Jump to content


Fotografije

Molba


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
2 odgovora na ovu temu

#1 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 20 August 2016 - 02:23 PM

Pitah na benchu al postavio bih molbu i ovde jer mislim da ovde ipak malo veci broj biciklista cirkulise...

"Drugari biciklisti, imam jednu molbu.<br />
Da li slucajno neko ima kontakte sa Zagrebom da iz nekog razloga putuje do tamo i nazad u SRB? Naime, porucio sam bio obruc za (sada vec bivsi) bajs, direktno iz Cube fabrike i to je stiglo u Zagreb u Keindl sport radnju jer je ona najblize nama predstavnistvo Cube-a. Medjutim oni ne mogu da mi posalju tocak jer ne salju &quot;van EU&quot;. Ukoliko postoji neka dobra dusa koja prolazi kroz Zagreb iz bilo kog razloga i voljna je da pokupi obruc (kosta 40e ali za pare cemo lako) i donese u Srbiju bio bih veoma zahvalan i vodio na pice :)<br />
Krajnja varijanta mi je da molim nekog od ljudi iz te radnje da mi posalje postom/autobusom kao fizicko lice a ja im uplatim pare ali nisu nesto mnogo raspolozni za to kada sam im spomenuo svojevremeno."
  • 0

#2 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 20 August 2016 - 02:59 PM

Moze li taj obruc da se kupi u Brnu, Becu, Budimpesti? Trenutno sam u poseti Ceskoj pa u povratku sto je u ponedeljak, mogu svratiti i uzeti ukoliko se moze ovde naci.
  • 0

#3 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 20 August 2016 - 05:38 PM

Hvala puno, ali u pitanju je bila izrada po narudzbini. Nemaju takav obruc u prodaji, ovo je iskljucivo tocak za Reaction GTC i eventualno jos poneki model, u kolor semi carbon'n'green :)
Fora je sto su moj mejl sa zvanicnog CUBE sajta prosledili u Zagreb jer je tu nama najblize predstavnistvo :) Onda sam se dogovorio s njima da mi poruce i nadao se da ce mi jedna od dve tri kombinacije koje su u tom trenutku bile izvodljive da mi donesu obruc, upali. Medjutim...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika