Jump to content


Fotografije

Iskustva sa firmom Zlatni Tocak


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
24 odgovora na ovu temu

#21 zlatnitocak

zlatnitocak
  • Members
  • 4 posts
  • LocationVršac

Postavljeno 21 February 2018 - 08:12 AM

Poštovani,

 

Izašli smo u susret željama naših kupaca i snizili smo cenu poštarine. Poštarina za porudžbine do 3000 din je 250 din, a za porudžbine preko 3000 din je besplatna.

Ukoliko imate još neku sugestiju ili predlog u vezi sa našim sajtom, budite slobodni da nas kontaktirate na forumu ili direktno na sajtu.

 

Pozdrav

Zlatni Točak

www.zlatnitocak.rs


  • 6

#22 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 17 March 2018 - 07:56 AM

Poštovani,

Izašli smo u susret željama naših kupaca i snizili smo cenu poštarine. Poštarina za porudžbine do 3000 din je 250 din, a za porudžbine preko 3000 din je besplatna.
Ukoliko imate još neku sugestiju ili predlog u vezi sa našim sajtom, budite slobodni da nas kontaktirate na forumu ili direktno na sajtu.

Pozdrav
Zlatni Točak
www.zlatnitocak.rs


Već sam pisao iskustva u ovoj temi, ali mislim da ljude koji ovako korektno posluju treba više hvaliti, kamo sreće da su svi takvi.

Dakle, kao i svaki put (i, koliko znam, za svakog drugog klijenta) - vrhunska saradnja. Ljubazni, profesionalni, korektni, BRZI (iako nisam kukao da mi “gori”, naručio u petak popodne, dobio robu 150 km dalje u subotu ujutru!).

Sve pohvale od mene, samo nastavite tako.

P.S. besplatna poštarine na porudžbine već od 3000 je vrlo korektan potez, pozdravljam. Ništa manje korektno i važno je praktično fiksna i unapred poznata cena isporuke (250 din.) za porudžbine u vrednosti ispod 3000.


Poslato sa sokocala mobilnoga
  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#23 lucky_13

lucky_13
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 341 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 17 March 2018 - 09:34 AM

Moje iskustvo sa ovom firmom je takođe pozitivno. Kupio sam točkove od njih. Dali su mi popust zato što su sa felni otpale nalepnice. Korektno.


  • 3

#24 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 April 2018 - 04:47 PM

Juce stigle 2 gume iz Zlatnog tocka.. postarina o njihovom trosku.
Obzirom da salju bex-om na moju molbu bez ikakvih problema gume su poslate post ekspresom.
Dakle, i od mene pohvala.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#25 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 25 September 2019 - 09:01 AM

Позитивно искуство са Златним точком. Били су комуникативни спремни за објсшњења и детаљни. За разлику од њих, Нептун бајк из Ниша ( не знам да ли имају тему) су крахње непрофесионални, некултурни и маловажавају могуће купце.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika