Jump to content


Fotografije

Rigid vila 27.5 ili 29 / gde i kako ?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 shinychrome

shinychrome
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 30 March 2017 - 08:16 PM

A da nije preko bare i da nije ritchey ili enve od skoro pa soma eura ? 

 

Imam ram koji je za 27.5 tockove ALI ga trenutno vozim sa 26" jer nisam imao para da odma uzmem i amortizer pa sam iskoristio ono sto sam imao. Sto sam vise vozio sve sam vise misljenja da je amort lepa stvar koja meni uopste ne treba. Ne probijam vreme "na nizbrdo", volim da se pentram i vise sam u explore varijanti. A imam gadan OCD sto se viska delova koji mi ne trebaju zaista tice. Pa bi pre uzeo rigid vilu, i umesto novog amorta bb7 i bio srecan kao mali majmun.


  • 0

#2 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 30 March 2017 - 09:10 PM

Kod nas nikako, jedino da čekaš da se pojavi na oglasima nešto (izuzetno mala verovatnoća).

Imaš krutih na netu za po ~100e (nije neka marka ali verujem da nije mnogo ni bitno), ali kad to dođe do nas moguće da će biti oko 150 (carina, pdv...).

Jeftinija varijanta je ipak neki SR amort, ima ih po oglasima za ~50e.


  • 0

#3 shinychrome

shinychrome
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 31 March 2017 - 07:06 PM

Kod nas nikako, jedino da čekaš da se pojavi na oglasima nešto (izuzetno mala verovatnoća).

Imaš krutih na netu za po ~100e (nije neka marka ali verujem da nije mnogo ni bitno), ali kad to dođe do nas moguće da će biti oko 150 (carina, pdv...).

Jeftinija varijanta je ipak neki SR amort, ima ih po oglasima za ~50e.

 

 

Oko 100 eur je vec Surly vila, na koju ciljam kao najbolju opciju, za sad. Jeste, postarina jos kad dodje, izadje verovatno na 150, sto mu dodje negde kao dartmoor dj kruta vila koje ima kod nas, mada ne precesto. Razmisljao sam i o nekom jeftinom amortu, pa kad mu dodje vreme za servis da nosim kod stugara / majstora da zavari, ili onako frankenstajn i pobesneli maks da razbusim i zasrafim vile, da se to vise ne pomera  n2:cool2


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika