Jump to content


Fotografije

Iskustva sa firmom Zlatni Tocak


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
24 odgovora na ovu temu

#1 Aca_Mladenovic

Aca_Mladenovic
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 02 June 2017 - 09:41 PM

Da li je imao neko iskustva tj. da li je kupovao nesto preko njih LINK? Planiram da kupim neke delove za bajs.


  • 0

#2 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 02 June 2017 - 09:46 PM

Ја сам пазарио пар пута.Све препоруке за њих.

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 0

#3 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 03 June 2017 - 04:49 AM

I ja sam 2-3 puta poručivao od njih i sve je prošlo besprekorno. Istog dana su mi poslali i sutradan sam dobio paket. Sve je bilo super zapakovano.

Sve pohvale i preporuke.


  • 0

#4 shonepa

shonepa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 321 posts

Postavljeno 03 June 2017 - 05:19 AM

Slažem se...ALi bih dodao da su i jeftiniji od sličnih prodavnica...Barem mi se tako čini


  • 0

#5 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 June 2017 - 06:49 AM

Svaka preporuka za njih. Imaju jedan od najboljih i najkorisnijih sajtova u Srbiji kada su trgovci u pitanju, imaju dobre proizvode i cesto su jedini ili medju retkima koji proizvod drze, veoma su brzi i sve upakuju fenomenalno. Da su u Beogradu, isao bih samo kod njih i u ProBike, u PB vise ne bih krocio.


  • 0

#6 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 03 June 2017 - 07:42 AM

Svaka preporuka za njih. Imaju jedan od najboljih i najkorisnijih sajtova u Srbiji kada su trgovci u pitanju, imaju dobre proizvode i cesto su jedini ili medju retkima koji proizvod drze, veoma su brzi i sve upakuju fenomenalno. Da su u Beogradu, isao bih samo kod njih i u ProBike, u PB vise ne bih krocio.

 

+1

Šteta što na njihove cene moram dodavati poštarinu, inače ne bih dalje tražio za mnoge stvari.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#7 shonepa

shonepa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 321 posts

Postavljeno 03 June 2017 - 08:04 AM

Ja zvao oko podne da narucim nešto, stiglo već u 16h... Verovatno je lik iz brze pošte bio tamo posle mog poziva a ja sam mu usput na putu za BG...
P. S. Neka im neko šeruje ovo sto pišemo o njima, možda doniraju nešto ovom forumu... Ipak je ovo super reklama, a možda i ukinu plaćanje poštarine ;)

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
  • 0

#8 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 03 June 2017 - 08:50 AM

Ако би укинули плаћање поштарине рецимо за износ од преко 2000,00 (као неки) мислим да би им продаја ишла много боље. ;) Јер су иначе као фирма озбиљни и од речи.Имају и солидну понуди.Као и мање-више коректне цене.

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 2

#9 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 03 June 2017 - 09:12 AM

Pored toga sto imaju odlicnu ponudu, imaju odlicne majstore.

Vise stvari sam kupovao od njih.

I servisiram bicikle kod njih. Majstor Srdjan je fenomenalan :)

a i svo ostalo osoblje u ZT.


  • 2

#10 3opaH

3opaH
  • Members
  • Pip
  • 17 posts

Postavljeno 03 June 2017 - 11:32 AM

Не волим да пишем на нету,  али ред је написати да су коректни и да у три куповине код њих нисам имао никаквих проблема. Ако неком значи, за препоруку су.


  • 3

#11 CoaMTB

CoaMTB
  • Members
  • 7 posts
  • LocationKraljevo

Postavljeno 03 June 2017 - 09:50 PM

Odlicno iskustvo sa njima. Zlatni tocak je zlatan :D 


  • 0

#12 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 04 June 2017 - 12:01 AM

Odlicni zaista pridruzujem se pohvalama pogotovo za servisiranje besprekorno .
  • 0

#13 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 04 June 2017 - 11:37 AM

Naručio torbicu za koju piše "dostupno". Dobio notifikacuje da je backordered.

Zvao 2 puta broj za koji piše da je aktivan 24/7 niko se ne javlja.

Neozbiljno.


  • 0

#14 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 04 June 2017 - 01:26 PM

Eto vidiš ... a mene su zvali da bi me pitali da nisam pogrešio, jer sam poručio premalo bužira, da se ne bih zeznuo ... pa posle još jednom da bi mi skrenuli pažnju da su kapice bužira različite za različite tipove sajli.

 

Što je skroz OK, mogli su da ćute i samo pošalju poručeno ... kao kad su mi iz jedne druge radnje poslali jedan klizač i jedan prašinar za amort. :D


  • 0

#15 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 20 June 2017 - 10:18 AM

Naručio torbicu za koju piše "dostupno". Dobio notifikacuje da je backordered.

Zvao 2 puta broj za koji piše da je aktivan 24/7 niko se ne javlja.

Neozbiljno.

 

Par dana kasnije me pozvao fin momak iz ZT i objasnio da nema i da neće biti. Sve ok ali treba da se vodi računa da ne piše da je dostupno a nema na teritoriji Srbije i ne može da se naruči.


  • 0

#16 Primoinvictus

Primoinvictus
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 June 2017 - 10:25 AM

Vec duze vreme kupujem iz Zlatnog Tocka.Imam samo reci hvale.Roba je jeftinija nego u drugim on line prodavnicama,osoblje ljubazno,roba bezbedno zapakovana i vec sutradan nakon narucivanja na vasoj adresi.Jedini peh smo imali pre par dana.Narucio sam gume,unutrasnje,spoljne i trake za felne.Roba narucena u petak,stigla u subotu.Kada sam otpakovao,vidim na spoljasnjim,po rubu na obe gume pukotine.Vrv su dugo stajale ili sta vec.Nazovem,slikam cinjenicno stanje,posaljem na mail.Nikakav problem,gume zamenjene drugim,skupljim jer pomenute nisu vise imali na lageru a da pritom nisam snosio nikakve druge troskove.To je jos jedan dokaz da je to ozbiljna firma i na korak modelu poslovanja kao u zapadnoj Evropi.Bilo bi sjajno kada bi postarina na porudzbine preko 2000 din bila besplatna.Apsolutno se slazem da bi imali mnogo veci promet a sto se mene tice Zlatni tocak bi bio prvi izbor prilikom kupovine bilo cega od opreme i delova.


  • 2

#17 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 29 June 2017 - 11:11 AM

Мени су послали део (адаптер за шелну) који се разликује од слике на сајту. У питању је ситница па их нисам контактирао ради разјашњења.


  • 0

#18 Aca_Mladenovic

Aca_Mladenovic
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 02 July 2017 - 08:31 PM

Koliko je ta postarina odprilike ali sam video da na internet prodavnici fanatic imaju besplatnu isporuku. Sta kazete na ovo? 


  • 0

#19 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 July 2017 - 10:31 AM

Još jedna dobra saradnja - ljubazni, profesionalni, spremni izaći u susreti i poštuju dogovor.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#20 Kamikaza90

Kamikaza90
  • Members
  • PipPip
  • 49 posts
  • LocationZvornik

Postavljeno 21 October 2017 - 07:10 PM

Odlicna firma.Ja narucio bajs i jos neke sitnice,Sve zapakovano da prezivi atomski napad.Nazovu na telefon ako im nesto nije jasno,izlasli su mi u susret na sva pitanja.Na vreme jave kad treba da posalju i kad ce stici.Na sajtu su svi proizvodi detaljno objasnjeni.Ja postajem njihov redovan kupac.Sve preporuke.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika