Jump to content


Fotografije
- - - - -

Moja prva voznja na manje od 20C


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
52 odgovora na ovu temu

#41 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 September 2008 - 01:45 PM

Svi ovde prisutni su 'ekipa sa foruma' ;)

2Hogar - sta onda zaje..? :lol:
  • 0

#42 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 September 2008 - 09:29 PM

za 5.10 je planirana zajednicka voznja do avale ( laganice ).


5.10 se odrzava ciklo tura "KOVAČICA 2008" koja je odlozena zbog loseg vremena.
  • 0

#43 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 September 2008 - 08:32 PM

Jedno zimsko pitanje.
Šta stavljate na glavu kad zazimi, pošto svira promaja kroz kacigu (meni i kroz glavu, uglavnom).
Vunena kapa je predebela, čak i kad se povade oni sunđeri, a i brzo postane prevruće...
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#44 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 25 September 2008 - 08:37 PM

Jedno zimsko pitanje.
Šta stavljate na glavu kad zazimi, pošto svira promaja kroz kacigu (meni i kroz glavu, uglavnom).
Vunena kapa je predebela, čak i kad se povade oni sunđeri, a i brzo postane prevruće...


Kapa i popularna fantomka,kad je bas hladno negde oko nule.Imas to da vidis i ovi sto voze motore,ali to je kada su iza vozila protiv izduvnih gasova.Ali uglavnom kapa i da se usi zastite.Fantomka koja ima i windstop sa strane protiv bocnog vetra je najbolja.Pozz
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#45 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 04 October 2008 - 09:26 PM

http://mudhead.uotta...pete/winter.txt - commuting po ZIMI
  • 0

#46 Schpytzyo

Schpytzyo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1202 posts

Postavljeno 05 October 2008 - 10:53 AM

Temperatura nije nikada problem. Problem je u nama, pošto se ne znamo pravilno obući :D
Ja sa nogama nemam problema jer vozim flat pedala, tako da u zimi i snegu vozim sa gojzerima (planinske cipele). Uvjek imam duple rukavice .. jedne za uzpon, jedne za spust .. i na vrhu se uvjek preobučem u suhe stvari.
na usponih izpod -5°C imam uvjek zaštitu preko usta, tako da mi ne dođe direkt u pljuča hladan zrak.
Najniža temperatura u kojoj sam vozio je -18°C .. mislim da sam tada napravio 1600vm u 50km :mrgreen: Ali moram priznat da mi nije bila tura baš u 'gušt' :wink:

btw. neko je napisao da mu je bila muka vožnja sa 10kg rukzakom ... moj rukzak nije nikada laganiji :mrgreen: Ponekad se osečam ko Sport Bily :mrgreen: ali .. od viška stvari glava ne boli .. problem je kad vidiš da nešto nemaš sa sobom ..
  • 0

#47 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 05 October 2008 - 12:20 PM

Potpuno se slazem sa tobom.Uvek cu voziti i na - bez problema.TO je predrasuda ono kao A bajs nije za ispod 10 stepeni.Glupopsti.Pozz i svaka cast to je entuzijazam i ljubav.Pozz =D> :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#48 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 October 2008 - 04:41 PM

Potpuno se slazem sa tobom.Uvek cu voziti i na - bez problema.TO je predrasuda ono kao A bajs nije za ispod 10 stepeni.Glupopsti.Pozz i svaka cast to je entuzijazam i ljubav.Pozz =D> :wink:


Slažem se, ali si zaboravio da još jednom napišeš "pozz" čoveku :wink:
  • 0

#49 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 05 October 2008 - 05:04 PM

Slažem se, ali si zaboravio da još jednom napišeš "pozz" čoveku :wink:


Heheh :D To sam prvo stavio Pozz i onda se setim da dodam jos ono, pa reko da zavrsim sa Pozz i tako ispade jbg. :wink:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#50 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 October 2008 - 05:06 PM

Ok,u tom slučaju pozz ! n:bicycle
  • 0

#51 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 05 October 2008 - 05:13 PM

Ma opusteno nemoj zameriti pa nista ruzno nisam mislio kad sam nekog dva puta pozdravio. O.k. Poz n:bicycle2

P.S zanimljivi ovi novi smajliji
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#52 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 05 October 2008 - 05:25 PM

n:kolce da,da POZ.Cekaj bre malo ja sam taj koji ne vozi kad je ispod 8-10stepeni,jednostavno mi ne prija,mada mozda spustim graniocu na 5 n:sick0018 .Dobri ovi novi SMAJLIJI =D>
  • 0

#53 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 01 April 2009 - 06:32 PM

Vozio pre par godina od BGa do Vrsca, isho kuci za vikend... krenem u 5 ujutru jer mi se stizalo do 10-11(84km). prodjem Panchevo i na chistini put prav, nigde nikog, mart mesec, oko 7- 10 stepeni je bilo kad sam krenuo i kul, bice 20 do 12 sati pa laganica... Pichim ja i skontam da mi je ladno i da vetar rastura... nishta uprem i peglam da ne spustam ispod 23-25 kad skontam da mi mrznu prsti, na delu koji nije pokriven rukavicom, uhvatio se lepo led na dlachice na prstima...:) Hehe :mrgreen:
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika