Jump to content


Fotografije

PAY PALL PREVARA "Piotr Lukas" <[email protected]>

PAY PALL PREVARA

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
14 odgovora na ovu temu

#1 svedja

svedja
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 09:51 PM

posle par dana prepiske dogovorili smo za koju cenu bi mu prodao bajs i onada je usledio mail sledece sadrzine...kao fora da se uplati cetiri glave za shipping pa kad to uplatis onda ti paypal gistro prosledi lovu na racun...cisto da neko od nas ne ispadne mlad majmun...baj d vej vise ljudi je kontaktirao ali niko se nije oglasio po tom pitanju pa reko da se vidi.... n2:Heristical 
 
The €1,550eur had already been deducted from my account, and it cannot be reverse due to the terms and condition, because paypal stand as the guarantor between the two of us, and once they have confirm to you that the transfer had already been made the expect you to follow the instruction and credited your account with the €1,550eur will be credited into your PayPal with immediate authorization, is because of that fraud that's why PayPal put pending on the €1,550eur then once you send the €400eur to the shipper details and get back to them with the western union receipt the €1,550eur will be release into your PayPal account with immediate authorization i hope you can understand? so i want you to try to send the money to my shipper today, thanks for the knowledge of understanding
 
i made an additional payment which is for my shipper, but i have to notify PayPal about this, and the guarantor. As per the e-mail PayPal sent to me which is also similar to yours, you have to pay €400eur through western union to my shipper address given to you..i think you can also find a western union in any bank near you..
 
After you send the money €400eur through western union a receipt will be given to you at the western union office..So you will scan the western union receipt and address it to a mail then reply to PayPal confirmation email with it.
 
Once you do that then PayPal verify the western union detail and confirm everything valid then they will release your total  amount of €1,550eur into your account include the western union charges.
 
I hope you understand now......
 
Piotr.
Regarding your Transaction with PIOTR LUKAS you are require to go to a western union office or a grocery store and send the shipper fee of €400.00 EUR to the shipping agent address and get back to us with the details you get from them for verification before we can activate your account.You are required to send the Western Union information within the next 24 hours.. .

Below is the Confirmed & Verified Agent's address where you are mandated to send the money: 

Agent Name:  ASHLEY GEORGE 
 
Address: 2270 Markham Road
 
City: London
 

Postal code: W1F 7BR

Country: United Kingdom


  • 0

#2 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 10:25 PM

 

posle par dana prepiske dogovorili smo za koju cenu bi mu prodao bajs i onada je usledio mail sledece sadrzine...kao fora da se uplati cetiri glave za shipping pa kad to uplatis onda ti paypal gistro prosledi lovu na racun...cisto da neko od nas ne ispadne mlad majmun...baj d vej vise ljudi je kontaktirao ali niko se nije oglasio po tom pitanju pa reko da se vidi.... n2:Heristical 

? on je kontaktirao tebe a trazi od tebe da mu ti nesto platis? Ti kupujes od njega ili on od tebe? Msm, naravno, ne trazi on, mukica, vec PayPal ili neko...


  • 0

#3 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 10:27 PM

Agent Name:  ASHLEY GEORGE 

 
Address: 2270 Markham Road
 
City: London
 

Postal code: W1F 7BR

Country: United Kingdom

 

kako on to misli? Ako na google ukucas dati post code dobije odgovor:

This postcode was terminated by the Royal Mail in August 2014.

zaista treba da budes *talenat* da padnes na ovaku foru


  • 0

#4 svedja

svedja
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 10:30 PM

on od mene kupuje pa je kao uplatio vise pa da mu uplatim preko WU za shipping...pa cim to platim onda gistro PP pusta lovu na racun...

 

garant je neko nase gore list...nisu bas "stranci" toliko namazani... n2:drinks


  • 0

#5 svedja

svedja
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 10:32 PM

kako on to misli? Ako na google ukucas dati post code dobije odgovor:

This postcode was terminated by the Royal Mail in August 2014.

zaista treba da budes *talenat* da padnes na ovaku foru

ima nas raznih...nismo svi google pismeni jbg...nego malo da vide ljudi kakvih sve likova ima....

 

iza coska vreba Dragan Kojic Keba  n2:hahaha  n2:Heristical


  • 0

#6 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 10:49 PM

garant je neko nase gore list...nisu bas "stranci" toliko namazani... n2:drinks

ma joooook, nisu, sve fin i kulturan svet, zato su i naselili ameriku i australiju :) 

Msm da smo mi male mace za njih,


  • 0

#7 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 01 July 2015 - 02:21 AM

meni je isto pisao taj lik,zamolio me da mu pisem na mail jer kao otvara ovu stranicu preko tableta i kao ne oseca se komotno i tu ga iskuliram odma jel me mail mrzi da pise,prodje par dana i slicna poruka ali novo ime Maria C. indenticna prica samo ovog puta na 6 oglasa (svi tekstovi kopirani i slati) ,sad kad sam otvorio poruke i kliknem na ta imena pise da su poruke obrisane.Izgleda da su nalozi blokirani


  • 1

#8 jokaca

jokaca
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 01 July 2015 - 07:36 PM

Ovo su ti "nigerijske fore", stiglo je i meni par mejlova te sadrzine na berzi, ove prevare su popularne na americkom Craiglist, samo ignore i to je to (:


  • 2

#9 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 July 2015 - 08:42 PM

Ma šta ignore, treba barem sročiti neki duhovit odgovor, evo ga jedan primer sa drugog foruma :mrgreen:

http://forum.benchma...l=1#post3841727

Ne znam za neregistrovane korisnike da li će link dobro da vodi, uglavnom strana 173, post 2586

A sećam se bio je i lik koji pretvarao da želi da uplati pare samo nešto kao nije u mogućnosti trenutno ne sećam se...  pa se dopisivao i smarao ih i zavlačio :)


  • 0

#10 svedja

svedja
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 14 July 2015 - 03:42 AM

evo ga isti lik verovatno....koji car ;-)
 
 
Williams J. (williams565)
14. jul 04:36h
Hello is still for sale? you can contact me direct to my email [email protected]

  • 0

#11 filipovicm1

filipovicm1
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 15 July 2015 - 01:06 PM

n2:drinks

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg


  • 1

#12 hundreder

hundreder
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 18 July 2015 - 06:15 AM

Hahaha. Trebo si da ga vozas jos vise.
  • 0

#13 deevan

deevan
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 01:51 PM

I mene je je jedna amerikanka pokusala da prevari na istu foru... Ali sve isto, kontakt, pa pregovori (cak je neko vreme, kaze, bila u bolnici, pa nije mogla izvrsiti uplatu) i na kraju salje mail, sa velikim naslovom "Payment made", i svim neki pratecim mailovima od Paypala, koji su kao slucajno zavrsiti u spam folderu... To mi je najpre bilo sumnjivo, posebno se uplata na paypalu nigde videla nije, a i zasto bi Gmail to prepoznavao kao spam?!
 

Naravno, zahvalio sam joj se.... i rekao da mi je jasno s kim imam posla... 

Mislim, sve je vise nego providno... a i malo su promasili zemlju, jer kod nas u Srbiji po defaultu pomislis da je prevara u pitanju... i saradjujes tek kada otklonis svaku sumnju u to. U ovom slucaju, tek nakon uplate... :)

Inace, nisu samo nama to uradili. Cuo sam da su mnoge pokusali da prevare u poslednje vreme... Iskreno se nadam da se kod svih zavrsilo samo na pokusaju... 


  • 0

#14 himzo

himzo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1310 posts

Postavljeno 25 December 2015 - 03:43 PM

Ako vam zatreba malo inspiracije:

http://www.419eater....tml/letters.htm


  • 1
Pozdrav

#15 trba

trba
  • Members
  • PipPipPip
  • 93 posts
  • LocationPancevo

Postavljeno 10 January 2016 - 09:17 AM

To redovno salju.Ne nasedajte na te fore.Cak i ovde na Cikloberzi su slali takve poruke a i u mailu.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika