Jump to content


Fotografije

Vasi najveci blamovi na bajsu/padovi


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
270 odgovora na ovu temu

#21 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 October 2008 - 09:35 AM

Hehe...kad se setim...Kneza Višeslava nizbrdo ka Sumarskom faxu - ležeći pandur - malo ga ima, malo ne ( radili asvalt ), kada sam vozio nije ga bilo, sledeći put se zaletim, a on neobeležen - samo izdignut asvalt...poskoči bajk ko divlji konj, ja mahinalno na kočnicu i sledeće - ja preko bajka leeeetim, padam, bajk pada preko mene ( ništa mu nije bilo 8) )...kola koja su išla iza bila su srećom podalje, a ja sam imao sreće što je bila zima, pa me je garderoba solidno zaštitila od "šmirglanja" po asvaltu. Stradale su rukavice, jakna i dugi šorts, a sa njim i malo kolena. Doduše, jesam se pošteno ugruvao, ali ništa sa dužim posledicama. Dal me je i ko video - pojma nemam, samo sam ispravio lulu volana i poterao dalje :D
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#22 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 October 2008 - 06:36 PM

UUUUUUUUHHHHHHHHHHhhhhhhhhh.......Čitam ja ove vaše postove (na neke se i na kvarno smejuljim :wink: ) i razmišljam o tome kako nisam pao barem pet godina. Razmišljam se...eto lepo čovek kad pazi nema šanse da padne tek tako.

Elem...gledam ja bicikl kući pre jedno sat vremena, vreme lepo, toplo za ovo doba...pravo vreme za vožnju :) . Ja već večerao i onako polupunog stomaka padne mi na pamet...evo sad je 19:25 i za pet minuta sam dole. Navučem na brzaka šuškavu trenerku i krenem sa bajsem dole. Izlazim iz zgrade ... udahnem punim plućima....kako lepo veče. Sedam na bicikl i krećem. Mislim se ma neću čak ni dugo...večeras se nisam video sa devojkom...hoću da legnem malo ranije :wink: da budem odmoran za sutra. Kraj je nedelje i neću da mi se prispava kad se vratim sa posla. Sedam na bajk i furaj...krenem polako ka Petlovom brdu, a znam da tamo poležu novi asvalt. CatEye lepo gori tamo gde nema bandera osvetljava i polako se vraćam ka Vidikovcu sa namerom da svrnem do Banovog brda i vratim se kući zadovoljan. Kad odjednom kola ispred mene...ja da skrenem kad cvrc...nema asvalta. Ja bogu hvala zapeo pre toga ko konj i nema tek tako zaustavljanja. Pogledam ja levo ... desno, ispred mene ivičnjak...nema pobegi........ja učinim SSSTTTIIIIIIIISSSSS na kočnicu i prednju i zadnju. One ŠŠŠŠŠŠKKKKKRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPP. Pa malo muk.....i odjednom se čuje....KKKKKKRRRRRRRŠŠŠŠŠŠŠŠLLLLLLOOOOOOOOOMMMMMMMM BBBAAAAANNNNNGGGGG. Ode bajs na jednu stranu, ja se otkotrljao na drugu i dočekujem se na levi dlan po sveže ogrebanom ostatku asvalta. Ustajem...psujem "JE*EM LI VAM MAJKU U PI*KU I KOLIMA I PUTU I KO JE REK*O SAD DA GA POPRAVLJA U SRED JESENI JE**LI VAS KONJI VRANI I ATILA BIČ BOŽJI". Ne ostavljam ni miša u duvaru... :mrgreen: . I kažem e sad namerno neću da se vratim kući ...ima da odvozam svojih sat vremena pa makar posle ne mogao 10 dana da se pomerim. Odvozam svoje ...vožnja je posle ovako nemile stvari bila ono što mi je potrebno, a veče i dalje divno, bajs bez ogrebotina, guzica boli ugruvana ... ma divota =D>
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#23 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 02 October 2008 - 06:52 PM

Uf bre jebote. Nazalost tema nije za slavlje,ali mi je drago da zivi i da svi pisu u njog. Moja fliozofija je da ako padnem, a meni je u tom trenutku o.k. najbitnije mi je da je bajs skroz o.k. Kad je on o.k. onda sam i ja.Jebes i bol,zavoj,krv bitno mi je samo bajs da je dobro. Pozz :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#24 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 02 October 2008 - 07:01 PM

Mesto dogadjaja: sam centar gradskog trznog centra. Bila neka kisica i ja da se sklonim gledao sa bajkom nesto niz centar i polako krenem kuci. Popnem se na biciklu i da spustim neke stepenice i od vlaznih plocica klizne mi prednji tocak i ja bape bape bape poljubim 3 stepenice ispred 300 ljudi. Veci sram nisam doziveo u svom zivotu. Ej kad vozimo DH razbijes se kao zivotinja i neobracas paznju uopste ali sada .....................
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#25 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 02 October 2008 - 07:14 PM

Spuštam se niz jednu baš strmu ulicu i onda se ispred mene stvara dobitna kombinacija: oštra krivina, otvorena šahta, parkiran džip, nabacano šiblje pored puta i naravno pesak (neki car je pravio kuću pa je na ulici ostavio dovoljno peska da napravi još jednu). Koju sekundu kasnije sam uspeo da biciklu pošaljem u šiblje da se ne izgrebe po asvaltu a sebe na haubu džipa (zaboravio sam da su branici tu da zaštite džip a ne bicikliste-kamikaze), odatle nastavim da se kotrljam do pola ulice i ustanem da vidim da li mi se neko smeje kad imam šta da vidim, neka bakuta stoji u dvorištu gleda me, krsti se i poziva boga da je sačuva i sakloni

Bicikli nije bilo ništa a ja sam bio malo izguljen po ivicama
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#26 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 02 October 2008 - 07:31 PM

Najjaca je baba :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#27 FlyerKV

FlyerKV
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 03 October 2008 - 10:38 PM

pozz, ja sam novi na forumu, al eto ovde da pocnem. Lao prvo i prvo, necu navesti sve padove i blamove jer imam materijala za jedno 10-ak strana topic-a :) .

1.
Ja sa drugom po gradu Kraljevu uvece obicno se zezamo na foru DIRT-a po centru, kroz gomilu ljudi, i onda jedinu egzibiciju u gradu koju samo ja smem da uradim, da preskocim red od 8 stepenika, 50% puta preteknem! :D I tako jedno lepo vece probam ponovo tu egzibiciju a dole niz stepenice vudum neke cure se setaju, i drug sa strane pored stepenica ima kao onaj nagib da se gura bajk, on tu odvoza, ja kao manijak se zaletim, vise nego obicno (zbog cura), i da se odrazim, op, jedna pedala mi omace!!! Preleteo sam nekako te stepenice sa jednom nogom na pedali i onda najgori deo, doskok. Pokusao sam da doskocim sa jednom nogom i naravno nisam izdrzao, bajk u stranu, i ja se naravno raspizdio po plocniku, i bukvalno se valjao do nogu tih cura, a baj zamalo da ih pokosi! :D One pocese onako da mi se smeju u lice a ja ocu da crknem od blama, sedam na bajk, sprint uz ono sa strane za bajkove, popnem se, zaletim se ponovo i Success :) !

2.
Isto taj deo grada, ja nabavio neke nove zute cvikere, stavim ih i picim onako kroz grad, a naocari imali neku budjavu dioptriju. I meni sve tako nesto cudno, gledam okolo, samo ne napred :) i dva povisa stepenika na koje sam zaboravio, samo propade prednji tocak, ja refleksno kocnicu, a nisam ni jako drzao korman, poljubio beton i pao preko bajka, i ceo se ugruvao, oko mene se skupila cela ulica, matorci ono kao, ,,ccc, sta gledas!", ljudi hteli da pomognu a svi mladji mi se smejali!

Jednom sam tako pao na treningu na psustu, nije me bilo blam ali sam polomio rebro jer sam pao preko kormana tj nabio se na kraj kormana!!! Bol je trajao 3-4 dana i to je neopisivo, pri svakom udahu i izdahu je bolelo!
  • 0

#28 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 October 2008 - 10:48 PM

dobrodošao na forum ;)

dole niz stepenice vudum neke cure se setaju


Dalje nisi ni morao da pišeš :D Ja sam se tako pravio faca malo pred ortakom, malo pred nekom ribicom na bajku, 2006 (ala sam se napadao te godine...), vraćamo se sa Ade i na izlazu sa keja ima neka asfaltna baza i betonjerka koja je vazda okružena sitnim šljunkom, rizlom, i sličnim zgodama. Obilazimo ribu, i ovaj ortak nešto krene da usporava, a ja krenem u slalom, ono, vrdam bicilom od zezanja i prozivam njega što usporava. U jednom trenu, točak propada, bajk se obara pod mene, ja preko njega, iiiiii... u sledećem trenu, gledam u dlanove (prvo veče cele sezone da nisam nosio rukavice) oduševljen što nigde nisu pukli, riba me pita 'jesi li dobro?' a ja, navodno, pričao mi ortak, skačem k'o zec i JESAM. JESAM! LM kako smo i ja i bajk imali malo ugaonog momenta, on na pedali i yadnjem menjaču a ja na patici, kolenu i dlanovima, napravismo... polukrug? Ortak tvrdi da je to bio oštar pad sa okretom oko sebe za 360 stepeni, dostojan pravog bajkerskog alfa-mužjaka :D
  • 0

#29 spiralc

spiralc
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 170 posts
  • LocationKnjazevac

Postavljeno 03 October 2008 - 10:53 PM

Jednom sam zgazio klinca koji je igrao fudbal, i istrcao na sred ulice po loptu. Kad sam ustao, svasta sam mu reko, a ljudi okolo svi pitaju mene dal sam ok, dok na njega svog skrsenog nisu obracali paznju.
A jednom su i mene kola gazila, srecom su isla samo 20km/h. Na kraju mu sigurno bilo zao, posto je za nov mavic obruc morao da izdvoji 50e.
  • 0

#30 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 04 October 2008 - 12:24 AM

dobrodošao na forum ;)

dole niz stepenice vudum neke cure se setaju


Dalje nisi ni morao da pišeš :D

Vaistinu. Svako ko je pokušao da se napravi baja pred nekim devojkama ili je pao sa bicikle ili mu je bolje bilo da je pao. Količina bruke pri ovakvim padovima je direktno proporcionalna lepoti devojke zbog koje je nesrećni biciklista pao.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#31 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2008 - 10:13 AM

Količina bruke pri ovakvim padovima je direktno proporcionalna lepoti devojke zbog koje je nesrećni biciklista pao.


A obrnuto peoporcionalna oštećenjima na bajsu...Malo ega neka ide ali bajs da se sjebe...taman posla
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#32 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2008 - 11:01 AM

1.
Neki dan se zalećem na neko kao brdašce od zemlje, da odskočim ... Fatam lep zalet,
jako pedalam i dolazim do brda, kad ono, prc... Zemlja mekana, prednji točak se bukv.
zabada u brdo, a ja se lansiram preko kormana u vis ... Pa na zemlju :) Srećom bio samo
1 čovek, gleda budalu kako gine sa bajsa usred bela dana.Pita me jel mi dobro,velim da
jeste i na zaprepašćenje čoveka, ponovo se zalećem na isti skok,sada malo utabaniji...
I uspešniji, iz drugog puta :D

2.
Juče se spuštam Bulevarom, i kod nekog kafića-bašte 7-8 stepenika ... Kafić pun ...
Oprezno prilazim i drd drd drd drd drd, uspešno do kraja, sa obaveznim kočenjem
pored ograde bašte ... Nisam pao, ali mi sve vreme ovaj topic u glavi dok sam se
spuštao, blam je visio u vazduhu, ali se srećom nije dogodio :) Što ne znači da neće,
kako sam krenuo :)
  • 0

#33 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 04 October 2008 - 12:09 PM

Nisam pao, ali mi sve vreme ovaj topic u glavi dok sam se
spuštao, blam je visio u vazduhu, ali se srećom nije dogodio :) Što ne znači da neće,
kako sam krenuo :)


U nemoj jos da budem odgovoran za neciji pad jer sam ga psihicki opteretio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#34 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2008 - 12:13 PM

Hahahah,ma kakvi,opusti se :) Svako odgovara za svoju vratolomiju :D
  • 0

#35 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 04 October 2008 - 03:10 PM

Ma, doći će :) K'o za bušenje guma, karma mora da se podmiri kad-tad ;)
  • 0

#36 FlyerKV

FlyerKV
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 04 October 2008 - 03:34 PM

dobrodošao na forum ;)

dole niz stepenice vudum neke cure se setaju


Dalje nisi ni morao da pišeš :D

Vaistinu. Svako ko je pokušao da se napravi baja pred nekim devojkama ili je pao sa bicikle ili mu je bolje bilo da je pao. Količina bruke pri ovakvim padovima je direktno proporcionalna lepoti devojke zbog koje je nesrećni biciklista pao.


TO, TO!!! Bas si lepo rekao!
  • 0

#37 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2008 - 10:00 PM

Haha n:happy0045 Danas,u sred bela dana,na trgu Nikole Pašića ... zalećem se
i skačem ka fontani (onaj deo između 2 česme)...Uspešno...Ali,ne lezi vraže,
hoću opet,i to sa sve uključenom kamerom ... A gume pokvašene,sve mokro
okolo,klizavo ko đavo...Ne obraćam pažnju...Zalet i ...ode sve u pič... lepu,
proklizah i tras dole :) Narod gleda,čudi se budali,ortaci se smeju,a ja mokar,
prljav,oguljen :) Ko ne veruje,evo snimljenog dokaza (dodušte,nekompletnog)
n:bicycle2

[youtube_embed][/youtube_embed]

Pad je na 1.50min filma.
  • 0

#38 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 09 October 2008 - 10:34 PM

Pih. Nikad od ovog snimatelja ozbiljan reporter. Propustili smo najbolji deo :D
  • 0

#39 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 October 2008 - 10:42 PM

Pih. Nikad od ovog snimatelja ozbiljan reporter. Propustili smo najbolji deo :D

Loš snimatelj,oborio kameru dole i pritrčao da pomogne,umesto da je snimao kako klizam...
Jbg n:kolce
  • 0

#40 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 10 October 2008 - 12:02 AM

Dobro je nije ozbiljno, ali meni je u svim pricama uvek smesno ono kad znas ovi ljudi okolo sto se okrenu i kazu : "Boze kakava budala" i sl. To mi je za kidanje. Ali nema veze - MTB - More Than Bike :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika