Jump to content


Fotografije

Tomislav Tota


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
163 odgovora na ovu temu

#1 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 05 September 2014 - 06:02 PM

ne znam zasto sad preuvelicavas,sam si rekao imali su par ogrebotina,lepo sam rekao spakuj i posalji nazad,dobio si tockove ispod svake cene jedva vozene,lepo sam ti rekao vrati ih platio bi postarinu ja i jos 5e za postarinu kad si ih preuzimao nisi hteo da vratis sta ja tu mogu,pedale sam prodao te nego sam drzao oglas kad nalete sledece i onda obnovim oglas,a i sam tvoj nik sve govori o tebi ,,JEBIVETAR,,


  • -1

#2 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Postavljeno 06 September 2014 - 12:03 AM

Ako si stavio u opisu da je roba besprekorna i kao nova onda takva i treba da bude

Nisam se cenjkao sa tobom nego sam platio cenu koju si ti postavio tako da nema price da je (ispod svake cene) i da si mi poklonio ( konj zubi i te fore)

Mislim da nisi bio fer u toj nasoj trasakciji i bio sam raspolozen da ispravimo u sledeceoj ali ti si taj koji to nije zeleo

Mozda sam trebao da imam nik Petar Veliki ili Petar Petrovic Njegos  da bi me mozda skapirao ozbiljno

 

Ovako sam samo mali Jebivetar


  • 6

#3 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 06 September 2014 - 03:49 AM

Pa jel sam ja ostetio tockove ? Nisam ,ponudio sam ti da vratis sto nisi vratio nebih bio u gubitku nikakvom...nisam ni kriv sto nisam imao pedale u to vreme,sto nisi odma napisao ovde na forumi lad je to bilo ? Vec posle par meseci ...a predpostabljam da tockove i dalje vozis jel si zadovoljan nego nemas koga da zezas ...ja ti isad nudim spakuj i vrati nije problem,ne osecam se krivim uopste ponudio sam ti resenje i nisi hteo i ne znam sta tu vise nije jasno,mogao si staviti nik bilo koji al opet bi bio samo ,,jebivetar,, lepo sam ti rekao da vratis ti neces ja ne znam sta ti hoces a verujem da ni ti ne znas.Odes lepo u radnju i kupis novo sta zelis i resis stvar a ne da ovde bezveze prozivas ljude .NE znas ni sam zasto prozivas ljude tj to i ti sam sebe pitas zasto.toliko od mene necu vise da se javljam u ovoj nepotrrbnoj raspravi,opet ponavljam ako ti se ne svidjaju posalji na adresu moju snosim sve troskove
  • 2

#4 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 06 September 2014 - 03:56 AM

Jos nesto...da si bio toliko nezadovoljan koliko ovde pricas nazvao bi me i rekao takva i takva stvar ocu da vratim ne svidja mi se itd ja te ne bi ni pitao zasto sta i kako,vec si slao sms koji skoro nikad ni ne citam,a tockovi su bez tacke bili nisam krvos sto sve kirirske sluzbe sve bacaju i kad se desi ostecenje u transportu ja uvek snosim odgovornost
  • 1

#5 coolg66

coolg66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 178 posts

Postavljeno 27 November 2014 - 04:56 PM

Tota je OK. 


  • 0

#6 Architect92

Architect92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 610 posts

Postavljeno 27 November 2014 - 09:14 PM

Plus za tomislava, kupovao sam korman i lulu, ispao je maksimalno korektan, deo je bio u stanju kakvom je prikazan u oglasu.


  • 1

#7 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 17 January 2015 - 06:41 PM

Od Tote kupio prosle godine prednju viljusku Manitou Splice Elite..Veoma korektna cena,a viljuska cak bolja nego na slici!!!Hvala i ovom prilikom n2:cool2


  • 2

#8 Magus

Magus
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 21 February 2015 - 02:54 PM

Dajem jos jednu pozitivnu za Totu. Profesionalan prodavac koji je spreman da pomogne i izadje u susret kupcu. Roba odgovara opisu + salje dodatne slike na zahtev


  • 2

#9 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 07:41 AM

postoje neke naznake ko je ok a ko vrdalama,kao dok treba da se uvali javlja se uredno odgovara,pregovara,hvali robu,druze,brate,prijatelju,sve naj,dugo mi ziveo,a kad stigne roba neocekivana s falinkom,odjednom se menja prica,ili je nema,uopste nije bitno da nabrajamo pojedine izgovore koji su stvar ukusa,meni nijedan ne pije vodu a pojavise sam alergican na ''nastale u transportu'',ovo se konkretno ne odnosi na tomislava nego kad je vec tema o tome,svako iole normalan bi zastitio delove koji bi se u transportu napravili,kurble pogona,zadnji menjac,vila-posebno stapovi,posebno ram,jer to nisu naivni trgovci od juce pa kao ne znaju da bi tom njihovom nemarnoscu izgubili na vrednosti delova,logicno,znaci bez dalje rasprave u transportu ako su nastale prodavac nek snosi odgovornost,vraca novac ili umanjuje vrednost u dogovoru s kupcem,tota bi po mom misljenju ,ako se vec toliko dugo bavi ovim poslom odavno trebao podici nivo trgovine na visi profesionalniji nivo,prvenstveno da ne salje delove sa 100gr blata,masti i prljavstine,uz izvinjenje da nije stigao da opere,mislim ok plati zenu kad ti stigne roba 200 din sat nek sve odmasti axalom i ispere,ima da se blista i svi srecni,ali ne ide bas u prilog jer se onda vidi na slici svaka ogrebotina,po mom ukusu za nesto sto se navodi kao ocena 9/10 je 6,kad se izbroje ogrebotine ne moze se bas reci par sitnih tackica,ima neke ogrebotine,slikaj brate,imaj muda,kazi lepo cena je ta zbog tog stanja i tacka,ispravno garantovano.a kako je garantovano kad se nijedan od trgovaca ne bavi baciklizmom,e to je tuga,proverili ispravnost sigurno nisu,idem sad dalje po temama o korisnicima uglavnom je tuzno sto najvise posla i oglasa imaju losi prodavci nakupci sa bubanj potoka,ni na kraj pameti im nije da zagledaju bolje ne do bog odrade servis o svom trosku pa i bolje zarade i pride zadrze musterije boljim stanjem delova,kapiram sirotinja smo od naroda daj i krs samo da je dzabe

toto,dejan bikesm, imas jos neki profil da znamo?


  • 0

#10 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 21 March 2015 - 12:22 AM

postoje neke naznake ko je ok a ko vrdalama,kao dok treba da se uvali javlja se uredno odgovara,pregovara,hvali robu,druze,brate,prijatelju,sve naj,dugo mi ziveo,a kad stigne roba neocekivana s falinkom,odjednom se menja prica,ili je nema,uopste nije bitno da nabrajamo pojedine izgovore koji su stvar ukusa,meni nijedan ne pije vodu a pojavise sam alergican na ''nastale u transportu'',ovo se konkretno ne odnosi na tomislava nego kad je vec tema o tome,svako iole normalan bi zastitio delove koji bi se u transportu napravili,kurble pogona,zadnji menjac,vila-posebno stapovi,posebno ram,jer to nisu naivni trgovci od juce pa kao ne znaju da bi tom njihovom nemarnoscu izgubili na vrednosti delova,logicno,znaci bez dalje rasprave u transportu ako su nastale prodavac nek snosi odgovornost,vraca novac ili umanjuje vrednost u dogovoru s kupcem,tota bi po mom misljenju ,ako se vec toliko dugo bavi ovim poslom odavno trebao podici nivo trgovine na visi profesionalniji nivo,prvenstveno da ne salje delove sa 100gr blata,masti i prljavstine,uz izvinjenje da nije stigao da opere,mislim ok plati zenu kad ti stigne roba 200 din sat nek sve odmasti axalom i ispere,ima da se blista i svi srecni,ali ne ide bas u prilog jer se onda vidi na slici svaka ogrebotina,po mom ukusu za nesto sto se navodi kao ocena 9/10 je 6,kad se izbroje ogrebotine ne moze se bas reci par sitnih tackica,ima neke ogrebotine,slikaj brate,imaj muda,kazi lepo cena je ta zbog tog stanja i tacka,ispravno garantovano.a kako je garantovano kad se nijedan od trgovaca ne bavi baciklizmom,e to je tuga,proverili ispravnost sigurno nisu,idem sad dalje po temama o korisnicima uglavnom je tuzno sto najvise posla i oglasa imaju losi prodavci nakupci sa bubanj potoka,ni na kraj pameti im nije da zagledaju bolje ne do bog odrade servis o svom trosku pa i bolje zarade i pride zadrze musterije boljim stanjem delova,kapiram sirotinja smo od naroda daj i krs samo da je dzabe

toto,dejan bikesm, imas jos neki profil da znamo?

 

 

sad tek videh post pa da odgovorim,u periodu od 15 novembra pa do 15 februara nisam ja trgovao sa mog profila vec me je dejan zamenjivao dok sam ja bio u inostranstvu,pa je moguce da su delovi imali malo prljavstine (inace ja svaki deo operem i odmastim detaljno,svi delovi se peru u ultra zvucnoj kadici ) dejan bikesm i ja (tota) smo 2 razlicita coveka ja imam jedan jedini profil (trenutno) ali imam u planu otvaranje drugog tj postoji ali trenutno nije u funkciji,pozdrav druze ;)


  • 1

#11 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 21 March 2015 - 12:34 AM

Ko razume, shvatiće.


  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#12 Imobile

Imobile
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 21 March 2015 - 09:22 AM

Možda bi čovek hteo da nam kaže gde je bio u inostranstvu?


  • 1

#13 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 21 March 2015 - 11:53 AM

to za ovu temu gde sam bio je nebitno ;)
  • 1

#14 Z4RE

Z4RE
  • Members
  • PipPip
  • 51 posts
  • LocationNiš, Srbija

Postavljeno 24 March 2015 - 10:06 PM

Tomislav me je samo tako ispalio za šiftere XT M770. Čuli smo se prošle srede telefonom, poslao sam mu odmah nakon toga sms sa podacima za slanje i nakon toga mi evo već skoro nedelju dana ne odgovara ni na pozive, ni na sms, ni na voicemail...
Šiftere naravno nisam dobio, video sam da su označeni kao prodati... Nije ljudski da se, šta god da je u pitanju, ne javlja i ne kaže u čemu je problem. Profesionalni odnos prema tome što radi neću ni da komentarišem...

Vidim da ovde čitaš i odgovaraš na poruke, nadam se da neće da ti promakne.
  • 2

#15 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 24 March 2015 - 10:06 PM

Tomislav tota je za mene bio veoma korektan


  • 1

#16 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 25 March 2015 - 02:41 AM

Tomislav me je samo tako ispalio za šiftere XT M770. Čuli smo se prošle srede telefonom, poslao sam mu odmah nakon toga sms sa podacima za slanje i nakon toga mi evo već skoro nedelju dana ne odgovara ni na pozive, ni na sms, ni na voicemail...
Šiftere naravno nisam dobio, video sam da su označeni kao prodati... Nije ljudski da se, šta god da je u pitanju, ne javlja i ne kaže u čemu je problem. Profesionalni odnos prema tome što radi neću ni da komentarišem...

Vidim da ovde čitaš i odgovaraš na poruke, nadam se da neće da ti promakne.

 

 

Nisam se nikom javljao par dana jel sam bio u totalnoj guzvi,tek od juce sam poceo da se javljam i to kad stignem,a sto se tice siftera treba sutra da mi dodju 90% pa ako se nisi snasao imacu ih po staroj ceni,pozdrav


  • 0

#17 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 17 April 2015 - 12:50 PM

Preporucujem Tomislava (Totu) kao prodavca. U roku od mesec dana od njega sa kupio Shimano m445 kocnice, LX 580 pogon i sticnu Syntace P6. Sve sto sam kupio bilo je lepo zapakovano (pogon je bio zapakovan u kutiji). U oglasu za sticnu je pisalo da ima tragove koriscenja, medjutim kada sam je dobro ocistio sundjerom ispostavilo se da je nova. Pohvaljujem Totu i za slike iz oglasa koje opisuju stvarno stanje delova koje prodaje, cak se ispostavilo da su neki od delova u jos boljem stanju nego na slikama. :)
Preporucio bih Toti da promeni kurirsku sluzbu kojom salje (nije kritika), jer je postarina po meni veca od ostalih, a da ne pricam da je kurir pokusao da mi izvuce dodatnih 60din. Veliki pozdrav za Totu n2:smiley-score010 n2:redbull
  • 2

#18 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 26 October 2015 - 07:52 PM

Tomislav Tota -1


  • 1

#19 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 26 October 2015 - 07:56 PM

Obrazlozi molim te taj -1


  • 0

#20 Mica89

Mica89
  • Members
  • PipPipPip
  • 112 posts

Postavljeno 26 October 2015 - 08:00 PM

Potencijalnom kupcu se ne spušta slušalica.Poz


  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika