Jump to content


Fotografije

Pomoc krckanje u kaseti


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 25 December 2017 - 03:51 PM

Kupio sam polovan bajs deluje dosta sacuvan ali nisu brendirani delovi ali treba mi savet jer na prazno kada podignem bajs i zavrtim pedale i pustima da zadnji  tocak vrti cuje se previse zvuk ck,ck,ck.......i tocak brzo staje zaustavlja se da li treba da otvaram kasetu i podmazujem ili sta vec.Bajs deluje kao nov i ako moze neko da mi kaze ko je proizvodjac koja zemlja  jer nista na netu nisam nasao o toj marci marka je ROOT RCR 3200 2x8 brizna 

Hvala na dgovorima


  • 0

#2 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 25 December 2017 - 04:39 PM

Zvuk rada fh zavisi od samog proizvodjaca, kod nekih je jaci, kod nekih slabiji. Vise bi pomoglo da napises koja je nabla u pitanju, takodje da li je u pitanju racna ili kaseta, mozda cak i da napravis neki video zapis.

To sto se zadnji tocak zaustavlja brzo moze biti iz vise razloga, da negde kaci kocnicu, da je nabla pretegnuta ili prljava, moze biti i da su konusi i kuglice pri kraju. 


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#3 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 25 December 2017 - 04:50 PM

Altrix Premium tako pise je zadnja nabla Kina sigurno ima boju kao bakarna boja .Kineska sugurno vidim na prednjem zatvaracu na prednjem tocku pise Quando i ova zadnja je Quando vidim pise na gumenom prstenu sa strana.Kakve su da li vredi to nesto ja sam samo rekreativac ne prelazim mnogo


  • 0

#4 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 25 December 2017 - 06:14 PM

Ta bakarna boja je ostatak crne boje, ili u prevodu crna boja koja je izbledela sto je skoro pa uobicajno za quando nable. Quando je dobra firma i proizvodi vise nivoa kvaliteta nabli, te tvoje pripadaju donjoj granici tj. fabrickoj ugradnji. Obzirom da je takvo stanje kako si opisao sve je to onda vrlo verovatno zrelo za remont. Altrix sam vidjao po madjarskim radnjama ali ne znam cija je proizvodnja. 

 

Edit:

 

To je ovaj bajs? Klik


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#5 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 07 February 2018 - 08:09 PM

Ima li neko da je skidao ovaj Quando FH nikako mi se ne svidja zvuk bas bih je razmontirao i podmazao nekako mi prejak taj zvuk ck,ck,ck,ck .mozda tako i treba jel ima neko drumasa  sa ovim Free h sa ovom markom Quando da li je tako i kod vas ili  ja preterujem ili ima neki snimak na you tubeti


  • 0

#6 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 07 February 2018 - 11:03 PM

Post #101 KLIK


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 08 February 2018 - 10:55 AM

Ne valja kad utihne ck ck ck ... 


  • 0

#8 bjanko

bjanko
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 08 February 2018 - 04:19 PM

He he dobra fora ne valja kad se nista ne cuje , hvala Grbicu na linku


  • 0

#9 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 08 February 2018 - 05:28 PM

Nema na cemu. Pod predpostavkom da nemas potreban alat pazi da ne ostetis solju.


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika