Jump to content


Fotografije

pomoc - kupovina MTB


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
27 odgovora na ovu temu

#21 miha996

miha996
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 25 April 2017 - 05:12 PM

Što se tiče veličine rama visok sam 191cm pa me ne brine.. brine me ta oprema i točkovi.. a lik živi 20km od mene pa ću otići i probati samo nisam siguran šta kupujem i da li to sve vrijedi tih para.


  • 0

#22 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 25 April 2017 - 05:32 PM

Cena je relativna stvar koju je nezahvalno komentarisati.
Znaj samo da je to krajnja gornja cena za taj bike...
  • 0

#23 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 April 2017 - 05:33 PM

Ако рам јесте 22" онда мислим да је превелик за тебе, а то је прво и основно што треба да те брине. Ако величина рама (или тип) не одговара, све остало пада у воду. Ја сам висок ~193, а рам ми је 21,5" и могао је да буде и мањи. Ако си приметно нижи од претходног власника, значи да ћеш седиште спустити још доле, а онда ће ти корман (волан) бити можда превисоко. Притом, не би се рекло да седиште има пуно простора за спуштање. Згодно је као оправдање да не даш другима да возе твој бицикл ;) али...

 

Слике су сувише ситне за оцену опреме. Једино ако неко препозна по изгледу шта је, па да ти каже да ли теоретски вреди.


  • 0

#24 gilespeed

gilespeed
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 02 May 2017 - 02:51 PM

http://www.2bike.rs/...ka#.WQiUc9R974b

 

Sta mislite o ovom biciklu? Uklapa mi se u budzet a i mislim da je pristojan.


  • 0

#25 bokisa

bokisa
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 16 June 2017 - 10:47 AM

POzdrav ljudi, treba mi pomoc u vezi kupovine i da li uopste vredi novca ovaj bicikl  http://www.2bike.rs/...a#.WUO04Ot96Uk? Laik sam, a koliko vidim delovi su mu ok i svidja mi se izgled i velicina s tim da sam visok 172cm.  Hvala unpared!

 


  • 0

#26 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 posts

Postavljeno 16 June 2017 - 12:39 PM

POzdrav ljudi, treba mi pomoc u vezi kupovine i da li uopste vredi novca ovaj bicikl  http://www.2bike.rs/...a#.WUO04Ot96Uk? Laik sam, a koliko vidim delovi su mu ok i svidja mi se izgled i velicina s tim da sam visok 172cm.  Hvala unpared!

Ram ti i moze biti poveci za tvoju visinu ali racunaj da je to bas gornja granica za tebe...


  • 0

#27 bokisa

bokisa
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 16 June 2017 - 01:37 PM

Ram ti i moze biti poveci za tvoju visinu ali racunaj da je to bas gornja granica za tebe...

Video sam tek posle da je 48cm, ne 18". Jbg muku mucim da nadje nesto ok u tom cenovnom rangu za moju visinu. Inace da li ta cena nije velika za ovakav bicikl zanima me, rekreativno bih vozio?


  • 0

#28 Nepozvan

Nepozvan
  • Members
  • PipPip
  • 37 posts
  • LocationPodgorica

Postavljeno 09 October 2018 - 11:39 AM

Da ne otvaram novu temu, mogu pitati i ovdje ovo sto sam primijetio.

 

Gledam sad cijene novih MTB-ova i ajde sto su vece nego prije 5 i kusur godina kad sam ja trgovao, nego sto je i oprema, bar ovako po nazivima, nazadovala. Poredjenja radi, meni je tad na Polaru dosao Acera zadnji menjac, a sad isti tip samo noviji model naravno, ima Altus ili Tourney menjac, a bicikl kosta 100 eura vise.

 

Da li je taj danasnji Altus ili Tourney mnogo bolji nego tad ili o cemu se radi? Vidim da Acera pocinje tek na nekim znacajno skupljim modelima, pa mi nista nije jasno.

 

Inace, kad smo vec kod Acere, evo je i dalje radi odlicno, iako je preturila hiljade kilometara, izgrebana i izbubecana kamenjem, ali funkcionise bez greske. Cisto savjet za buduce kupce, da ne mijenjaju djelove prije nego sto ih probaju. Sve sto dodje na biciklu radi bar neko vrijeme, nezavisno od cijene.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika