Jump to content


Fotografije

Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
270 odgovora na ovu temu

#41 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2008 - 07:59 AM

Ma kakvi ozbiljno, samo sam se isprljao ko krme :D Šteta što se ne vidi
drugi deo pada, bilo lepo klizanje ... A pogledi ljudi oko mene su mi sve
rekli n:happy0045
  • 0

#42 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 October 2008 - 10:50 AM

E ali kad si proso pored ovo dvoje, onaj matori ili sta vec, ikad si iso ka fontani mozes misliti dijalog njih dvoje : "Gde ce ovaj manijak ? ", posle 2 sek - "Boze budale"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozz brate,znaci vozikas se tu i po gradu,mozda se i vidimo nekad.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#43 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2008 - 11:22 AM

Sad se samo po gradu i vozikam otkako sam pazario ovu jump mašinu, pa može :)
Mada, meni sa ovim nema jurcanja i brzine neke, ali za zezanje po gradskim
prolazima i stepenicama, uvek :)
  • 0

#44 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 October 2008 - 11:25 AM

O.k. po gradu i da oces,brzinu ne mozes da razvijes.Ali nisam ti ja bas za skakanje i razdrndavanje bajsam,jednostavno - bolece ga :mrgreen: Ali casual drive po gradu uvek moze. E samo jedno pitanje, mozda glupo posle ovoliko postova, ali sta si tacno hteo sa onom fontanom tj. gde si isao da skocis ?
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#45 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2008 - 12:04 PM

Imaš dva stepenika ka fontani,skačeš sa prvog na drugi,a sa drugog skroz dole u ravan sa
česmom...E to je sve puno vode...Jak zalet...I video si :)
  • 0

#46 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2008 - 09:55 PM

Jer to neka baba vice "joj" ? :D Da si upao u fontanu dobio bi letacku dozvolu, ovako nista :mrgreen:
  • 0

#47 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 October 2008 - 04:22 PM

Jer to neka baba vice "joj" ? :D Da si upao u fontanu dobio bi letacku dozvolu, ovako nista :mrgreen:


Neka riba zakrešta iz grla bijeloga: "Jooooooj" n:character0071
Ništa, moraću opet da polažem za dozvolu za letenje, ovih dana :mrgreen:
Bićete blagovremeno obavešteni o mestu i vremenu polaganja.
  • 0

#48 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 October 2008 - 03:45 PM

Foto-dokazi da nisam najgori:
1029841342_b192d53b4f_o.jpg
1029803716_451255b32e_o.jpg
1028972917_913086a779_o.jpg
1028972889_0d4a262df1_o.jpg
1028924943_3039aa1b5f_o.jpg

n:bicycle2 n:happy0045 n:bicycle2 n:happy0045 n:bicycle2 n:happy0045
  • 0

#49 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 17 October 2008 - 06:10 PM

prva i treca #-o #-o
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#50 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 17 October 2008 - 11:05 PM

Lik sa prve slike se verovatno u letu molio da umre i ispari bez traga istog trena :mrgreen:
  • 0

#51 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 17 October 2008 - 11:14 PM

meni se vise cini da salto radi namerno i da ce sleteti na noge posto iznenadni pad preko guvernala izgleda skroz drugacije (sl. 3,4,5)
  • 0

#52 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 18 October 2008 - 07:39 AM

I meni izgleda da je sve počelo namerno i baš iz tog razloga, ali nešto mi je nisko za dostojnstveno sletanje?
  • 0

#53 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 07 November 2008 - 12:09 PM

ja sam se tako prosuo proslog leta na keju u zemunu tamo kod venecije da me je bijo
blam dva dana. vozim pored onih drvoreda kraj vode i zablenem se u jedan veliki beli
brod onako svom paznjom i nekako uspem da izgubim kontrolu u rukama i osecaj za
upravljanje i tresnem od ono drvo prvo prednjim tockom pa padnem na kuk i izderem
se propisano. tu neke ribe i baba neki i deda mi pomazu da ustanem am ene blam da
pojede svog jbt nisam se uzivotu tako polomio sa bajsa bas znam vrh da vozim i sve
sam to savladao mnogo bolje od mnogih ovde siguran sam ali eto desava se :wink:
  • 0
Postavljena slika

#54 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 07 November 2008 - 03:01 PM

Dunavski kup 2007 u erdeviku raspakujemo se ja i drugar i ono ajd da jednom prodjemo stazu na prvom delu malo izmenjenom nego kakvu sam je pamtio od lige ubacili spust onako kraci ali jaci vozili su dh sad u septembru ali neznajuci da je to iza malog brezuljka uletim ja onako lepo na njega a posto sam imao ram od 21" sa lepo skroz izvucenim sicem sa mojih 180 tak visine neuspem da iskontrolisem bajs kopam tockovima i ubrzavam!drugar ide ispred mene a ja da nebih njega preskocio ispravim ravan deo preko male izbocine pre drugog dela spusta i odjednom tisina... potrajalo je to citavu vecnost za mene prvi put sam konacno uspeo da napravim salto makar i tada sa doskokom na sedalo Posle tisine nastade buka i lomnjava i vidih bicikl kako se prevrce iza mene udara sicem o zemlju i sreca preskace me i pada u krilo ljudi u.... sam se ustajem ja onako i vidim sve funkcionise osim sto me neverovatno boli zadnji trap al sreca bol jenjava rezultat toga je bio novi par felni,sediste,rogovi,korman i nekoliko zbica...
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#55 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 November 2008 - 07:59 PM

ala je meni poznat taj spust... ja sam onaj sto su ga odvela kola hitne pre same trke #-o
  • 0

#56 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 28 November 2008 - 09:43 PM

evo da se javim sta mi se desilo danas znaci jos ne verujem,kao budala sam izasao
da vozim po ledu i tako mi treba pao sam sa bajsa i proklizao najstrasnije moguce
znaci ono vrh vrhova pad smejalo mi se pola ulice vojvode stepe mislim dali su debili
ovi iz cistoce sto nisu led svuda ocistili ili ja koji sam se zaleteo i iskoci ta glupa baba
kod crkve i ja kocnicu i BUMMMMMMMMMMMM =D> =D> =D> =D> =D> ne grunem u babu
nego na sine tranvajske pa na beton a ono kao staklo cakli se.sjebao sam levu saku malo
u zlgobu i kuk ali sve osim toga je dobro a na bajku se polomilo zvono na koromanu i
ruckicu od jedne kocnice.znaci jos ne verujem koji blam :oops: :oops: =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#57 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 November 2008 - 10:16 PM

Ovaj je pobednik
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#58 bachaman

bachaman
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts

Postavljeno 30 November 2008 - 01:27 AM

Moj najveci hardcore pad je bio u okolini Valjeva, u blizini manastira Lelić. Prilikom spusta od Lelića ka Valjevu, magarac u meni je proradio i naložio se na veliku brzinu, koju su mi dodatno omogućile nove Rubena 1,65 slik gume. Prosto nisam mogao da verujem koliko brzo idem i potpuno sam se opustio i uživeo, kada sam naisao na "lakat" krivinu, prekasno sam prikočio, uhvatio me ivičnjak, pesak i šljunak su samo olakšali proklizavanje i da se ne bih survao niz brdo, bukvalno sam skočio sa bajsa u tom proklizavanju,dočekao se na rame, pa se okrenuo na ledja i nastavio da se klizem po asfaltu par metara ...Šteta: izguljena jakna do kože, pocepana trenerka, iskrivljen prednji tochak i izguljeni pojedini delovi bajka (Bogu hvala:) , povrede u vidu oderotina i žešće ugnjechenja ramena koje i dan danas boli :( Pošto sam bio u manastiru, pre tog pada, sveštenik u manastiru mi reče, kad je video da sam došao bajsom do gore: Nemoj sine da voziš bicikl, još je rano za to, vozi u mesecima u kojima nema slovo R (bio mart mesec) n:smil42d2 i dalje ne znam zašto to reče, ali defintivno sam ga trebao poslušati onomad. ali i djavo je zajeban igrač :twisted:
Sledeći pad vredan pomena je usled "izdrkavanja" na platou ispod mosta Gazela, tamo kod onih stepenica, kaskada i mini "skakaonica". Pošto mi je u krv ušlo da pri odlasku na Adu, Košutnjak... obavezno poskočim par puta na pomenutom mestu, pogrešna procena i takav fantastičan let preko volana, teleta od skoro 100kg :D Sva sreća dočekah se na ruke, ali one jadne nisu mogle da zastave ostatak telesine koja je jurila ka ivici betona i lepo se nasadila na isti.
I dalje vučem ožiljak. Najsmešnije , tj najadnije je to, što sam pao par metara od tipa i ribe koji su tu sedeli i pričali. S obzirom da sam se nabo u bubreg, nisam mogao da dodjem sebi jedno par minuta sam tako sam ležao, pokušavajući da ustanem, dok su me oni samo pogledali i mrtvi ladni nastavili razgovor =D> bem ti državu ! :P

Attached Thumbnails

  • scar.JPG

  • 0
БаћАман
http://www.dzirafa.info

#59 bachaman

bachaman
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts

Postavljeno 30 November 2008 - 01:39 AM

A evo kako se Česi lomataju i kače slike svojih povreda:
http://bike-forum.cz...lerie/pady.html

NE PREPORUČUJEM ONIMA SA SLABIM STOMAKOM, ima raznih bljuvotina :mrgreen:
  • 0
БаћАман
http://www.dzirafa.info

#60 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 November 2008 - 01:48 AM

Ludi Cesi :mrgreen: #-o =D>
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika