Jump to content


Fotografije

Sirig-Vrsac-Sirig


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 12 September 2016 - 11:54 AM

U subotu sam trebao da radim do 22h ali zamiolim kolegu da me zamjeni u 19h.Dodjem kuci i veceram.Krecem za Vrsac u 19-30h.Pao je mracak i stavljam prsluk na ranac i palim svjetla.ProlazimTemerin,Gospodjince,Djurdjevo,Zrenjanin.Posto mjesec dana nisam vozio nista duze od 20km(samo jedna voznja na F.Goru)tempo koji vozim je bas skroman(ujutro sam vidio da je prosjek 17,5km/h).Prolazim jos Lazarevo,Secanj,Hajducicu i Veliku Gredu.Pred Plandistem osjecam da mi treba san.02-h je izjutra.Navijam alarm na 05-15h i lijezem u kanal pored puta u vrecu za spavanja.Malo je veca trava pa je mekano.Cini mi se samo sto sam zaspao zvoni alarm.Noc je bila topla.Ustajem se i pakujem.Prolazim Plandiste i Margitu i stizem u Vrsac.Doruckujem i na mjesto sastanka dodjem u 07-45h.Gadjan mi salje poruku da je prespavao.Posto nije bilo nikoga u 08-15h krecem kuci.15km prije Secnja Gadjan i ja se dogovaramo da se nadjemo u Secnju.Popili smo pice i krenuli za Zrenjanin.Vrijeme je lijepo i vozimo i pricamo usput.Tih 30km je bas brzo proslo.Rastajemo se na ulasku u Zrenjanin.Pored nas je prosao jedan momak na biciklu kojeg srecem na sljedecoj raskrsnici.Poceli smo razgovor i sjeli u objekat brze hrane.Tu sam jeo i ispricao se sa kolegom.Ubrzo nastavljam put.U Djurdjevu pocinje kisa i sklanjam se u bastu kafica.Oblacim vjetrovku i narednih 25km do kuce me prati slaba kisica.Poprilicno umoran stizem kuci.284km pokazuje ciklokompjuter.
  • 6

#2 LakiS

LakiS
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 12 September 2016 - 09:07 PM

Bravo, svaka cast za kilometrazu!!!!! :)


  • 0

#3 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 13 September 2016 - 08:14 AM

Svaka cast na km. Sve pohvale.

Nego, zasto niko nije dosao na mesto okupljnja u Vrscu?


  • 0

#4 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 September 2016 - 08:54 AM

LakiS,nesa1 hvala.Ne znam zasto niko nije dosao.Najvjerovatnije nije bilo zainteresovanih.
  • 0

#5 saxomofon

saxomofon
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 September 2016 - 06:39 PM

pjesak1972, Vi ste meni jedan od omiljenih kolega sa foruma i zelim da Vam kazem-svaka cast!Da ne preteram,ali sa 99% Vasih dosadasnjih postova,ako ne i sa svim,u potpunosti se slazem. Citao sam i Vas putopis do CG i vec duze vreme mislim-voleo bih da Vas upoznam i uzivo da Vam kazem-svaka cast na entuzijazmu i volji i bas zato sto "amaterski" pristupate celoj prici oko biciklizma, bez nekog preteranog upustanja u mehaniku,fiziku,oseca se,bar ja,pravo i cisto uzivanje u pedaliranju!Zato kos jednom-SVAKA CAST! :)
  • 2

#6 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 13 September 2016 - 08:39 PM

[quote name="saxomofon" post="207954" timestamp="1473791987"]pjesak1972, Vi ste meni jedan od omiljenih kolega sa foruma i zelim da Vam kazem-svaka cast!Da ne preteram,ali sa 99% Vasih dosadasnjih postova,ako ne i sa svim,u potpunosti se slazem. Citao sam i Vas putopis do CG i vec duze vreme mislim-voleo bih da Vas upoznam i uzivo da Vam kazem-svaka cast na entuzijazmu i volji i bas zato sto "amaterski" pristupate celoj prici oko biciklizma, bez nekog preteranog upustanja u mehaniku,fiziku,oseca se,bar ja,pravo i cisto uzivanje u pedaliranju!Zato kos jednom-SVAKA CAST! :). Hvala.Ti me bas previse nahvali.Ako Bog da zdravlja mozda se sretnemo negdje na vožnji.
  • 0

#7 ZareSD

ZareSD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 236 posts

Postavljeno 14 September 2016 - 01:47 PM

pjesak1972, Vi ste meni jedan od omiljenih kolega sa foruma i zelim da Vam kazem-svaka cast!Da ne preteram,ali sa 99% Vasih dosadasnjih postova,ako ne i sa svim,u potpunosti se slazem. Citao sam i Vas putopis do CG i vec duze vreme mislim-voleo bih da Vas upoznam i uzivo da Vam kazem-svaka cast na entuzijazmu i volji i bas zato sto "amaterski" pristupate celoj prici oko biciklizma, bez nekog preteranog upustanja u mehaniku,fiziku,oseca se,bar ja,pravo i cisto uzivanje u pedaliranju!Zato kos jednom-SVAKA CAST! :)

Post koji ja vec neko vreme kanim napisati ali ste me preduhitrili:-))) i to doslovce identican☺
  • 0

#8 Kamikaza90

Kamikaza90
  • Members
  • PipPip
  • 49 posts
  • LocationZvornik

Postavljeno 14 September 2016 - 02:17 PM

Svaka cast na voznji.


  • 0

#9 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 14 September 2016 - 03:12 PM

ZareSD,Kamikaza90 Hvala.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika