

Pozdrav svim članovima ovog foruma, za početak kako red nalaze da se predstavim. Ja sam Dušan iz Beograda. Ceo svoj život proveo sam na raznim bajsevima stim sto moram priznati da sam sada napravio jednu vecu pauzu od skoro 10 godina. Životne okolnosti i neka druga interesovanja su me udaljila od biciklizma ali posto mi klinac lagano raste i sada ima skoro 6 godina i ozbiljno vozi bajk sada planiram sa njim da se konačno aktiviram te se iz tog razloga i pridružujem forumu jer za ovo vreme se dosta svari promenilo i unapredilo. Moj zadnji MTB koji svo vreme čuči u podrumu je GT Beckwood, alu ram, oprema mahom STX, Juda Rock shock amortizer. Stanje prljavo, prašnjavo, bužiri u propast i tako, ceka ga baš ali baš veliki servis.

 

Klinac je potrošio za ovih skoro 6 godina života, dve guralice (mali bajk bez pedala) i jednog kineza 16 inči koga je bukvalno demolirao. Te guralice su se odlično pokazale pa pomocne točkove nikada nismo ni koristili. Za svoje prve biciklističke uspehe nagradjen je jednim mini BMX koji smo cekali mesec dan da nam stigne iz Amerike. Profi ne uništiva masina napravljena za ozbiljne voznje u parkovima ali realno nije za normalnu vožnju. Necemo ga prodavati jer mislim da ce mu u jednom trenutku postati zabavan, mada ga i sada vozi kao normalan bajs jedino sto na njemu mora stalno da stoji.

 

Eto to bi bilo to, ja sam inače u nautičkoj priči i aktivan sam na forumima koji se bave ovom temom, moja ladja, plovidba info i nautički forum. Sve je to donekle slično a svima nam je zajednička ljubav prema prirodi i boravku u istoj.

 

Dušan


  • 0

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 31 January 2018 - 03:00 PM

Dobro nam došao! Ne bi bilo loše da nabaciš u kom bi pravcu nastavljao bajk karijeru (+ podmladak), da se zna za šta te cimati i u kom te pravcu savetovati.


  • 0

#3 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 31 January 2018 - 03:12 PM

Dobrodošao (nazad).  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika