Jump to content


Fotografije

Grbić (Beograd) - Velika pohvala i preporuka


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
28 odgovora na ovu temu

#1 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 December 2017 - 05:36 PM

Ne znam da li kolega Grbić ima svoju temu u ovom podforumu, ja je ne nađoh, a svakako bar jednu zaslužuje. Obratio sam mu se pre nekih 20ak dana preko pp u vezi servisa bicikla. Odmah sam mu napomenuo da bajs je praktično uništen, da treba od nule sve da se menja, faktički sve sem rama i vile (mada je i to bilo zrelo za zamenu al ajd sad), kao i da sam zbog posla po čitav mesec van Srbije te da ću biti tu samo na dva-tri dana oko 20og decembra. Iako se znamo samo preko foruma, čovek mi je izašao u susret više nego što bi mi učinili neki ljudi koje poznajem čitav život, najozbiljnije. Pored saveta, angažovao se da mi pomogne oko nabavke kočnica i točkova sa berze, obzirom da sam bio van države, obavio je  kupovinu svih potrebnih delova i primio delove sa berze na svoju adresu. Bicikl je bio gotov za cirka dva dana, za svaku intervenciju na biciklu me je kontaktirao da mi objasni o čemu se radi i da li se slažem da tako uradi. Pošto je bicikl servisiran stigle su mi i fotke.Ne treba da kažem da je bajs kao nov,zategnut kao strela,sve savršeno radi. Preko telefona uljudan, strpljiv. kulturan, rad sve da objasni i preporuči najbolje. Uživo još bolji. Jednom rečju ljudina! Za servis ili trgovinu, svakome najsikrenije preporučujem kolegu Grbića. Kažu, dobar glas daleko se čuje, rđav još dalje, ovako fer, korektan i drugarski nastup, nažalost retka pojava danas u moru prevara, treba da se čuje za to.


  • 16

#2 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 27 December 2017 - 05:56 PM

Još jedan golem + za BIKE + servis iz Zemuna ! :)

 

Majstor je prva liga !  n2:thumbsup  Ume da sasluša, da uteši, pa i da se našali ... naravno i da popravi, kad je moguće popraviti, je l' ? A kad nije, opet nekako ume da na pravi način to saopšti, da se mnogo ne jeediš ... :D


  • 4

#3 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 27 December 2017 - 06:10 PM

Ne Alex ne, pazi da se ne upecaš kao mnogi, on je takav samo u početku...
Posle hoće i da preti! :D
Šalu na stranu imam vrlo slično iskustvo i svaku preporuku za dotičnog ljubitelja životinja :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 3

#4 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 27 December 2017 - 06:46 PM

Grbić je veličina ljudina sve preporuke za čoveka
  • 2

#5 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 27 December 2017 - 06:56 PM

Nikad video čoveka uživo! :)  Samo preko foruma i par telefonskih poziva. Bez ikakve rezerve preporučio svakom ko je pitao za servis iz okoline BG i nisam čuo da se iko žalio.


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#6 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1395 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 December 2017 - 07:05 PM

Grbicu care kupi nam cigare!
Salim se nemoj.

Svaka preporuka i od mene, bezrezervna. Jedino sto je upropastio je moja srecna nebriga oko cistoce bajsa. Sad umem da se strecnem oko toga, dok sam ranije ziveo u sreci i prljavstini :D
  • 2

#7 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 27 December 2017 - 07:42 PM

Придружујем се личним позитивним искуством
  • 2

#8 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 27 December 2017 - 07:55 PM

Grbica za predsednika  n2:party-048 zbog velikog doprinosa populizaiji biciklizma i ODLICNIH saveta  i odlicnih slika i klipova to mi je omiljena rubrika a tu je maksimalno aktivan Sve pohvale i samo nastavi u tom pravcu isto kao i FAllout Boy isto se covek razume u biciklizam


  • 2

#9 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 December 2017 - 08:41 PM

Zar za Grbića treba tema, kad bismo svi napisali pozitivna iskustva i pohvale pao bi server n2:Heristical


  • 2

#10 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 December 2017 - 08:56 PM

Šalu na stranu imam vrlo slično iskustvo i svaku preporuku za dotičnog ljubitelja životinja :)
Sent from my SM-G950F using Tapatalk



A i Djole.. Grbicu, jel se onaj garavko bese zove Djole? Dzukac je lud k'o struja :D
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#11 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 28 December 2017 - 07:19 AM

Grbić je ljudina, pravi prijatelj koji će od srca da ti pomogne. O njemu imam samo reči hvale. Sve moje lude ideje uspeo je da pretvori u stvarnost.


  • 1

#12 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 28 December 2017 - 09:25 AM

Ajde bre ljudi šta se ložite, običan diler, uloži malo vremena da vas omekša i onda vam jedan dan uvali 5 vrsta životinja da se starate o njima, zajebe vas doživotno.


  • 2

#13 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 28 December 2017 - 01:36 PM

Zahvaljujem svima na poverenju i da se zapitam dal pricamo o istoj osobi :D


  • 8

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#14 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 28 December 2017 - 03:52 PM

To se i ja pitam.

 

Preporuka i od mene!


  • 2

#15 Danijel89

Danijel89
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 01 January 2018 - 09:30 PM

Sve pohvale za grbica, mnogo puta mi je pomogao kad sam ga davio preko poruka za neke probleme i dileme koje sam imao sa ciklom..ziv bio ;-)
  • 1

#16 djokica54

djokica54
  • Members
  • 4 posts
  • LocationDonje Brijanje kod Lebane

Postavljeno 24 May 2020 - 12:33 PM

Kako doci do Grbica?

Gde je u Zemunu?


  • 0

#17 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 01 June 2020 - 08:05 PM

Замољен сам да обратим пажљу на ову тему коју сам потпуно заборавио :) Ту сам, лако је доћи до мене али тренутно као и све колеге сам мало више од уобичајног затрпан што бициклима, што приватним обавезама. Ради се и даље стандардно на заказивање. Не волим да се саморекламирам али да олакшам свима број је 0628211951, молим да избегавате поруке било какве врсте јер постоји могућност да одговор неће стићи не зато што нећу да одговорим већ заборавим. 

Захваљујем свима на препорукама, трудићу се да их оправдам :)


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#18 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 01 June 2020 - 08:46 PM

prati-temu.png    n2:cool2


  • 2

#19 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 01 June 2020 - 09:15 PM

 

Решено хвала :)


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#20 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 July 2020 - 07:54 AM

Замољен сам да обратим пажљу на ову тему коју сам потпуно заборавио :) Ту сам, лако је доћи до мене али тренутно као и све колеге сам мало више од уобичајног затрпан што бициклима, што приватним обавезама. Ради се и даље стандардно на заказивање. Не волим да се саморекламирам али да олакшам свима број је 0628211951, молим да избегавате поруке било какве врсте јер постоји могућност да одговор неће стићи не зато што нећу да одговорим већ заборавим. 

Захваљујем свима на препорукама, трудићу се да их оправдам :)

 

Pozdrav svim kolegama,

 

Sada videh citiranu poruku. Poslao sam kolegi Grbiću pre par dana pp i sms poruku po pitanju servisa ali ne dobih odgovor. Nisam hteo da zivkam i navaljujem, rekoh čovek nije dostupan. Pa se zapitah da nije nešto ljut, ali rastali smo se prijateljski pre dve i po godine kad je rađen servis. Vidim sad ovaj post vezan za slanje poruka. Ima li neko informaciju da li servis radi, pa da probam da nazovem da zakažem, ne bih menjao servisera ako baš ne moram. Unapred hvala!


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika